Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33838 defa)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilen alana makine vurulur mu, yapma hocam sakın. Makasla kestirirsen bir şey olmaz, makine zarar verir yeni çıkan saçlara. O bahsettiğin seyrekliği de tam çözemedim, yani görünüyor ama emin olamadım. Saçların taranış yönünden de olabilir.
bilmiyordum bak öğrendiğim iyi oldu başkan.Şöyle yaklaştırdığım alan var ya işte ordaki seyreklik

Player

• Yeni üye
  • *
şuana kadar çok güzel başarılı bir ekim olmuş

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Önler hep ekim dostum sadece orta kısımda biraz saçım vardı

O zaman önler cikmis yani..... güzel...

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
şuana kadar çok güzel başarılı bir ekim olmuş
Teşekkür ederim dostum sanırım bu çıkanlar %30u falan asıl çıkışlar 4. Aydan sonra başlıyor ama şimdiden beni mutlu etmeye başladı ön gayet iyi onun hemen arkasına 1000 grefti ekilmişti yani 3100 greftin 2000 öne 1000 arkaya ekilmişti.Arka taraf çıkmaya daha başlamadı sen ne düşünüyorsun dostum?

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin bey 180.güne kadar beklememi söyledi ama yapım gereği çok sabırsızım.Şu 4 ay çok zor geçti😂

Roninn3

• Hero Member
maşallah çok iyi olmuş saçlar tebrikler.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah çok iyi olmuş saçlar tebrikler.
sağol dostum görüşün için :)

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sağol dostum görüşün için :)

Senin süreç nasıl hocam? Memnun musun ekimden?

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Memnunum ama insanın aklında şu oluyor dostum acaba ekilenler bu kadar mı böyle kalacak mı diye endişeler oluyor 160.güne kadar çıkışlar olmuştu eski ekimde.Şuan durum bu.Doğallık sorununun çözüldüğünü düşünüyorum en azından.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sık sık foto atıyorum ama gelişim çok hızlı olduğundan saydırmıyorsunuzdur inşallah😂

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende şok dökülme kabuk dökmesi biter bitmez başlamıştı erken de bitmişti.Açıkçası korkmuştum tutmayacak diye.Belki sonucu almak için erken ama inşallah böyle devam eder beni utandırmaz

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam son attigin resim ters ışık hic birşey belli olmuyor

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam merhaba sıklaştırma ekimin başarılı ilerliyor daha da sıklaşacaktır inşallah daha süreç devam ediyor sonuçta. Bende aynı süreci yaşıyorum gerçekten sabırsızlık yaratıyor 2. ekim. Benim merak ettiğim genel olarak önceki ekimdeki saçlardan şok dökülmede kalıcı kayıp yaşadın mı tahminen?yoksa hepsi çıktı mı sence?

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam son attigin resim ters ışık hic birşey belli olmuyor
arkamda duvar var dostum ters ışık nasıl olabilir😂 ama daha görünen bi foto starım senin için :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam merhaba sıklaştırma ekimin başarılı ilerliyor daha da sıklaşacaktır inşallah daha süreç devam ediyor sonuçta. Bende aynı süreci yaşıyorum gerçekten sabırsızlık yaratıyor 2. ekim. Benim merak ettiğim genel olarak önceki ekimdeki saçlardan şok dökülmede kalıcı kayıp yaşadın mı tahminen?yoksa hepsi çıktı mı sence?
Ekimci dikkat ederse kendi saçlarına zarar vermez.Şok dökülmede kendi saçın da geçici dökülür.4. Ayda kendi saçımdan çok fazlası var kendi saçıma zarar geldiğini sanmıyorum.Konun var mı?

Facebook Twitter Instagram