Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33851 defa)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu zamana kadar 2 ekimde toplam 6500 enseden 500 de sakaldan alındı yaklaşık.Ensenin 1500 daha kapasitesinin kaldığını söyledi onu da ilerde ön tarafın arkası (tepe değil) seyrekleştiği zaman kullanabilirim.Ama ben görüntüyü pek bozmak istemiyorum donör şuan iyi durumda ama 2 numaraya falan kestirdiğimde alınan yerler belli oluyor.Bir ekime daha girişmem tahminimce.Önün arkasını 1000 greft kurtarır umarım bu ekimde.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donörün durumu

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben güzel olacağına inanıyorum herşey gönlünüzce olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resim karanlıkta kalmış biraz yani anlaşılmıyor daha net cekim yaparsanız donör için iyi olur
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2018, 15:24:52 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

snadel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekiminiz hayırlı olsun süreç boyunca pozitif olmak gerekli diye düşünüyorum şahin hocanın neredeyse bütün ekimlerini inceledim forumda nacizane fikrim olarak başarı oranı %80 nın üzerinde 8. aya dogru saç ekimi defterini kapatacagını umuyorum

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sizce ikinci ekimden sonra var olan saçlar hic zarar gördü mü yorumunuz nedir ?

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resim karanlıkta kalmış biraz yani anlaşılmıyor daha net cekim yaparsanız donör için iyi olur
Tabi onu da gün içinde koyarım :)
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2018, 15:25:03 Gönderen: Hintell »

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekiminiz hayırlı olsun süreç boyunca pozitif olmak gerekli diye düşünüyorum şahin hocanın neredeyse bütün ekimlerini inceledim forumda nacizane fikrim olarak başarı oranı %80 nın üzerinde 8. aya dogru saç ekimi defterini kapatacagını umuyorum
İnşallah ben de forum sayesinde şahin beyi tanıdım ve tercih ettim her ekimcinin başarısız ekimleri olabilir biraz da şans işi.100. Günü geçtik saçlarım daha sıklaştı sanırım 100. Günden sonra başlıyormuş.Orta kısım daha geç mi çıkmaya başlar sizce? Henüz gürleşmedi

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sizce ikinci ekimden sonra var olan saçlar hic zarar gördü mü yorumunuz nedir ?
Şok dökülmede kendi saçlarım da döküldü ancak 2 ay sonra hepsi çıktı en azından ben aynı kaldığını düşünüyorum.100.günü geçtik saçlarım eski ekimin sonundan daha sık şu anda.Süreç yeni başlıyor sanırım

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nasıl gidiyor hocam

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha aydinlik ve daha kaliteli fotolara ihtiyacimiz var

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun... iyi gidiyor..... Sahin Celik bu konuda iddiali.....

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlar.Ben de bilirim sadece önden foto atıp süreç efsane demeyi ama bu işin içinde olduüumdan 2. Ekimim aynı zamanda her açıdan paylaşıyorum.104 gün oldu sanırsam.Özellikle 4 gün içinde sıklaştığını farkediyorum.Ön sanırım süreç tamamlanınca beni tatmin edecek inşallah ortaya ekilen 1000 greft de kapatıcı olur ve kellikle artık yakından uzaktan alakam olmaz.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel görünüyor hocam sakal ne durumda gorebilirmiyiz

Facebook Twitter Instagram