Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33829 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin saç formunu buldu, daha da çıkar.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin saç formunu buldu, daha da çıkar.
inşallah dostum ya ben memnun kalırsam bu sitedeki şahin beyi düşünenlere de örnek olacak ve gururla tavsiye edeceğim

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
buyur dostum
daha sürecin ortasında bile değilsiniz ama eskiye göre çok güzel bir görüntü var daha doğal duruyor on taraf gelişimini tamamlayinca çok iyi olcak belli umarim arka tarafa ekim yapılan 1000 greftte sorunsuz çıkar ve çok güzel olur ins.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha sürecin ortasında bile değilsiniz ama eskiye göre çok güzel bir görüntü var daha doğal duruyor on taraf gelişimini tamamlayinca çok iyi olcak belli umarim arka tarafa ekim yapılan 1000 greftte sorunsuz çıkar ve çok güzel olur ins.
İnşallah dostum darısı diğer tüm saçsız arkadaşlarımın başına :)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
MasaAllah güzel gidiyorsunuz

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimci dikkat ederse kendi saçlarına zarar vermez.Şok dökülmede kendi saçın da geçici dökülür.4. Ayda kendi saçımdan çok fazlası var kendi saçıma zarar geldiğini sanmıyorum.Konun var mı?

dediğin gibi 2. ekimdekilerle birlikte daha da sıklaştığı görülmekte kardeşim.benim konu Gözlükler raybandan Allah korusun nazardan:) hatırlarsın senin yorumundu :). benim 3. ay yeni tamamlandı sıklaşma fazlalaşıyor. Ekim yaptığım doktor 6 aya kadar bekle dedi öncekilerin de tamamen çıkması için. o yüzden beklemeye ve bakımlara devam ediyorum :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnsan kendi kafasına pek yorum yapamıyor 5. Ekimi de olsa😂 önemli olan dışarıdan görenlerin fikri.3. Ay daha yeni çıkmaya başladığı dönem.Senin ekimin güzel ilerliyor bence seni tatmin edecek dostum :) İnsanın korkusu şu oluyor benim de 124. Gün bugün bu çıkışların 160a kadar yolu var kardeşim ama ya ekilenler buysa tamamı diye düşünüyor insan.40 gün daha sabrediyorum.Ama 2. Ekimim olduğu için başka pek şansım kalmıyor donör açısından bu ekim beni tatmin etmezse yıkılırım.Şahin bey bana çok vaat vermedi.Saçların ince telli ben ekim yapsam da dipleri gözükür bunu kabul ediyosan dedi.Eskisinden iyi olur düşüncesiyle tamam dedim.Şahin bey çok gerçekçi biri boş vaat vermiyor.Kendi saçını da 2 kez ektirmiş bana gösterdi dedi ki senin saçın böyle olur dedi kendisi de uzatıp bağlayan birisi.Saçım onun kadar olsa dahi yeterli.Fazla merak altında bırakmadan şahin beyi gösteriyorım.Kendi insta hesabında da fotolarını koyuyor o yüzden paylaşmakta sıkıntı görmüyorum.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin hoca saçları mı kestirmiş? Garip geldi. :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ben de sen sandım bu resmi :) okuyunca anladım
Global Moderator

mr.emre

• Sr. Member
Eski fotoğraf olabilir, geçen cumartesi gittim saçı sakalı uzundu.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
evet eski fotosu

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben de sen sandım bu resmi :) okuyunca anladım
hahaha benim 1 sene sonraki halim olabilir belki😂

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Milattan kalma fotosu :) artık uzatmış arkadan bağlıyor darısı bize😂

mr.emre

• Sr. Member
verteks açık tam ordan bağlıyor, o bölgeye ekim yaptırmadı sanırım.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram