Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33794 defa)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi 6ay Sonra
Ekim yapılan yerleri çizdim.Ben bu ekimin başarılı olduğunu düşünüyorum.En azından ekilenler çıktı.Şahin Bey yapabileceğinin en iyisini benim ekimimde yaptı kendisine çok teşekkür ediyorum fırsat bulunca ziyarete gidicem.Sizin fikirleriniz ne arkadaşlar?

Hocam saçlar çok güzel ilerliyor maşallahın var :). Sıklaşma gerçekleşmiş ilerleyen aylarda daha da hacimlenecektir. Darısı başımıza :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlar çok güzel ilerliyor maşallahın var :). Sıklaşma gerçekleşmiş ilerleyen aylarda daha da hacimlenecektir. Darısı başımıza :)
Vaay kardeşim gelmiş çok teşekkür ederim sana :) Askerlik bitti heralde hayırlı olsun :) Gözlüklerin gibi saçların da şekil olacak karsdeşim.Yeni fotonu bekliyorum :)

funky_cnr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Vaay kardeşim gelmiş çok teşekkür ederim sana :) Askerlik bitti heralde hayırlı olsun :) Gözlüklerin gibi saçların da şekil olacak karsdeşim.Yeni fotonu bekliyorum :)

:) yedik kardeşim askerliği de sorma :) kepi takarken saçlara zarar vermesinden korkmadım değil :) saçlar kısaydı uzadı yakında atarım bir foto yorumunu alırım :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
190.Gün.Belli bi süredir kimse ektirdin mi saçları diye sormuyor bu en güzel şey bence.Sık olmasını geç ekim olduğunun belli olması insanın psikolojisini bozan bişey.İlk ekimimde çok belliydi ve millet soruyordu kötü oluyordum.Çok şükür onu da çözdüm.Belki yanları neden bu kadar geriden aldılar diye sorabilirsiniz.İlk ekimin çizimi böyleydi e şimdi şahin bey yanları daha ileri alsa 1000 greft de oraya giderdi ben sık olsun istedim ön çizgiye ben dokundurmadım malzeme belli sınırlı sonuçta.Kafamda 1500 greft falan kaldı.Fikrim ise daha ilerleyen zamanda kalan greftleri vertekse muttalip kesere falan giderim.Vertekse ekim yapılmadı şahin ekiminde bu arada.Görüntü böyle...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlar daha gelişicektir önceki görüntüye göre suanki sonuç arasında dağlar kadar fark var gayet güzel ilerlemiş kardeşim.
Global Moderator

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam ekimin güzel beğendim ama son attigin foto ters ışık bu resme göre yorum yapamayız

samo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Oldukça iyi olmuş saçlar güle güle tara.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam ekimin güzel beğendim ama son attigin foto ters ışık bu resme göre yorum yapamayız
Dostum shopladım gözlük koydum ya programın kendisi yan taraflara bulanıklık koymuş ışık falan gelmiyor sen öyle görmüşsün :) sorun yok daha net bi foto atarım senin için

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar daha gelişicektir önceki görüntüye göre suanki sonuç arasında dağlar kadar fark var gayet güzel ilerlemiş kardeşim.
Çok teşekkür ederim bu hali bile beni tatmin etmeye yetti daha gelişirse de hayır demeyiz😂😂

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Oldukça iyi olmuş saçlar güle güle tara.
Teşekkür ederim dostum :)

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun çok güzel olmuş alın çizgisi öne alınsa doğal durmaz bu şekil çok güzel olmuş saç sorunun kalmamış inş bi daha dökülmezler güle güle tara

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun çok güzel olmuş alın çizgisi öne alınsa doğal durmaz bu şekil çok güzel olmuş saç sorunun kalmamış inş bi daha dökülmezler güle güle tara
Teşekkür ederim hocam fikrin için :) inşallah tüm kellerin başına darısı :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin saçlar ince telli miydi?
Evet saçlarım ince telli

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet saçlarım ince telli
Akıbetimiz baya benzeşiyor, sakaldan benden de 500 alındı, tek fark 400 greft fazla ekilmiş sana. :) İnşallah senin saçlara yakın bir şey olur ya.

Facebook Twitter Instagram