Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33797 defa)

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vay be nerden nereye. Abi çok güzel görünüyor. Darısı bizim başımıZa inşaAllah..

sırmasac

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Güle güle Tara kardeşim kaderimiz senle aynı bende 2. Ekimi şahin hocada düşünüyorum ilk ekimdeki hüsran haliyle stres yarattı şahin hocanın yaklaşımı nasıl Ekim boyunca birde Ekim ne kadar sürdü

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Mukavemet18 maşallah :) süreç çok başarılı
Global Moderator

kom71

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel olmuş kardeşim güle güle tara.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi bu yorumu da sana yapayım. Sürecin baya baya güzel gidiyor. Görünce mutlu oldum. Takipteyim 👍
Sağol kardeşim senin daha iyi olacak merak etme :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Off, o ön bölgede ki seyreklikte kapandı gitti, çok iyi görünüyor. Keşke benim saçlar da böyle olsa. :)
Sağol dostum.Senin saçların iyi olacak 100.günde çok güzel bir görüntü için rahat olsun :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güle güle Tara kardeşim kaderimiz senle aynı bende 2. Ekimi şahin hocada düşünüyorum ilk ekimdeki hüsran haliyle stres yarattı şahin hocanın yaklaşımı nasıl Ekim boyunca birde Ekim ne kadar sürdü
Sağol dostum.1 seans sıklaştırmayla hayalindeki saçlara kavuşursun güzel bir tercih olur.Hoca boş vaat vermiyor gerçekçi ve işini iyi yapıyor.Kök alımını ve kanal açımını bizzat kendisi yaptı.Baştan savma olmuyor çok emek veriyor.Ekim sonrası da istediğin zaman yazabiliyorsun sağolsun benim nazımı çok çekti moral verdi.Ekim 6 saat sürdü benim

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mukavemet18 maşallah :) süreç çok başarılı
Teşekkür ederim Hintell bey siz buralara uğrar mıydınız 😂 mutlu ettiniz beni yorumunuzla :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel olmuş kardeşim güle güle tara.
Teşekkür ederim kardeşim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağol dostum.Senin saçların iyi olacak 100.günde çok güzel bir görüntü için rahat olsun :)
İnşallah öyle umuyorum. :)

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Önceki ekimin gerçekten kötüymüş bunu ekim çok başarılı duruyor gelişmeler bitince çok daha güzel olucaktır

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vay be nerden nereye. Abi çok güzel görünüyor. Darısı bizim başımıZa inşaAllah..
Kardeşim çok yorum geldi Hepsine teker teker yazmışım sen valla gözden kaçmışsın değer verdiğim biri olmana rağmen.Kusura bakmayasın.Senin ekimin daha iyi olacak demeei deme :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Önceki ekimin gerçekten kötüymüş bunu ekim çok başarılı duruyor gelişmeler bitince çok daha güzel olucaktır
Teşekkür ederim dostum gerçekten

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim çok yorum geldi Hepsine teker teker yazmışım sen valla gözden kaçmışsın değer verdiğim biri olmana rağmen.Kusura bakmayasın.Senin ekimin daha iyi olacak demeei deme :)

Estafurullah abi. Böyle ufak şeyleri takmamak lazım. Sürecin devamını bekliyoruz inşallah

Facebook Twitter Instagram