Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33820 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön nerdeyse kapandı, arkalarda form tutarsa çok iyi olur.

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
önler güzel olmus üstat. Sonucunu merakla bekliyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim önler böyle olsun, başka bir şey istemem.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
145.Gün Valla 1 haftadır sabrım kalmadığı için 1 xpecia 2 biotin yutuyorum sonuç alınsın da kurtulayım istitorum😂 150.gün atacaktım ama süreçten memnunum çok şükür 180.güne kadar çıkacağını varsayarsak 35 günüm var daha iyi olur inşallah.Fikirleriniz nedir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimler biraz karanlıkta gibi  ama güzel olmuş belli vaktin olursa daha net resimler eklersin güle güle tara kardeşim
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 11:57:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çıkışlar 240 a kadar surer senin sac olmus şimdiden hayırlı  olsun

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
145.Gün Valla 1 haftadır sabrım kalmadığı için 1 xpecia 2 biotin yutuyorum sonuç alınsın da kurtulayım istitorum😂 150.gün atacaktım ama süreçten memnunum çok şükür 180.güne kadar çıkacağını varsayarsak 35 günüm var daha iyi olur inşallah.Fikirleriniz nedir?
Çıkışlar daha devam eder, çıkıştan ziyade asıl hacim alacak daha saç telleri kalınlaşacak oda 7-8-9. aylarda daha dolgun görüntüye yol açacak.
Sen şimdiden sonuç almışssın . Hayırlısı olsun.

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi ışık altında foto atar mısın? Saçlar hacimlenirse mükemmel olur.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi ışık altında foto atar mısın? Saçlar hacimlenirse mükemmel olur.
En riskli foto dostum flaş altında bundan daha net olamazdı.Saçlarım ince telli.Kıvırcık falan olsa çok daha iyi olurdu

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sağol byburkay,melanin,hintell....İnşallah benim gibi tüm kel arkadaşlar bu sorunu çözer.Hintell inşallah dostum senin saçların efsane senin kadar olamasak da idare etsin bizi yeter😂

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi bence baya baya fark var ya. Bence 2 3 aya bu iş tamam olur. Ben beğendim ön çizgin de çok doğal duruyor. Darısı başıma inşaAllah.

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada vertexdede baya çıkışlar olmuş. Daha derli toplu gözüküyor. Vertexin bu kadar erken kapatıcık sağlaması umutlandırıcı.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir kere o fırça görüntü gitti, net şekilde doğallaştı saç. Bence bu hali bile önler için yeterince şık duruyor, biraz daha gelişirse tadından yenmez tabi.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
olmuş hocam bence gayet iyi daha %30 %40 gibi gelişme gösterir... ilk ekiminizde saçlar çok yapay duruyordu o görüntü gitmiş  com doğal bir hal almış

Facebook Twitter Instagram