Gönderen Konu: HLC 07.09.2015 (3128 greft 2051 sac + 1077 sakal )  (Okunma sayısı 58847 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: HLC 07.09.2015 (3128 greft 2051 sac + 1077 sakal )
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2016, 14:26:17 »
Hocam ne kadar sure kullandin finasterid i toplam yan etkisi nezaman basladi

Bir ay kadar Agustos'un ilk haftasindan Eylül'ün ikinci haftasina kadar.Yan etki olarak cinsel isteksizlik ekim bittikten bir kac gün sonra basladi.Ondan önce bir sorun yoktu.Benim düsüncem agirlik antremani yapmayi mecburiyetten kesmemle alakali oldugu yolunda.Cünkü antremanlar testesteron seviyesi yükseltiyor ve bu yüzden ilacin yan etksini Agustos ayi icerisinde görmedim.Ilaci biraktiktan sonra her sey normale döndü.
hocam ilk 1 ay evet gariplikler yapio bu ilac ama sonra oturuyo  denge saglanio vucut alisinca bi kac ay devam et cikislari hizlandiricaktir

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2016, 14:28:04 »

Bir ay kadar Agustos'un ilk haftasindan Eylül'ün ikinci haftasina kadar.Yan etki olarak cinsel isteksizlik ekim bittikten bir kac gün sonra basladi.Ondan önce bir sorun yoktu.Benim düsüncem agirlik antremani yapmayi mecburiyetten kesmemle alakali oldugu yolunda.Cünkü antremanlar testesteron seviyesi yükseltiyor ve bu yüzden ilacin yan etksini Agustos ayi icerisinde görmedim.Ilaci biraktiktan sonra her sey normale döndü.

erkegin dusuncesi: ne eyleyim saci erkeklik olmadiktan sonra
kadinin dusuncesi: ne eyleyim erkegi saci olmadiktan sonra.
benim dusuncem yari yolda bulusalim 0.5mg kullanin 😀😀😀

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 11 Mart 2016, 14:29:47 »

erkegin dusuncesi: ne eyleyim saci erkeklik olmadiktan sonra
kadinin dusuncesi: ne eyleyim erkegi saci olmadiktan sonra.
benim dusuncem yari yolda bulusalim 0.5mg kullanin 😀😀😀
haha orta yolu buldum diyosun :))  peki  kac ay 1 mg icip sonra 0.5 yaptin yada hep mi 0.5 norvecli hocam. Halac inda kullanmasi gerek sıklastirma ekimi yapanlarin kesin kullanmasi gerek ama halac baskan gicik oluyo ilaca :)
« Son Düzenleme: 11 Mart 2016, 14:31:30 Gönderen: Onurd »

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 11 Mart 2016, 14:56:05 »
Aslında kullansam olur ama bir kere gıcık oldum hormon testi falan yaptırmıştım doktor kullan etkilemez dedi ama yan etkiyi farketmesem bile psikolojik olarak etkiler :) ilaçlar bana aşırı reaksiyon gösteriyor olumlu ve olumsuz bir ara antidepresan kullanıyordum doktor ejekilasyonda gecikme yapabilir demişti yan etki kendini bu kadar mı gösterir ilk baslarda hoşuma gitmişti ama sonradan b.ku cikti :) kullanmamamin bir sebebide kilo ve unutkanlık surekli form tutan biriyim vs vs. Şuan sac simülasyonuna bakıyorum gayet guzel sonuç alanlar var biri yaptırmış sac ekiminden sonra görüşecem kötü durmuyorsa 9-10 ayda sac sonucun belli olur ona göre karar veririm

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 11 Mart 2016, 15:54:49 »
onur arada 1mgyi denedim, ama kendimi rahat hissetmedim biseyler olacakmis gibi. 0.5mgyle devam abi :) .

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 11 Mart 2016, 16:02:29 »
0.2 mg finansteride ile 1 mg finansteride kullanımı arasında bile yapılan araştırmalara göre etki konusunda pek bir fark yok..

1 mg den çekiniyorsanız, 0.5 mg ya da 0,2 mg bile kullanabilirsiniz..Hemen hemen aynı etkiyi alabiliyorsunuz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 11 Mart 2016, 16:27:09 »
onur arada 1mgyi denedim, ama kendimi rahat hissetmedim biseyler olacakmis gibi. 0.5mgyle devam abi :) .
aynen  baskan ya cok igrenc bir piskoloji ben 1 mg kullaniorum  surekli kendimi yan etki konusunda piskolojik olarak test ediyorum :))) iyi miydi  sorun varmiydi  filan gibi deli cikicam ya :)

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 11 Mart 2016, 16:28:59 »
0.2 mg finansteride ile 1 mg finansteride kullanımı arasında bile yapılan araştırmalara göre etki konusunda pek bir fark yok..

1 mg den çekiniyorsanız, 0.5 mg ya da 0,2 mg bile kullanabilirsiniz..Hemen hemen aynı etkiyi alabiliyorsunuz.
bunu bende gordum hocam şema ile kandaki oranini gostermisler ama iste bilmiyorum  koray hoca prepecia onerio proscardan daha iyi diyo ama proscarda kullanicaksam 4 de bol 5 e degil diyo simdi ikilemde kaliyo insan

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 11 Mart 2016, 16:30:14 »
Ben 8 -9 aya kadar bekliyecegim.Bu zamana kadar bir sey kullanmadim ve sonuc simdilik bu, bu yüzden bundan sonrada bir sey almiyacagim. Eger kökler duruyorsa digerleri gibi cikar.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 11 Mart 2016, 16:35:54 »
Aslında kullansam olur ama bir kere gıcık oldum hormon testi falan yaptırmıştım doktor kullan etkilemez dedi ama yan etkiyi farketmesem bile psikolojik olarak etkiler :) ilaçlar bana aşırı reaksiyon gösteriyor olumlu ve olumsuz bir ara antidepresan kullanıyordum doktor ejekilasyonda gecikme yapabilir demişti yan etki kendini bu kadar mı gösterir ilk baslarda hoşuma gitmişti ama sonradan b.ku cikti :) kullanmamamin bir sebebide kilo ve unutkanlık surekli form tutan biriyim vs vs. Şuan sac simülasyonuna bakıyorum gayet guzel sonuç alanlar var biri yaptırmış sac ekiminden sonra görüşecem kötü durmuyorsa 9-10 ayda sac sonucun belli olur ona göre karar veririm
hocam benim bu ilactan anladigim kadari ile erkeklik hormonu zayif olan kisilerde yan etkisi var diye dusunuyorum   ama bence bi 6 ay kullan . Antideprasanlar cok agir ilaclar onlarin etki etmesi gayet normal bana 15 yasindayken piskiatris bi ilac kitledi boktan bi sebebe 3 sene ruh gibi gezmistim :)

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 11 Mart 2016, 16:44:33 »
Vallahi ben lorenzo dahil bir cok dunyaca unlu olmus ekimcilere mail attim hepsi ya 8 yada 6 ay kullan gel dedi ilaci  coguda 40 yasina kadar kullanmam gerekiyor dedi 40 yasinda yavasliyomus 40 yasima kadar koruyabilirsin ve ekimden once 6 ile 8 ay arasi kullanip dokulmeyi kontrol altina almadan ekim yapamayiz dedi

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 11 Mart 2016, 17:11:20 »
hocam benim bu ilactan anladigim kadari ile erkeklik hormonu zayif olan kisilerde yan etkisi var diye dusunuyorum   ama bence bi 6 ay kullan . Antideprasanlar cok agir ilaclar onlarin etki etmesi gayet normal bana 15 yasindayken piskiatris bi ilac kitledi boktan bi sebebe 3 sene ruh gibi gezmistim :)

Onur şimdi beni konuşturacaksın burda :) benim bahsettiğim zaten psikolojik etkilerden korkuyorum. Şimdi sürekli deneme yapıyorsun oluyor mu olmuyor mu diye sonra ne olcak tedirgin oldun mu zaten hiç bişey olmaz :) Birde bu ilaçları bırakınca yine dökülecek yoksa minoxa başlardım çok iyi sonuç almıştım döngüyü de çok hasarla geçöiriyordum farkına bile varmadım aslına. 3 sene boyunca kullandım süperdi. Bırakınca yine eskiye döndü. Dur bakalım önümde hem  deinemutter gibi benimde 3-4 ayım var tatmin edici bir sonuç almaz isem bi çaresine bakacam şuan bile eskisinden iyi ama bi kere çitayı yükselttim Cüney ARKIN' a  (Bilgi Spotu: Fahrettin ÇÜREKLİBATIR) kadar yükselttim :)

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 11 Mart 2016, 18:04:58 »

Onur şimdi beni konuşturacaksın burda :) benim bahsettiğim zaten psikolojik etkilerden korkuyorum. Şimdi sürekli deneme yapıyorsun oluyor mu olmuyor mu diye sonra ne olcak tedirgin oldun mu zaten hiç bişey olmaz :) Birde bu ilaçları bırakınca yine dökülecek yoksa minoxa başlardım çok iyi sonuç almıştım döngüyü de çok hasarla geçöiriyordum farkına bile varmadım aslına. 3 sene boyunca kullandım süperdi. Bırakınca yine eskiye döndü. Dur bakalım önümde hem  deinemutter gibi benimde 3-4 ayım var tatmin edici bir sonuç almaz isem bi çaresine bakacam şuan bile eskisinden iyi ama bi kere çitayı yükselttim Cüney ARKIN' a  (Bilgi Spotu: Fahrettin ÇÜREKLİBATIR) kadar yükselttim :)
:))) hahaja  baskan bende ayni dertten muzdaribim oluyormu olmuyormu diye bel fitigi olucam kasik fitigi olucam :))

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 12 Mart 2016, 17:13:43 »
Hocam doner ne durumda ve ilk ekim kac greft di

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 12 Mart 2016, 19:04:30 »
Hocam doner ne durumda ve ilk ekim kac greft di

ilk resim ekimden 2 hafta sonra, son resim bugün biraz önce.Yalniz belirtiyim ayin 7 sinde saclarimi  kesmistim.Ilk ekimde kac grert ekildigini gercekten hatirlamiyorum.7 yil oldu. Zaten aklimda kötü bir ani ve pismanlik olarak duruyor.

Bir de su haberi gördünüz mü ? Bugün eve alinan gazetede farkettim.Haber linkini buldum.Ilginc gözüküyor

http://www.ntv.com.tr/saglik/yeditepe-universitesinden-kellige-cozum-kremi-alopesia-nedir,-GVTXkzf1E6c2Zf7J58gvw

Facebook Twitter Instagram