Gönderen Konu: HLC 07.09.2015 (3128 greft 2051 sac + 1077 sakal )  (Okunma sayısı 58848 defa)

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HLC 07.09.2015 (3128 greft 2051 sac + 1077 sakal )
« Yanıtla #16 : 10 Mart 2016, 13:14:06 »
Özge Hanimla konustum

Forumdaki resimleri inceledikten sonra bana dedikleri özetle :

-Sakaldan ekimden gercek sonuclarin cikmasi 1 yili buluyor
-Benim sürec yavas gidiyor ama 2-3 ay kadar daha beklemekte yarar var.
-Daha önce bir ekim gecirdigim icin bu ekilenlerin gecikmesi ondan olabilirmis.
-Aralara yapilan ekimin bos alana yapilan ekime göre gec sonuc vermesi diye bir durum her zaman icin gecerli degilmis.Kimilerinde bos alanlarda sonuc almak 8 ay ve üzerini bulurken , kimilerinde aralara ekim 6 ay icerisinde sonuc verebiliyormus.
-Takviyeler sac ekim sürecinde erken sonuc almada yardimciymis.Ama böyle bir zorunluluk yok ve ben her hangi bir takviye almamistim.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2016, 13:51:27 Gönderen: deinemutter »

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 10 Mart 2016, 13:41:49 »
Özge Hanimla konustum

-Aralara yapilan ekimin bos alana yapilan ekime göre gec sonuc vermesi diye bir durum her zaman icin gecerli degilmis.Kimilerinde bos alanlarda sonuc almak 8 ay ve üzerini bulurken , kimilerinde aralara ekim 6 ay icerisinde sonuc verebiliyormus.
-Takviyeler sac ekiminde sürecinde erken sonuc almada yardimciymis.Ama böyle bir zorunluluk yok ve ben her hangi bir takviye almamistim.

Eyvallah dostum ilgilendiğin için benim merak ettiğim soruları cevaplamış. Yani benim anladığım aralara yapılan ekimlerde her zaman geç sonuç vermemektedir dediği bu tür sonuçlarla karşılaşmışlar ki normalde geç sonuç veriyor ama bazen aralara ekim yapılan kişiler boş alana yapılandan daha erken çıkıyor demiş. Her zaman geçerli değil dediğinden anladığım bu.
Senin 6. ayın 9. aya kadar erken sonuç dediğimiz 6. ay sonuçlarını alırsan demekki geç gelişmiş olacak. Bir 3 ay daha vaktin var sanırım. Birde ilk ekim olduğundan geç çıkar demesi mevcut saçlarla ilgili zannedersem. Dostum inş 2-3 ay sonra daha güzel bir görüntüye ulaşırsın.

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2016, 14:43:46 »
Özge Hanimla konustum

-Takviyeler sac ekiminde sürecinde erken sonuc almada yardimciymis.Ama böyle bir zorunluluk yok ve ben her hangi bir takviye almamistim.

Eyvallah dostum ilgilendiğin için benim merak ettiğim soruları cevaplamış. Yani benim anladığım aralara yapılan ekimlerde her zaman geç sonuç vermemektedir dediği bu tür sonuçlarla karşılaşmışlar ki normalde geç sonuç veriyor ama bazen aralara ekim yapılan kişiler boş alana yapılandan daha erken çıkıyor demiş. Her zaman geçerli değil dediğinden anladığım bu.
Senin 6. ayın 9. aya kadar erken sonuç dediğimiz 6. ay sonuçlarını alırsan demekki geç gelişmiş olacak. Bir 3 ay daha vaktin var sanırım. Birde ilk ekim olduğundan geç çıkar demesi mevcut saçlarla ilgili zannedersem. Dostum inş 2-3 ay sonra daha güzel bir görüntüye ulaşırsın.

Abi dogru anlamissin ; kisaca hanimefendi simdiye kadar gördügü örneklere dayanarak "aralara yapilan ekimler , bos alanlara yapilan ekimlere göre daha gec sonuc verir " tezini dogrulayamiyor.

Ben dedigim gibi  paylasimlara önümüzdeki aylar icerisinde de devam edecegim bakalim ve görelim iste sonucu hep beraber.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 10 Mart 2016, 14:55:09 »
Konunuzu okuduğumda, yavaş yavaş fotoğraflarını aşağıya doğru görmeye başladım ve gerçekten de çok büyük bir beklenti oluşmuştu ama son fotoğrafları görünce şaşırdım tekrardan konuyu inceledim..Sıklaştırma ekimlerinde ve ikinci ekimlerde bir olumsuz gidişat var bu aralar ama inşallah düzelir..

Bu arada fotoğraflarınızı ilk fotoğraflarınızda olduğu gibi objektif olması açısından flashlı koyduğunuz için teşekkürler, ilk fotoğraflar flashlı, ikincileri flashsız olarak koysaydınız hem yanıltıcı olurdu hem de tepkiler farklı olurdu..İnşallah ilerleyen süreçte güzel sonuçlar elde edebilirsiniz, sonuçlarınızı merakla takip edeceğiz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

hazgur06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 10 Mart 2016, 15:48:09 »
hayırlı olsun ekimin bence 9 ay sonra memnun kalmaya başlayacaksın.
benim merak ettiğim sakal alım yerinde durum nedir (kızarıklık vs. ) oranın da resmini çekebilir misin ?

bende sakaldan alm yaptırmayı düşünüyorum ama kızarılık olursa diye bir çekincem var.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 10 Mart 2016, 16:17:25 »
Öncelikle geçmiş olsun kardeş. HLC çok iyi bir ekim merkezi. Daha önce bir ekim gerçekleştirmişsin pekte başarılı olmamış bu ikinci ekimin sıklaştırma aralara girilmiş. Bende dahil sitede baya bi kişi sıklaştırma ekimi yaptırdı. Sonuc olarak sıklaştırma ekiminde süreç daha yavaş ilerliyor 6. ayda normal sonuç alanlar sıklaştırmada 8 ayda ortaya çıkabiliyor genelde 1.-1,5 ay geriden geliyor. Şuanki durum ekimin karşılığı değil bence HLC gibi biyerin karşılığı hiç değil benim 5. ay oldu hiç saç olmayan şakaklardan memnunum ama saç olan ön ve orta hat daha istediğim gibi olmadı sendede komple bir sıklaştırma olduğu için beklemen gerekiyor 2 ay daha bakalım inş. başarısız bir ekim olmamıştır. Sadece sitede sıklaştırma HLC de yaptıran RECİ abi vardı onunki çıkmadı.

Bence benim durum Reci'den farkli. Benim ilk resimle sonuncusuna baktiginda bariz bir fark oldugu ortada ama diger yandan aciklik hala fazla.Bir de sakal faktörü var.Sakalin cikmasi saca göre daha gec mi  ya da önce mi  bilmiyorum.Tek bildigim dalgali oldugu ve tek ciktigi.Neyse bakalim görelim iste, ben önümüzdeki aylardada paylasima devam edecegim o zaman daha iyi anlariz sonucu.

Bir de söylememe gerek var mi bilmiyorum ama resimler hepsi flasli ve ben ekim sonrasi hic bir takviye almadim.
bence finasterin kulllan yan etki olmassa sureci hizlandiricaktir

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 10 Mart 2016, 18:35:55 »
Konunuzu okuduğumda, yavaş yavaş fotoğraflarını aşağıya doğru görmeye başladım ve gerçekten de çok büyük bir beklenti oluşmuştu ama son fotoğrafları görünce şaşırdım tekrardan konuyu inceledim..Sıklaştırma ekimlerinde ve ikinci ekimlerde bir olumsuz gidişat var bu aralar ama inşallah düzelir..

Bu arada fotoğraflarınızı ilk fotoğraflarınızda olduğu gibi objektif olması açısından flashlı koyduğunuz için teşekkürler, ilk fotoğraflar flashlı, ikincileri flashsız olarak koysaydınız hem yanıltıcı olurdu hem de tepkiler farklı olurdu..İnşallah ilerleyen süreçte güzel sonuçlar elde edebilirsiniz, sonuçlarınızı merakla takip edeceğiz.

Tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin , umarim sizde istediginiz saclara kavusursunuz.

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 10 Mart 2016, 18:38:21 »
hayırlı olsun ekimin bence 9 ay sonra memnun kalmaya başlayacaksın.
benim merak ettiğim sakal alım yerinde durum nedir (kızarıklık vs. ) oranın da resmini çekebilir misin ?

bende sakaldan alm yaptırmayı düşünüyorum ama kızarılık olursa diye bir çekincem var.

Bende kizariklik olmadi ama ilk hafta biraz gerginlik vardi fakat sonradan gecti cokda uzamadan. Sakallari  alimdan sonra ilk defa 2 hafta sonra kesmistim.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2016, 12:12:04 Gönderen: deinemutter »

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 10 Mart 2016, 18:41:43 »

Tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin , umarim sizde istediginiz saclara kavusursunuz.

Koray Erdogan ile konustuktan sonra finans basladim ve ekime kadar devam ettim o zamanlar sporda yaptigim icin bir yan etki görmedim.Haliyle ekimden sonra spora ara verdim ve ilk defa finans yan etkisini yasadim (isteksizlik). Bu yüzden her nekadar su an spor yapsamda finansterid kullanmayacagim.Ama bir daha ekim yaptirmaya karar verirsem ekimden önce  ve sonra biotin  ve xpecia di sanirim o haplardan alacagim.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 10 Mart 2016, 20:56:04 »
Kardeş karanlık bir ortamda saclarını kaldırıp flaşla foto çektiğinde sac aralarında minik savlarlarsa görebiliyor musun ? Yoksa hic bisey yok mu ? Bir resim gönderiyorum benim şuan böyle bu arada ki kıllar saca dönüşür mu yoksa dönüşmez mi bilmiyorum

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 10 Mart 2016, 21:33:52 »
abi saclarim kisa kaldirmak bir dert bir kac resim cektim ama ben karar veremedim.2. resim iphone 6 ile flassiz.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2016, 21:36:35 Gönderen: deinemutter »

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Mart 2016, 21:52:43 »
Saclarin o kadar seyrek degil uzatsan geriye dogru tarasan yada yandan geriye daha guzel olur artık kestirme bence saclarını

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 11 Mart 2016, 12:34:00 »
Hocam ne kadar sure kullandin finasterid i toplam yan etkisi nezaman basladi

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 11 Mart 2016, 13:44:37 »
Hocam ne kadar sure kullandin finasterid i toplam yan etkisi nezaman basladi

Bir ay kadar Agustos'un ilk haftasindan Eylül'ün ikinci haftasina kadar.Yan etki olarak cinsel isteksizlik ekim bittikten bir kac gün sonra basladi.Ondan önce bir sorun yoktu.Benim düsüncem agirlik antremani yapmayi mecburiyetten kesmemle alakali oldugu yolunda.Cünkü antremanlar testesteron seviyesi yükseltiyor ve bu yüzden ilacin yan etksini Agustos ayi icerisinde görmedim.Ilaci biraktiktan sonra her sey normale döndü.

Facebook Twitter Instagram