Gönderen Konu: Estemylife Hisar Hastanesi- Hasan Hüseyin Akıl- 02.07.2018 (4000 greft)  (Okunma sayısı 14172 defa)

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Benim yorumum şu yönde olacak saçlarınız hiç yokmuş gibi ekilmiş yani çok sık ekilmiş buda mevcut saç köklerinizi etkileyip şoka sokmuş toparlar biraz geç sonuç alırsınız ama bu ekim güzel olur gibi hocam merak etmeyin...

Ekim sırasında kanalları açan hanımefendi de biz saçlarınız hiç yokmuş gibi yapıyoruz ekiminizi demişti. Bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Saçımın kısa oluşu da beni yanıltıyor olabilir şu aşamada ben 3 ayda eski görüntüme kavuşur 5-6. Aylarda da yeni çıkışları görürüm diyordum ama beklediğim gibi olmadı. Yan ve arkalar gayet iyi uzadı hatta sık sık toparlattırıyorum ama ön taraflar öyle değil. Muhtemelen soka ugradılar. Şoka ugrayan saçlar da ekilenlerle beraber çıkarsa iyi bi sonuç olur diye düşünüyorum çıkmazsa beklediğim sıklıga ulaşamayacakmışım gibi bi geliyor şuan. İnşallah dediğin gibi olur da toparlar hocam. Yorum için teşekkürler.

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Her ekımden sonra var olan saçlar zayıflar bu herkesde olur bazılarıda dökülecek saçlar şokla dokulur gördüğüm durumda var olan saçlarınız zaten gidici çok zayıf o yüzden her zaman bunu yazıyoruz saçlarınız zayıfsa finasa başlayıp ekime öyle girin bunun sebebi yapılan işlemler degil var olan saçların zayıf ve zaten dokulecek olması.

Dostum dediğine katılıyorum ekim öncesi bakım önemli ama fazla vaktim yoktu o kısmı ihmal ettim malesef. Saçlarımın da zayıf ve ince telli olması da etkiledi diye düşünüyorum. Finansterideyi araştırdım. Benim saç tipim için de ideal gözüküyor ama kullanmayı bıraktıktan sonra ilacın etkisini yitirecek olması ve kullanım sırasında meme büyümesi ve cinsel isteksizlik gibi yan etkilerin görülmesi insanı düşündürüyor. Şuan için avesin sprey ve trichoplus tablet kullanıyorum coraspirin ile. Merkezin önerisiyle kullanmaya devam ediyorum. Yeterli olur umarım. Bir de 3. Ve 6. Aylar tekrar prp yapılacakmış.kontrole gidince tekrar konuşacağım. Bakalım 5-6. Aylar neler gösterecek. Yorumların için teşekkürler.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim bende aynı yerde saç ektirdim . 15 gün oldu Kafamın üstündeki eski saçların çıkışı yavaşladı . Yanlar ve arkalar gayet güzel uzuyor. Ama üstler durdu sanki . Ne ekilenler ne eski saçlar uzuyor .

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
.

merhaba, hangi ilaçları kullanıyorsunuz acaba

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz inerede yaptırdınız?

Ekimim Ankara'da oldu ben hiç araştırmadan yaptırdım daha sonra bu firmayı internet'ten araştırdım ahım şahım bir sonuç alan olmamış hatta sonra pek aradıklarıda olmada donör iyi değil ne olacak dediğimde düzelir düzelmez ise revizyon yaparız ya diye lağubali bir cevapla geçiştirdiler 2 ay daha bekleyecwğim eğer değişen birşey olmazsa bu bir hüsran sayfası yaparım ve firmayı deşifre ederim bana yaklaşımları hiç insani ve sorumluluk sahibi değildi incindim işin açıkcası demwk iş parayı alana kadarmış ama iyiki böyle sosyal platformlar var bizde birkaç laf edebiliyoruz ya olmasa istedikleri gibi at oynatırlar.

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim bende aynı yerde saç ektirdim . 15 gün oldu Kafamın üstündeki eski saçların çıkışı yavaşladı . Yanlar ve arkalar gayet güzel uzuyor. Ama üstler durdu sanki . Ne ekilenler ne eski saçlar uzuyor .
Hocam 15 gün için normal olabilir anca kabuk dökümü gerçekleşiyor. Benim de Daha yeni yeni uzamaya başladı

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
merhaba, hangi ilaçları kullanıyorsunuz acaba
Avesin sprey trichoplus tablet ve coraspirin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durumlar nasıl kardeşim

reel x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle hayırlı olsun kardeş forumu yeni buldum benimde ekimimin 106.günü bitti aşağı yukarı yaptıalı aynı sayılırız nacizane hem bir sorum hemde arkadaşlardan bir istirhamım olacak, seninde aynı benim gibi sağ şakak bölümün benim gibi eksik sık değil bunun nedeni neden oluyor acaba benim sol taraf muazzam güzel çıktı sağ taraf %40 çıktı hatta çok kökü 90 lı günlerde ağrı yaptığı için elimle çıkarttım galiba onlar tutmamış, birde benim donör 106 gün oldu hala düzelmedi endişe etmelimiyim bilmiyorum senin donör çok çok iyi benim ki hala yoluk tavuk gibi bu yorumu hem sana hemde yardımcı olmaları için arkadaşlara yazdım hakkını helal et inşallah güzel sonuç alırsın vallaha şunu açık olarak söyleyeyim 106.gun ruh halimle saç yaptırırmısın diye sorsalar kesinlikle yaptırmazdım olmuyor hiçbir şey yaradanın yaptığını tutmuyor bir umitle gittim ağzımın payını şahsıma münhasır aldım kimseye örnek olsun diye söylemedim ama ben eski halimi arar oldum beni mutlu etmedi hemde arkadaki saçlarımı berbat ettim para hiç sorun değil 5 bin her yere harcanıyor ama zamanıma yazık oldu ve olmayada devam ediyor Allaha Emanet ol Takip edeceğim.
Hislerime tercüman olmuş kardeşim :) ben de eski halimden daha memnundum hiç konu açmaya bile gerek duymadım o yuzden bu motivasyonla. girdiğimiz stres ve yaşadığımız süreç gereksiz geliyor şuan bana :)

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Üstat İstanbulda oturuyorum ve hasan hoca ile görüşmek istiyorum..onun saçlarımı görmesini ve bilgi vermesini istiyorum ..bunun için randevu mu almam gerek ? Herhangi bir ücret oduyormuyuz? Hazırlıklı gidelim sonuçta. .Hasan hocaya ulaşmak zormu ?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eski saçların zarar görmesi açısından belki haklısınız . Eski doğal saçını özlüyor insan . Hicbirsey doğal saç gibi olmuyor. Ama şu da gercek ki ilk defa saç cizgimi bu kadar güzel ve aşağı da görüyorum . Çünkü çocukken bile bu kadar güzel değildi saç çizgisi .

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Son durumlar nasıl kardeşim

Hocam 100 günü devirdik ama istediğim görüntüde değilim. Çıkışların 3aydan sonra başlayacağı söyleniyor hep ama suana kadar çıkanlar da az çok bi belli eder diye düşünüyorum nedense. Hafif bi kararma oldu ama seyrek ve zayıf görüntü devam ediyor. Bundan sonraki çıkışlar durumu ne kadar değiştirir bilemiyorum.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
75. Günden sonra hafif kökler in ucu belli olur derler ama bu bazı kişilerde 4. Aydan sonra oluyor

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
75. Günden sonra hafif kökler in ucu belli olur derler ama bu bazı kişilerde 4. Aydan sonra oluyor

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Elleyince arka tarafta ekim yapılmayan ve dönor bölgenin üst taafında elime batan saçlar oluyor çok bariz küçük küçük onlar spreyin etkisiyleyeni çıkan saçlar mı bilemiyorum ama ekim yapılan bölgede göremiyorum malesef hafif siyahlıklar var ama onlar kök mü değil mi belli bile olmuyor.

Facebook Twitter Instagram