Gönderen Konu: Estemylife Hisar Hastanesi- Hasan Hüseyin Akıl- 02.07.2018 (4000 greft)  (Okunma sayısı 14181 defa)

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar. 3. aya yaklaştım. 80 gün oldu son durumu paylaşıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. çevrem tarafından Donör bölgem hiç dikkat çekmiyor ama ön taraftaki seyreklik epey bi dikkat çekici hatta saçlarımın daha da açıldığı söyleniyor. Ekimden önceki haline hala kavuştuğunu düşünmüyorum. Yorum yapmak için  erken midir daha ? Şuanda dağınık bir görüntü hakim. Bazı yerlerden çıkışları fark ediyorum ama ince ve tüy tüy bir görüntü var. Zamanla kalınlaşıp sıklaşmasını bekleyeceğim. Sizden gelecek yorumları da merak ediyorum. Arkadaşlar durumu değerlendirirlerse sevinirim.

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
.

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum 80 gün daha hiç bişey operasyon daha yeni
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2018, 02:12:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Önceki haliyle karşılaştırırsak böyle şu an :) Ama insan merak edip endişeleniyor haliyle. Gidişattan yorumlamaya çalışıyorum ister istemez. Senin yorumun nedir hintell?

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Önceki haliyle karşılaştırırsak böyle şu an :) Ama insan merak edip endişeleniyor haliyle. Gidişattan yorumlamaya çalışıyorum ister istemez. Senin yorumun nedir hintell?

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle hayırlı olsun kardeş forumu yeni buldum benimde ekimimin 106.günü bitti aşağı yukarı yaptıalı aynı sayılırız nacizane hem bir sorum hemde arkadaşlardan bir istirhamım olacak, seninde aynı benim gibi sağ şakak bölümün benim gibi eksik sık değil bunun nedeni neden oluyor acaba benim sol taraf muazzam güzel çıktı sağ taraf %40 çıktı hatta çok kökü 90 lı günlerde ağrı yaptığı için elimle çıkarttım galiba onlar tutmamış, birde benim donör 106 gün oldu hala düzelmedi endişe etmelimiyim bilmiyorum senin donör çok çok iyi benim ki hala yoluk tavuk gibi bu yorumu hem sana hemde yardımcı olmaları için arkadaşlara yazdım hakkını helal et inşallah güzel sonuç alırsın vallaha şunu açık olarak söyleyeyim 106.gun ruh halimle saç yaptırırmısın diye sorsalar kesinlikle yaptırmazdım olmuyor hiçbir şey yaradanın yaptığını tutmuyor bir umitle gittim ağzımın payını şahsıma münhasır aldım kimseye örnek olsun diye söylemedim ama ben eski halimi arar oldum beni mutlu etmedi hemde arkadaki saçlarımı berbat ettim para hiç sorun değil 5 bin her yere harcanıyor ama zamanıma yazık oldu ve olmayada devam ediyor Allaha Emanet ol Takip edeceğim.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle hayırlı olsun kardeş forumu yeni buldum benimde ekimimin 106.günü bitti aşağı yukarı yaptıalı aynı sayılırız nacizane hem bir sorum hemde arkadaşlardan bir istirhamım olacak, seninde aynı benim gibi sağ şakak bölümün benim gibi eksik sık değil bunun nedeni neden oluyor acaba benim sol taraf muazzam güzel çıktı sağ taraf %40 çıktı hatta çok kökü 90 lı günlerde ağrı yaptığı için elimle çıkarttım galiba onlar tutmamış, birde benim donör 106 gün oldu hala düzelmedi endişe etmelimiyim bilmiyorum senin donör çok çok iyi benim ki hala yoluk tavuk gibi bu yorumu hem sana hemde yardımcı olmaları için arkadaşlara yazdım hakkını helal et inşallah güzel sonuç alırsın vallaha şunu açık olarak söyleyeyim 106.gun ruh halimle saç yaptırırmısın diye sorsalar kesinlikle yaptırmazdım olmuyor hiçbir şey yaradanın yaptığını tutmuyor bir umitle gittim ağzımın payını şahsıma münhasır aldım kimseye örnek olsun diye söylemedim ama ben eski halimi arar oldum beni mutlu etmedi hemde arkadaki saçlarımı berbat ettim para hiç sorun değil 5 bin her yere harcanıyor ama zamanıma yazık oldu ve olmayada devam ediyor Allaha Emanet ol Takip edeceğim.
Ekiminiz inerede yaptırdınız?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Yorum yapılacak bir süreçte değilsin 8 gün den 110 güne kadar ekim süreci yeni başladı sayılır bu süreç zarfında yapılıcak yorumlar ekim planlaması ön cizgi donör alan vs. Onlarda da zaten bir sorun yok gayet  stabıl olması gereken sekılde ilerleyen bir süreç saç tellerin çok ince finasterid i araştırırsan senin için iyi olucaktır en azımdan 1 sene kullanabılırsın aklına yatarsa
Global Moderator

Kamil70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekimimin 56. cı günündeyim ve bu 56 günde arastırmadıgım kaynak kalmadı bunlara yabancı sitelerde dahil. kendi ekim sıklıgımdan pek emin degildim ama arastıra arastıra rahatladım. öncelikle sunu cevaplayım 150 ile 180 gün arasında muazzam gelismeler oluyor hergün saçın sıklıgı daha da artıyor kullanılan ilaçların etkisi olsun vs etkilerini o zaman gösteriyor onun için 150-180 gün öncesi hiç birsekilde seyreklık yada cıkacakmı cıkmayacakmı konusunu kafanıza takmayın derım ben nacizane öyle yapıyorum. ikinci bir konu sol şakak tarafına daha fazla ekim yapıldıgını gördüm bunun sebebi ekim yapan insanların çogu saclarını soldan saga dogru tarıyor bunun sebebı bu olsa gerek ki bendede öyle. insallah hepimizin gönlüne göre olur ekimlerimiz.

Kamil70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

bir de şu var önceki saç uzunlugun ile simdiki bir degil bunu da göz önüne almakta fayda var. sac ne kadar uzun olursa o kadar seyreklik azalıyor saçın uzadıkca eski haline dönersin diye düşünüyorum

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim yorumum şu yönde olacak saçlarınız hiç yokmuş gibi ekilmiş yani çok sık ekilmiş buda mevcut saç köklerinizi etkileyip şoka sokmuş toparlar biraz geç sonuç alırsınız ama bu ekim güzel olur gibi hocam merak etmeyin...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Her ekımden sonra var olan saçlar zayıflar bu herkesde olur bazılarıda dökülecek saçlar şokla dokulur gördüğüm durumda var olan saçlarınız zaten gidici çok zayıf o yüzden her zaman bunu yazıyoruz saçlarınız zayıfsa finasa başlayıp ekime öyle girin bunun sebebi yapılan işlemler degil var olan saçların zayıf ve zaten dokulecek olması.
Global Moderator

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Öncelikle hayırlısı olsun. Herkesin yaşadığı endişeleri yaşıyoruz dediğine katılıyorum. Kim ne derse desin bekleme vetoparlama süreci hiç de kolay olmuyor. Umarım sonucunda memnun kalırız da bu sıkıntılara değer.

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekimimin 56. cı günündeyim ve bu 56 günde arastırmadıgım kaynak kalmadı bunlara yabancı sitelerde dahil. kendi ekim sıklıgımdan pek emin degildim ama arastıra arastıra rahatladım. öncelikle sunu cevaplayım 150 ile 180 gün arasında muazzam gelismeler oluyor hergün saçın sıklıgı daha da artıyor kullanılan ilaçların etkisi olsun vs etkilerini o zaman gösteriyor onun için 150-180 gün öncesi hiç birsekilde seyreklık yada cıkacakmı cıkmayacakmı konusunu kafanıza takmayın derım ben nacizane öyle yapıyorum. ikinci bir konu sol şakak tarafına daha fazla ekim yapıldıgını gördüm bunun sebebi ekim yapan insanların çogu saclarını soldan saga dogru tarıyor bunun sebebı bu olsa gerek ki bendede öyle. insallah hepimizin gönlüne göre olur ekimlerimiz.

Ben de 5-6. ayları bekliyorum o zamana kadar kesin bir yargıya varmak istemiyorum. O aylarda belirgin bir fark olmazsa işte hayal kırıklığı yaşanabilir. Umarım süreci güzel tamamlarız.
Şu an gördüğüm kadarıyla hatta berberimin de dediği gibi sol tarafın sağa göre daha yoğun olduğu. Ama ekimden mi yoksa süreçten mi olduğuna emin olamıyorum. Saçımın önceki haline bakarak da yapmış olabilirler. Bakalım göreceğiz. Umarım senin de gönlüne göre olur. Yorum için de teşeklürler :)

Facebook Twitter Instagram