Gönderen Konu: Estemylife Hisar Hastanesi- Hasan Hüseyin Akıl- 02.07.2018 (4000 greft)  (Okunma sayısı 14164 defa)

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Üstat İstanbulda oturuyorum ve hasan hoca ile görüşmek istiyorum..onun saçlarımı görmesini ve bilgi vermesini istiyorum ..bunun için randevu mu almam gerek ? Herhangi bir ücret oduyormuyuz? Hazırlıklı gidelim sonuçta. .Hasan hocaya ulaşmak zormu ?
Hocam size yaşadığım tecrübeyi anlatayım. Ben hasan beyi ekim günü 15 dk görebildim sadece o da çizgi çekip kanal açarken. Ekimden önce görüşmek istedim yogunluk var dediler abileriyle görüştürdüler. Ekimden sonra bi asistanın numarasını veriyorlar sorularınız olunca sorabilirsiniz diye o da yogunluktan bir gün sonra cevap veriyor. Neyse dedim 3ay kontrolleri vardı hastaneye gidip ayrıntılı görüşürüm. Gittim yine hayal kırıklığı. Bu sefer de diger abisiyle görüşmek zorunda kaldım. Kafamdaki soruları sormaya çalışıyorum karşılığında hep aynı cevaplar bekle bakalım tarzında. Günün sonunda koridorda gördüm hasan beyi ayaküstü hemen baktı o kadar maksimum bir iki dakika falan sürmüştür o da aynılarını söyleyip geçiştirdi. Sürekli klasik ve hazırkalıp cevaplarla karsılaşıyorum bireysel olarak muayene edip kişiye özel konuştuklarını düşünmüyorum kesinlikle. İnstagramdaki halleri çok sahte geliyor artık bana. Herkes bunları yaşıyor mu bilmiyorum ama genelin yaşadığını düşünüyorum.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estemylife de saç ekimi ve plan çok iyi yapılıyor .çalışanlar gerçekten özveri ile çalışıyor . Ekimden sonra herşey yolunda gidiyor . Kabuk dökümü , saç sıklığı, sok dökülme herşey zamanında oluyor . Ve normal süreç ilerliyor . Ama işte saç çıkışı yavaş ve zamanında olmuyor . Bazı şanslı arkadaşlar da 75. Gün de saçlar belli olmaya başlıyor ve 6. Ayda çok güzel bir sonuç oluyor . Bazı arkadaşlar da 5. Ayda bile seyrek görüntü oluyor . Bunun sebebini bilemiyoruz . Ama Operasyon da birşey olduğu kesin . Veya bünye meselesi . Çünkü ikinci revizyon geçirip saçları çıkmayan var . Bunyeden diye düşünüyorum

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Estemylife de saç ekimi ve plan çok iyi yapılıyor .çalışanlar gerçekten özveri ile çalışıyor . Ekimden sonra herşey yolunda gidiyor . Kabuk dökümü , saç sıklığı, sok dökülme herşey zamanında oluyor . Ve normal süreç ilerliyor . Ama işte saç çıkışı yavaş ve zamanında olmuyor . Bazı şanslı arkadaşlar da 75. Gün de saçlar belli olmaya başlıyor ve 6. Ayda çok güzel bir sonuç oluyor . Bazı arkadaşlar da 5. Ayda bile seyrek görüntü oluyor . Bunun sebebini bilemiyoruz . Ama Operasyon da birşey olduğu kesin . Veya bünye meselesi . Çünkü ikinci revizyon geçirip saçları çıkmayan var . Bunyeden diye düşünüyorum

Saç sonucundan bahsetmiyorum ben. sonuçtan memnun da olabilirim ya da istediğim gibi olmayabilir orası ayrı ama ilgi ve hasta ilişkileri konusunda memnun kalmadım. Planlama konusunda da sadece hasan bey ön çizgiyi oluşturdu o kadar o sırada bile çok konuşma fırsatı vermiyorlar ve bize bırak diyorlar pratik kazandıkları için normal karşıladım. Ekim ekibindeki  bazı arkadaşların hakkını da yemeyim onlar daha ilgiliydiler yardımcı oldular sag olsunlar ama yine de karşında muhattap alacagın kaygılarını giderecek hasta- uzman/doktor ilişkisi arıyor insan. Ben bulamadım malesef.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen hasan beyle bende fazla görüşemedim. Abisi iyi ilgendi . Birde Ekim sonu da telefonla istediğim zaman ulaşıp soru sorabiliyorum. Zaten abisi doktor, kendisi değil . Öyle biliyorum

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Üstat İstanbulda oturuyorum ve hasan hoca ile görüşmek istiyorum..onun saçlarımı görmesini ve bilgi vermesini istiyorum ..bunun için randevu mu almam gerek ? Herhangi bir ücret oduyormuyuz? Hazırlıklı gidelim sonuçta. .Hasan hocaya ulaşmak zormu ?
Görüşmeleri hasan hoca yapmıyor, canan hanım yapıyor. doğru olan hasan hocanın yapması bencede. Ekim öncesi pek ilgi göremedim ben. Canan hanım baktı ertesi gün ekime girdim, çizim yaptı kanal açtı hasan hoca sonra kayboldu, kaç greft çıktığıda ekim bitince hesaplandı, ben olsam ortalama bir rakam verirdim ve her ne olursa olsun saç yapısından dolayı ne tür bir saç olup olmayacağını söylerdim. 15,000 den fazla ekim tecrübemiz var diyorlar ama yüzde kaçı mutlu bilmiyorum

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sürekli operasyonda oldukları için bence normal durumlar kolay işler değil biraz fazla abartılıyor diye düşünüyorum bu durumlar sonuçta sivilce çıksa koşa koşa merkeze giden hastalar var anlayışlı olmak gerek. Hasan bey ekim mi yapsın Gelen hastalarlamı ilgilensin ekim süreçlerinde kontrole gelen insanlarlamı ilgilensin zor yani o yüzden ekip olarak hareket etmeleri normal

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar hepimiz istiyoruz ki sadece bizimle ilgilensin Hasan hoca. Ama bu heryerde aynı ya operasyon yapacak yada sadece ilgilenecek. Sonuçta hepimize de yetişemeyecek. Birde ben orada beklerken gördüm her birimiz en az 10 soru soruyoruz. Dolayisiyla asistanlari ilgileniyor.  Guzel olan su orada mutlaka bir muhatap var gittigimde ilgide var. aradagimda muhakkak ulasiyorum. E bundan sonrasida hasan bey uygun olursa. Be diyeyim adamin yogunlugunu gozumle gordum

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar hepimiz istiyoruz ki sadece bizimle ilgilensin Hasan hoca. Ama bu heryerde aynı ya operasyon yapacak yada sadece ilgilenecek. Sonuçta hepimize de yetişemeyecek. Birde ben orada beklerken gördüm her birimiz en az 10 soru soruyoruz. Dolayisiyla asistanlari ilgileniyor.  Guzel olan su orada mutlaka bir muhatap var gittigimde ilgide var. aradagimda muhakkak ulasiyorum. E bundan sonrasida hasan bey uygun olursa. Be diyeyim adamin yogunlugunu gozumle gordum

Hocam şahsen benim şikayet ettiğim benle neden Hasan bey İlgilenmedi, neden beni arayıp sormadı vs değil illaki tek başına yetişecek diye bir şey yok. Beni rahatsız eden kafandaki sorulara kişiye özel cevap verilmemesi. Sürekli yoğunluk bahanesi ve fabrikasyon cevaplar.Bunun bahanesi olmamalı bakkaldan sakız almıyoruz. Kapasitelerinin yeteceği kadar hasta planlaması yapılmalı o zaman. Callccenterdaki arkadaşlar bile ciddiyetsizdi.Açıkcası sürecin başından beri bunların yaşanması eleştirilecek bi durum. Ben şahsen rahatsız oldum. Ama yine yaptırdım çünkü çok detaylı araştırcak ve bekleyecek zamanım yoktu. Merkezin artıları yok değil ama eksileri de artılarını örtecek seviyeye yaklaşıyor bence. Ekimden güzel sonuç da alabilirim ya da beklediğim gibi olmaz bunlar farklı şeyler ama bende hayalkırıklığı oldu. Başkaları için farklı olabilir.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam şahsen benim şikayet ettiğim benle neden Hasan bey İlgilenmedi, neden beni arayıp sormadı vs değil illaki tek başına yetişecek diye bir şey yok. Beni rahatsız eden kafandaki sorulara kişiye özel cevap verilmemesi. Sürekli yoğunluk bahanesi ve fabrikasyon cevaplar.Bunun bahanesi olmamalı bakkaldan sakız almıyoruz. Kapasitelerinin yeteceği kadar hasta planlaması yapılmalı o zaman. Callccenterdaki arkadaşlar bile ciddiyetsizdi.Açıkcası sürecin başından beri bunların yaşanması eleştirilecek bi durum. Ben şahsen rahatsız oldum. Ama yine yaptırdım çünkü çok detaylı araştırcak ve bekleyecek zamanım yoktu. Merkezin artıları yok değil ama eksileri de artılarını örtecek seviyeye yaklaşıyor bence. Ekimden güzel sonuç da alabilirim ya da beklediğim gibi olmaz bunlar farklı şeyler ama bende hayalkırıklığı oldu. Başkaları için farklı olabilir.

Cemal arkadaşımızın mutlaka haklılık payı vardır, bugüne kadar 161 yorum yazmış, hepside aynı yerle alakalı, hepside pozitif yönde. Demekki memnun, görüşüne saygı duymak gerekli...

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben sürecimden memnunum sadece pozitif yazmamın sebebi bu değil hepimiz moral istiyoruz bakın mesela arkadaş ilgi istiyor. Tabiki önemli ama bence sanuç daha önemli. Saçım çıksın beni isterse kimse aramasın:)) onun İçin Cambly hiç takılma adamlar bize birşey diyorsa vardır bildikleri

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cemal arkadaşımızın mutlaka haklılık payı vardır, bugüne kadar 161 yorum yazmış, hepside aynı yerle alakalı, hepside pozitif yönde. Demekki memnun, görüşüne saygı duymak gerekli...

Preleude Hocam sadece Cemal arkadaşımız olsa bu merkezi savunurken haklılık payı olan yine neyse daha ne cevherler var cansiparane haklı olan:)

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Preleude Hocam sadece Cemal arkadaşımız olsa bu merkezi savunurken haklılık payı olan yine neyse daha ne cevherler var cansiparane haklı olan:)
Sende az cevher değilsin hani :))) robie fowliver

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sende az cevher değilsin hani :))) robie fowliver

Teşekkür ederim Cemal Hocam bende ki cevheri de keşfettiysen artık pozitif yorumlarını bekliyorum hakkımda:)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben de estemylife da ektirdim. aramızda 5 gün var :) bakalım.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Seni keşfedeli çok oldu.) ama sen daha az ilgi istiyorsun 😇😇robie

Facebook Twitter Instagram