Gönderen Konu: Konya” İstanbul Transplus “saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi..19 temmuz 2018  (Okunma sayısı 18596 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam fiyat performans olarak mükemmel bir ekim olmuş. Fiyata hiç bakmasak bile harika bir sonuç. Hayırlı olsun :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben çok beğendim bu ekimi, baya saç çıkmış ve daha kalınlaşacak onlar. 2. ekimle pek açıklığı kalmaz.

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aynı yerde ekim yaptırdım. Sizden 6,5 ay sonra sürecinizi takip ediyorum. İnşallah gönlünüzce tararsınız saçlarınızı :)

Teşekkür ederim ben de sizin Ekim’inize baktım az önce gayet güzel , sizin de güzel olacak emin olun.. bunlar az ekiyor , yarım ekiyorlar evet ama ektikleri çıkıyor maşallah..😊 ben bu sene 2. Ekim’i de tepeye yaptıracağım inşallah

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
daha %20lik bir gelişim daha olur hayırlı olsun
Valla açıkçası %20 çok iyimser bir yüzde benim için.. inşallah dediğiniz gibi olur ama bence süreç tamamlandı gibi geliyor bazen.. bazen de saç batıyor elime arka diplerde, anlamış değilim ama şuan bile gayet memnunum çok şükür.. insanoğlu hep fazlasını istiyor işte , keşke 3500 falan olsaydı da önüm biraz daha sık olsaydı diye dürtüyor şeytan bazen  inşallah 2. Ekim’de tepeye 1500, önlere de bi 500 kök serpiştirdik mi tamamdır 

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zaten gelişim demiş, şu saatten sonra % 20 çıkış imkansız. Süreç tamamlanmış ama saçlar daha gelişir ve form kazanır. Yani görüntü daha da güzelleşek, saçlar biraz form tutsun. :)

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben çok beğendim bu ekimi, baya saç çıkmış ve daha kalınlaşacak onlar. 2. ekimle pek açıklığı kalmaz.

Çok teşekkür ederim , inşallah daha da kalınlaşırsa çok güzel olacak benim için... şuan bile yeterli benim için .. 9. Ay da tekrar fotoğraf paylaşırım

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam fiyat performans olarak mükemmel bir ekim olmuş. Fiyata hiç bakmasak bile harika bir sonuç. Hayırlı olsun :)
İnanın böyle durumlarda bu illetle uğraşan kimsenin gözü para görmüyor , ancak biz baya baya bedavaya getirdik , haklısınız 😊 yani forumda 10-15.000 verip de memnun kalmayanlar da var maalesef.. parası bi tarafa kalsın , bu Ekim merkezinin ektikleri çıkıyor, 2800 küsür kökün rahat bi 2600-2700 ü çıkmıştır belki daha da fazla yani..

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zaten gelişim demiş, şu saatten sonra % 20 çıkış imkansız. Süreç tamamlanmış ama saçlar daha gelişir ve form kazanır. Yani görüntü daha da güzelleşek, saçlar biraz form tutsun. :)
ben ilk ekimi burda yaptırdım 8. aydan 12 aya en az %30 farketti eski formdakiler bilir bu ekimde de öyle olacagina inaniyorum

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
konyanın beğenmediğim yönü açıklik ne olursa olsun aynı tarz ekim yapıyor... on hattı az daha sık ekmiyorlar... artıları ektikleri çıkıyor risk almıyorlar donoru iyi kullanıyorlar  fiyatta en ucuz merkez diyebiliriz... makul bütçe için çok iyi bir yer

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
konyanın beğenmediğim yönü açıklik ne olursa olsun aynı tarz ekim yapıyor... on hattı az daha sık ekmiyorlar... artıları ektikleri çıkıyor risk almıyorlar donoru iyi kullanıyorlar  fiyatta en ucuz merkez diyebiliriz... makul bütçe için çok iyi bir yer
Aynen öyle çok güzel özetlemişsin kardeşim..en sevdiğim şey dönoru yıpratmamışlardı, ama herkese aynı tip ekim yapmaları da en olumsuz yönleri..fiyat/performans olarak da forumdaki en avantajlı ekim merkezi bana göre

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen öyle çok güzel özetlemişsin kardeşim..en sevdiğim şey dönoru yıpratmamışlardı, ama herkese aynı tip ekim yapmaları da en olumsuz yönleri..fiyat/performans olarak da forumdaki en avantajlı ekim merkezi bana göre
çok daha iyi olcak zamanla tekrar hayırlı olsun

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. 2.800 grefte göre iyi bir sonuç alınmış. Daha 6-7 ay kadar gelişim gösterecektir. Hakan Başünsal’ın ekimlerini youtube’den takip ediyorum. Orada videoları yayınlaması şeffaf olması bakımından çok önemli. Ekim tarzı olarak genelde 2 seans çalışıyor. Önce ön bölge, 1 yıl sonra tepe bölgesi şeklinde. Ekimleri genelde ortalamanın üzerinde bir başarı gösteriyor. Fiyat olarak bakıldığında makul bir ekim merkezi. İkinci seansı aynı yeri mi düşünüyorsun?

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. 2.800 grefte göre iyi bir sonuç alınmış. Daha 6-7 ay kadar gelişim gösterecektir. Hakan Başünsal’ın ekimlerini youtube’den takip ediyorum. Orada videoları yayınlaması şeffaf olması bakımından çok önemli. Ekim tarzı olarak genelde 2 seans çalışıyor. Önce ön bölge, 1 yıl sonra tepe bölgesi şeklinde. Ekimleri genelde ortalamanın üzerinde bir başarı gösteriyor. Fiyat olarak bakıldığında makul bir ekim merkezi. İkinci seansı aynı yeri mi düşünüyorsun?

Evet memnun kaldığım için aynı yere düşünüyorum açıkçası , riske atmak istemiyorum

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet memnun kaldığım için aynı yere düşünüyorum açıkçası , riske atmak istemiyorum
konya size ikinci ekimde maksimum 2000 kök eker

Facebook Twitter Instagram