Gönderen Konu: Konya” İstanbul Transplus “saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi..19 temmuz 2018  (Okunma sayısı 18599 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Saç telleri kalınlaşırsa güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç telleri kalınlaşırsa güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.
İnşallah teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süreç güzel gidiyor yeni çıkan ince cansız saçlar güçlendikçe daha güzel bir görüntü ortaya çıkıcaktır.
Global Moderator

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolasın Hinter

burhan

• Yeni üye
  • *
Şuana kadar çok iyi bence şimdiden yeni saçların hayırlı olsun görünen köy kılavuz istemezmiş

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Şuana kadar çok iyi bence şimdiden yeni saçların hayırlı olsun görünen köy kılavuz istemezmiş

Çok teşekkür ederim kardeşim

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
6ay bitti

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
6ay devamı..
Not:vertexe Ekim yapılmadı..
Ben Ekim’den genel olarak %90 memnunum ..ektiklerinin bana göre 2600-2700 ü çıktı.. 150-200 fre vardır en fazla .. inşallah vertex için 2.bir Ekim yapıp önleri de biraz sıklaştırırsam benim için saç sorunu kalmaz heralde artık

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6ay bitti

Memnunsunuz sanırım değil mi? Yani açıkçası on bölgede nerdeyse hiç saç yokken şimdiden bu duruma gelmesi bile güzel.Ancak benim eleştirim ekim yapan yere olacak bu açıklığa bu sayının yetersiz olacağıni biz yapsak ekimi ongorebiliriz.En az 3200-3500 civarı olsaydı tahminimce sık bir ekim olurdu çünkü nerdeyse ekilenlerin çoğu çıkmış (3-5 fire tabiki olacaktır).Hayırlı olsun güle güle kullanın.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6ay devamı..
Not:vertexe Ekim yapılmadı..
Ben Ekim’den genel olarak %90 memnunum ..ektiklerinin bana göre 2600-2700 ü çıktı.. 150-200 fre vardır en fazla .. inşallah vertex için 2.bir Ekim yapıp önleri de biraz sıklaştırırsam benim için saç sorunu kalmaz heralde artık

Ben mesaj yazarken siz atmissiniz aynı şeyleri yazmisiz :)

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben mesaj yazarken siz atmissiniz aynı şeyleri yazmisiz :)

Aynen kardeşim .. bu Ekim merkezinin tek olumsuz yönü herkese aynı tipte saç Ekim’i yapmaları..yani tüm kafa Ekim’i yapmıyorlar .. ama ektikleri de çıkıyor 😊 ve ben 2100TL verdim şuanda da 2300TL.. fiyat/performans olarak çok iyiler..9 yıldır aynı ekiple çalışıyorlarmış... Ekim yaptıranların %95 i memnun..onlar da hep 2 Ekim daha sağlıklı ve sık olur düşüncesindeler.. tek seferde 4500-5000 etmektense 1 sene arayla 3000+2000 yapmayı tercih ediyorlar..

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen kardeşim .. bu Ekim merkezinin tek olumsuz yönü herkese aynı tipte saç Ekim’i yapmaları..yani tüm kafa Ekim’i yapmıyorlar .. ama ektikleri de çıkıyor 😊 ve ben 2100TL verdim şuanda da 2300TL.. fiyat/performans olarak çok iyiler..9 yıldır aynı ekiple çalışıyorlarmış... Ekim yaptıranların %95 i memnun..onlar da hep 2 Ekim daha sağlıklı ve sık olur düşüncesindeler.. tek seferde 4500-5000 etmektense 1 sene arayla 3000+2000 yapmayı tercih ediyorlar..

O da aslında güzel ve doğru bir mantık iyi bir yoldalar o zaman :) Hayırlı olsun tekrardan

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
O da aslında güzel ve doğru bir mantık iyi bir yoldalar o zaman :) Hayırlı olsun tekrardan

Teşekkür ederim kardeşim

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
7,5 ay bitti ...
(Sadece ön bölgeye Ekim yapıldı, komple vertex de dahil tüm kafaya Ekim yapılmadı)

deeps

• Yeni üye
  • *
Aynı yerde ekim yaptırdım. Sizden 6,5 ay sonra sürecinizi takip ediyorum. İnşallah gönlünüzce tararsınız saçlarınızı :)

Facebook Twitter Instagram