Gönderen Konu: Dr. Zekeriya Kul 3000 greft  (Okunma sayısı 37539 defa)

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Zekeriya Kul 3000 greft
« Yanıtla #15 : 08 Mart 2016, 21:11:45 »
Saç ekimin hayırlı olsun geçmişler olsun . Ancak ister 3000 grefti 2 güne bölsün isterse 10 güne bölsün 3000 greft bu genişlikte ki bir alana yeterli gelicek gibi durmuyor .Tepeye dokunmamış olması iyi ileride belki bir ekim deha düşünebilirsin oraya ancak önlere sıklaştırma ekimi yaptırman gerekebilir ekimden sonra ki fotolarını büyütünce daha çok belli oluyor.

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2016, 21:24:33 »
Saç ekimin hayırlı olsun geçmişler olsun . Ancak ister 3000 grefti 2 güne bölsün isterse 10 güne bölsün 3000 greft bu genişlikte ki bir alana yeterli gelicek gibi durmuyor .Tepeye dokunmamış olması iyi ileride belki bir ekim deha düşünebilirsin oraya ancak önlere sıklaştırma ekimi yaptırman gerekebilir ekimden sonra ki fotolarını büyütünce daha çok belli oluyor.
çok sağol dostum .. 3000 greft bizim donör alandan çıkacak maksimum greftti diyelim .. yapacak bir şey yok.. beklentimi hiç bir zaman yüksek tutmadım. . sacsiz halden kurtulmak yeterli bir beklenti saç ektiren için :)

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 08 Mart 2016, 21:32:35 »
Hiç öyle deme olmuşken iyisi olsun gür olsun

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 08 Mart 2016, 21:47:21 »
az bi sacta olsa mevcut olan biraz sac varmis. kuthan kardesim bi savas11'in ekimine bi gøz at derim

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 08 Mart 2016, 22:21:03 »
ilk yıkama sonrası donor alan

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Mart 2016, 22:29:06 »
Savas11 e 4000 greft ekilmiş ve saçlar homojen dağılmış aynı sonuca ulaşırmı arkadaş bilemiyorum ama inşallah memnun kalır.

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 08 Mart 2016, 23:10:53 »
dostum bir de pozitif bir şey yaz yahu :)))

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #22 : 09 Mart 2016, 00:12:53 »
ilk yıkama sonrası donor alan
mr. Big kardeşim ; saç ekimin hayırlı olsun insAllah sonucun da güzel okacak. İlk yıkama fotona bakınca sanki 10 günlük sonuç gibi görünüyor, donör alanından alınabilecek en iyi şekilde alım yapılmış .
 Senin de kısıtlı donörün oldugu için bundan fazlasının tek seferde alınması yanlış olurdu , ekim içinde en iyi planlamanın yapıldıgını söyleyebilirim. Ekimin 2 günde planlanması bence en dogrusu , ektiren kişi içinde eken kişi içinde artısı var . Ben iki farklı operasyonu da gecirmiş birisi olarak söyleyebilecegim tek şey zekeriya hocada yaptırdıgım ve 2. gün süren ekimin heryönüyle daha rahat gecmesi ve sonucununda daha başarılı oldugudur...
 Şimdi senin yapacagın tekşey sabırla 5-6 ay sonucunu beklemek olacak kardeşim :)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #23 : 09 Mart 2016, 00:25:40 »
Savas11 e 4000 greft ekilmiş ve saçlar homojen dağılmış aynı sonuca ulaşırmı arkadaş bilemiyorum ama inşallah memnun kalır.
kuthan kardeş ; ben ilk ekimi esteworlde 4000 greft yaptırmıştım ve sonuc olarak ziyan olmuştu. 2. Ekimi zekeriya hocaya yaptırmıştım 2700 greft ekilmişti. Mr. Big arkadaşa yaptıgın yorumları okudum da sanki kırk yıllık uzman ekimci gibi yorum yapmışsın :) dönörden cıkacak max. greft ekilmiş ve planlaması da ona göre en dogru şekilde yapılmış  lakin kendisi de söylüyor zaten. Bazen yorum yaparken mantıklı şeyler söylemek gerekli yani seyrek olacak , dama cıkacak gibi yorumlar saçma geldi ekim yaptıran kişininde kafasını karıştırmamak lazım degilmi kardeş.  Komple acık alanın 3000 greftle kapanması matematiksel olarakta imkansız , önemli olan kişinin beklentisinin karşılanması ...
Ekim yaptıran cogu kişinin yanılgısı , mevcut durumuna bakmadan beklenti içerisine girmesi. Acıklıgın coksa , donörün de kısıtlıysa sırma saç beklentisine girmek dünyadaki en büyük fentezidir :) Bunun için ekim yaptıracak arkadaşların öncelikle mevcut durumu göz önüne alarak ona göre beklentisini karşılayacagı saç ekimi yaptırmaları yoksa olmuşken tam olsun demek kendini kandırmaktan başka birşey degil ...
« Son Düzenleme: 09 Mart 2016, 00:36:08 Gönderen: savaş11 »

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 09 Mart 2016, 00:32:58 »
Teşekkür ederim dostum.. çok sağol .. inşallah hepimizin saçları dilediğimiz gibi olur .. 41 yaşındayım ve hep ertelemek zorunda kaldığım bir operasyonu , cok araştırarak, ince eleyip sık dokuyarak yaptırdım .. her ekim bir risk taşır .. bize düşen,ekimi ;  o riski en aza indirecegini düşündüğümüz merkeze yaptırmak .. ben Zekeriya hocaya güvendim. . sonucu ne olur bilmiyorum ama dürüst olduğu konusunda şüphem yok.. Allah mahçup etmesin diyelim ..

zabuni

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Mart 2016, 11:03:39 »
mr.big hayirli olsun insallah diledigin sonucu alirsin. " 41 yaşındayım ve hep ertelemek zorunda kaldığım bir operasyon" demen biraz bana kendimi animsatti. ben 30 yasindayim ama 18 li yaslarimdan beri saclarim azalmaya basladi. yani 12 yildir sac taramayi unuttum :)  bende artik ertelemek istemiyorum ve karar verdim ektirecem. ama piyasada o kadar cok alternatif var ki bu iyi mi kötü mü bilemedim. karar veremiyor insan.

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 09 Mart 2016, 19:42:42 »
mr.big hayirli olsun insallah diledigin sonucu alirsin. " 41 yaşındayım ve hep ertelemek zorunda kaldığım bir operasyon" demen biraz bana kendimi animsatti. ben 30 yasindayim ama 18 li yaslarimdan beri saclarim azalmaya basladi. yani 12 yildir sac taramayi unuttum :)  bende artik ertelemek istemiyorum ve karar verdim ektirecem. ama piyasada o kadar cok alternatif var ki bu iyi mi kötü mü bilemedim. karar veremiyor insan.
kardeşim çok iyi araştır .. içine sinmeden asla başlama .. ama karar verdikten sonra da vazgeçme .. ben özellikle plastik cerrah olmasını istedim .. benim için en önemli kriter buydu ..  Çünkü ben de bir  hekimim.. gerekirse tüm adaylarla git bizzat görüş .. kendin gidemiyorsan asistanlari ile iletişime geç .. ama  sana tavsiyem hekimin müdahil olmadığı bir kliniğe asla gitme .. Ekim işi basit görülebilir .. ama inan çok mağduru var.. ha benim elime gelince .. inan sonu ne olacak bilmiyorum .. inşallah iyi olur diyelim.. bana düşen iyi araştırıp güven duyabileceğim bir hekim bulmak ve saç ektirmekti. . gerisi Allaha kalmış :)

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Mart 2016, 11:29:21 »
Ben burda saç ekimi yaptırmış arkadaşımızın şevkini kırmak için söylemedim kırk yıllık uzaman ekimcide değilim ama şimdi kendim saç ekimi yaptırmış biri olarak yaşadığım en büyük pişmanlık 3000 greft ektirmek yerine keşke 4500 greft ektirseydim diyorum.
Şimdi durduk yere ikinci kere ekim yaptırmam gerekicek ve bütün süreç tekrardan başlıycak oda sonuç alıcakmıyız belli bile değil
Ekim yapan yerler için sıkıntı yok ki bir daha gidersin bir kere daha eker parasıylan çünkü ama her gün saç eken kişiler bence biraz vizyon ve prensip sahibiyse baştan konuşur herşeyi.

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 14 Mart 2016, 03:15:05 »
Zekeriya hoca bu işte iyi. İki günde ekmesi büyük avantaj. Ön bölge kapanabilir.

mr.big

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 14 Mart 2016, 10:59:27 »
10 gün sonrası .. kabuklar döküldü ..

Facebook Twitter Instagram