Gönderen Konu: Dr Sibel Ulusan 4000+ 23Ocak2018 4000+  (Okunma sayısı 16588 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Sibel Ulusan 4000+ 23Ocak2018 4000+
« Yanıtla #15 : 24 Temmuz 2018, 13:42:41 »
@Hintell bende 17 kg vermiş birisi olarak size reçete yazabilirim...  ;D

:)) uff maşallah yok benim kilo sorunum yok spor yapıyorum zaten senelerdir 7 seneye yakın Kick boks  yaptım bu sene bıraz vucut gelıstırmeye merak saldım ama yaz bilgimiz olsun tabi sohbet bölümünde konu açabilirsin

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Temmuz 2018, 15:57:57 »
:)) uff maşallah yok benim kilo sorunum yok spor yapıyorum zaten senelerdir 7 seneye yakın Kick boks  yaptım bu sene bıraz vucut gelıstırmeye merak saldım ama yaz bilgimiz olsun tabi sohbet bölümünde konu açabilirsin

Bol hareket; Sabah koşusu şart
Sabah kahvaltısı sağlam yapılacak.
Öğle yemeği normal yenecek sulu yemeklerin suları yenmeyecek.
Akşam Öğününü çok az bir miktarla tamamlayacağız.
Kola cips çikolata tatlı az miktarlarda alınacak...

Tabiki spor öncesi karbonhidratlı yiyecekler...

Sporcusunuz zaten bunları siz benden daha iyi bilirsiniz...

İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 24 Temmuz 2018, 16:09:58 »

Biliyorumda uygulamaktan sıkıldım:))
Global Moderator

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 24 Temmuz 2018, 16:48:23 »
Biliyorumda uygulamaktan sıkıldım:))

6 Ay çok sağlam şekilde uyguladım sadece 2 kg gitti. Sonrasında haftada 2 kg düşmeye başladı. süreç aynı saç ekimi gibi tam 1 YIL
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #19 : 24 Temmuz 2018, 16:54:49 »

abi bende aynı formulü uyguladım birkaç yıl önce 36 kilo verdim , 12'sini geri aldım :) tabi bu süre zarfında saçlarımda gitti.
işe yarıyor ama gerçekten büyük bir azim gerektiriyor, tebrikler walla.

saçla ilgilide bence çok iyi sonuç gibi duruyor birde saçı kısa tutma bence ,

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Temmuz 2018, 17:46:46 »
Bian kilo nasıl verilir forumunda geziyorum sandım😂😂. Çok faydalı bir muhabbet
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Temmuz 2018, 17:50:34 »
Bian kilo nasıl verilir forumunda geziyorum sandım😂😂. Çok faydalı bir muhabbet

Forumun zayiflama bolumune ihtiyaci da var gibi :D hintell baskana yeni forum fikri  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Temmuz 2018, 18:19:00 »
Forumun zayiflama bolumune ihtiyaci da var gibi :D hintell baskana yeni forum fikri  ;D

üyesi çok olur onun uğraşılmaz :D bu arada arkadasın konusunuda sulandırdık kusura bakmasın sürecin paylaşımlarını beklıyorum herşey yolunda ve güzel şimdilik
Global Moderator

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Temmuz 2018, 18:55:10 »
Sulandirdik konuyu biraz arkadasim kusura bakma. Sac + Sakal + zayiflamayla sanki bi 15 yil genclesmissin. Basindan gecen sureci de yazarmisin? Genel olarak nasildi psikolojin olarak ekimten beri?

giritlizade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 24 Temmuz 2018, 19:42:10 »
Sulandirdik konuyu biraz arkadasim kusura bakma. Sac + Sakal + zayiflamayla sanki bi 15 yil genclesmissin. Basindan gecen sureci de yazarmisin? Genel olarak nasildi psikolojin olarak ekimten beri?
Ekimden önce korkuyordum çim adam ya da seyrek ekim gibi Sorunlar başıma gelir diye gergindim kararsız bir insanımdır normalde benim için Dr klinik ortamı muhattap bulabileceğim bir yer önemliydi.Lütfiye Hanım her soruma yanıt verdi detaylı bilgilendirdi.Ekim süreci sabır gerektiriyor.Tekli köklerimi bir kanala çift şekilde ekildi.Süreci anlatıldığı gibi geçirdim.Yatış pozisyonuna dikkat ettim 2 demet maydonozu bir seferde yiyerek 2 günde şişkinliğim normale döndü.Ekim sırasında sabah 7 den akşam saat 22.30 a kadar Dr sürekli kendisi ilgilendi.Ekimden sonraki en zorlu süreç şok dökülme aşamasıydı.Uygulamaya ek olarak Prp de uygulandı.Tam sonuç bir yılda deniyor zaman ilerledikçe sonuçları paylaşırım.Sizler forumu inceleyenler olarak sonucun iyi olduğunu söylediniz inşallah böyle devam eder

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Temmuz 2018, 21:07:18 »
Saç ön çizgini senmi istedin eğer sen istediysen yanlış seçim olmuş yanlardan girintili yaptırsaydın içeriler biraz daha sık olurdu ayrıca saçlar dikmis sen mi öyle tarıyorsun bana dik dim geldi ekim çok belli ediyor kendini şahsen ben ön çizginin yanlış olduğunu düşünüyorum, ilk halinde fena değilmiş aslında kellik bazı kişilere acayip yakışıyor misal asker arkadaşım Mustafa var hala görüşüyoruz adamın saçlı hali hiç iyi değildi adam şimdi senin ilk halin gibi mükemmel gözüküyor.

giritlizade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 24 Temmuz 2018, 21:35:37 »
Saç ön çizgisini ben belirledim.Ancak güzellik yakışıp yakışmadığı göreceli bir kavram ben şu anki halini daha çok beğeniyorum.Sizin görüşünüze de saygı duyarım şekillendirmiyorum biraz daha uzasın diye bekliyorum asker arkadaşınıza da selamlar 🤣

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 24 Temmuz 2018, 23:21:42 »
Saç ön çizgini senmi istedin eğer sen istediysen yanlış seçim olmuş yanlardan girintili yaptırsaydın içeriler biraz daha sık olurdu ayrıca saçlar dikmis sen mi öyle tarıyorsun bana dik dim geldi ekim çok belli ediyor kendini şahsen ben ön çizginin yanlış olduğunu düşünüyorum, ilk halinde fena değilmiş aslında kellik bazı kişilere acayip yakışıyor misal asker arkadaşım Mustafa var hala görüşüyoruz adamın saçlı hali hiç iyi değildi adam şimdi senin ilk halin gibi mükemmel gözüküyor.

bende tam tersini dusundum Korhan. Yanlis anlasilmasin ama baya kelmis abim, saclar ekilince resmen 10-15 yas genclesmis. Onler girintili olsa bence bu kadar genclesme olmayabilirdi.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Temmuz 2018, 02:36:39 »
Ekimden önce korkuyordum çim adam ya da seyrek ekim gibi Sorunlar başıma gelir diye gergindim kararsız bir insanımdır normalde benim için Dr klinik ortamı muhattap bulabileceğim bir yer önemliydi.Lütfiye Hanım her soruma yanıt verdi detaylı bilgilendirdi.Ekim süreci sabır gerektiriyor.Tekli köklerimi bir kanala çift şekilde ekildi.Süreci anlatıldığı gibi geçirdim.Yatış pozisyonuna dikkat ettim 2 demet maydonozu bir seferde yiyerek 2 günde şişkinliğim normale döndü.Ekim sırasında sabah 7 den akşam saat 22.30 a kadar Dr sürekli kendisi ilgilendi.Ekimden sonraki en zorlu süreç şok dökülme aşamasıydı.Uygulamaya ek olarak Prp de uygulandı.Tam sonuç bir yılda deniyor zaman ilerledikçe sonuçları paylaşırım.Sizler forumu inceleyenler olarak sonucun iyi olduğunu söylediniz inşallah böyle devam eder

Aynı korku bende de var açıkçası olumsuz bir durumu kaldırabilicek bir yapıda değilim heleki saç meselesinde çok hassasım gerçi forumda olan ve forumu üye olmadan takip eden binlerce kişide aynı düşüncelere sahiptir şanslısınızki bu kadar açıklığınız olmasına ramen ekimi açıklık bazında değerlendirirsek şuanki durumdan mutlu olmanız gayet hakkınız sibel hanım çok güzel çalışmış bundam sonraki süreçlerinizde çok fark olur.

İnşallah bizde doğru bir ekim yaptırrız finasterid iyice etkisini göstersin diye bekliyorum

giritlizade

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 25 Temmuz 2018, 17:11:22 »
Sadece biotin içiyorum finasterid falan kullanmadım

Facebook Twitter Instagram