Gönderen Konu: Repair Estetik ve Saç Ekimi Merkezi  (Okunma sayısı 1355 defa)

Gerçekgündem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Repair Estetik ve Saç Ekimi Merkezi
« : 24 Temmuz 2018, 01:29:31 »
Sevgili saç ekimi konusunda kafası karışık arkadaşlarım. Bu konuda kesinlikle görüşme randevusu almak bile bazı yerleri kafadan elemenize yardımcı olacaktır. Ben size Repair Estetik Merkezini öneriyorum. Konusunda uzman Dr. Alper Tuncel ve Emel Bayar Tuncel tarafından kurulan merkezde kişiye özel saç ekimi yapılır. Randevunuzu almadan önce mutlaka bir kez daha düşünün çünkü boşa harcayacak vakit para ve en önemlisi donör saçınız yok. Tel WhatsApp 0532*** ** ** instagram @emel*********

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Repair Estetik ve Saç Ekimi Merkezi
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2018, 10:50:41 »
Sevgili saç ekimi konusunda kafası karışık arkadaşlarım. Bu konuda kesinlikle görüşme randevusu almak bile bazı yerleri kafadan elemenize yardımcı olacaktır. Ben size Repair Estetik Merkezini öneriyorum. Konusunda uzman Dr. Alper Tuncel ve Emel Bayar Tuncel tarafından kurulan merkezde kişiye özel saç ekimi yapılır. Randevunuzu almadan önce mutlaka bir kez daha düşünün çünkü boşa harcayacak vakit para ve en önemlisi donör saçınız yok. Tel WhatsApp 0532 *** ** ** ** instagram @emel*******

Bu merkezi ilkkez duyduğumuz için haklısınız örnekleri bile olmadan en önemlisi forumda hasta paylaşımları bile olmadan gelip forumda reklam yapmaya kalkan  diger merkezlere gitmeyiin bize gelin gibi cahilce reklam yapmaya çalışan bir merkeze repair estetik ve saç ekim merkezi ne gidip kimsenin boşa harcayak vakti ve parası yoktur...
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2018, 10:57:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Gerçekgündem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Repair Estetik ve Saç Ekimi Merkezi
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2018, 18:23:32 »
İsteyen gelmeyebilir. Gereksiz yorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator