Gönderen Konu: Nasiahair 6500 greft 10/07/2018 yas 36 (sayfa yoneticileri yazmasin lutfen)  (Okunma sayısı 8254 defa)

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
Bende Nasia hair merkezine ekim yaptırdım. yöneticiler yazmasın demişsinde burada ki eski üyeler moderatörler bu konuda bilgili kişiler. Bende aynı yere ekim yaptırdım ama gereksiz yere övmüyorum. daha hiçbirşey belli değil çünkü. Zaten sonuç güzel olursa konu kendi kendini pazarlar gösterir zamanla . Benim konuya aşağıda ki linkten ulaşabilirsin.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4651.0

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başkan sen bana söyle ben yazarım senin yerine maslan kızmasın, kendi konusunda kendi kurallarını koydu malum :)
The World is Yours

Korax

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Koray erdoganin sonuclarini gördunmu peki? Yani övulmeyecek gibi de degil hani sonuclari :) Gucumuz yetsede hepimiz koray hocaya ektirebilsek keske. Sen forum kurallarini okumadan hareket edersen ve forumun kulturune de hakim degilsen böyle tepki alman normal. Yönetimin bu tarz paylasimlara aldigi tavir da normal, senin paylasimin ilk basta reklam gibi görundugu icin bu tavri almislar iste, kimse senin ekimin icin kötu bi sonuc istemiyo. Veyahut Nasiahair kötu demiyo burda.

Surecini paylastigin surece sonucu görecek insanlar, sonuca göre buraya gidip ekim yaptirmayi dusunenler olur veyahut olmaz, bu platformun amaci bu zaten. Bu platformda kimse kimsenin sonucu kötu olsun diye istemiyor, kellik hepimizin ortak problemi. Dogru duzgun sonucu olmayan, sadece ticari amac guden ekim merkezleri gelip burada reklam yapmasini engelliyor iste yönetim, tepkileri buna.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maslan bu forumda binlerce konu açıldı. Buradaki insanlar saçma sapan daha ilk paylaşımında sonuç çok güzel tavsiye ederim gibi sözlerle konu açıldığını görünce reklam yapılıyor hissine kavuşurlar. Yöneticilerle beraber üyeler de hemen tepkisini koyar bu tarz paylaşımlara. Burada ne reklamcılar rezil oldu gitti sen de bilirsin takip ettiysen.

İlk açtığın konuda aleni reklam görüntüsü verdin. Ben site yöneticisi olsam, seni ilk konuyu açtığında atardım forumdan reklam yaptığın için. En sonunda heralde site yönetimi araştırdı inceledi senin reklamcı olmadığına karar verdi. Sana özelden atılan bu mesajlar ilk konunu açıp, daha 1 günlük ekim fotolarını koyup “mükemmel sonuç, bu kadarını ben de beklemiyordum herkese tavsiye ederim” tadında yazılar yazdığında gönderilmişti, daha önce de paylaştığın için biliyoruz. Şimdi gelmişsin adamlar sonradan sana inandığı ve konuna devam edebilmeni sağlamasına rağmen sanki tutarsız hareketler yapılıyormuş gibi burda eyyam yapıyorsun.
The World is Yours

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maslan dostum Adamlar sana birşey demiyor sen hala diretiyorsun özellikle yapıyor amacın forumu trollemek gibi yansıtmaya başladın ilk konunu bende gördüm ve reklam havası vardı bu senin hatan merkezini suçlamıyorum ve mod lar da helal olsun sana harika mesajlar atmış adamlar sana konunu düzelt dedikçe sen alakasız konulardan bel altı vurumaya çalıştın halada devam ediyorsun yapma bunları ki ekim konunu takip edelim attırma kendini
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2018, 12:48:48 Gönderen: Nhympex »

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maslan dostum Adamlar sana birşey demiyor sen hala diretiyorsun özellikle yapıyor amacın forumu trollemek gibi yansıtmaya başladın ilk konunu bende gördüm ve reklam havası vardı bu senin hatan merkezini suçlamıyorum ve mod lar da helal olsun sana harika mesajlar atmış adamlar sana konunu düzelt dedikçe sen alakasız konulardan bel altı vurumaya çalıştın halada devam ediyorsun yapma bunları ki ekim konunu takip edelim attırma kendini
[/quote

Nhympex yukaridaki yorumlari okumadan atmissin adamlar ne guzel yazmislar . Bu yazin gereksiz kalmis biraz

atomkarınca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Konuyu anlayamadım Saç ekiminden ziyade tartışma var gibi geldi bana . Ben fotoları takip etmek istiyorum

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Konuyu anlayamadım Saç ekiminden ziyade tartışma var gibi geldi bana . Ben fotoları takip etmek istiyorum
Kesinlikle haklisin

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yakin zamandaki fotolari paylastim. bir ayim dolunca tekrar paylasarim arkadaslar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Malesef paylaşamayacaksın forum kurallarını ihlal ettin terbisesizlik sınırını aştın trolmusün ekim yaptırmış birimi belli değil o yüzden senin gibi insanların bu forumda yeri yok

Maslan denen kişi temelli forumdan ban yemiştir bilgiğinize arkadaşlar.
Global Moderator

Matkap Recai

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Helal be

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ve hintel noktayı koydu😂
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu simdi baska bi hesap acip oyle girer demedi demeyin

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu simdi baska bi hesap acip oyle girer demedi demeyin
yeni tel alır sırf bunun için ahshshsh
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Malesef paylaşamayacaksın forum kurallarını ihlal ettin terbisesizlik sınırını aştın trolmusün ekim yaptırmış birimi belli değil o yüzden senin gibi insanların bu forumda yeri yok

Maslan denen kişi temelli forumdan ban yemiştir bilgiğinize arkadaşlar.

Adam özellikle “adminler lütfen muhattap olmasın” yazmış, sen adamı banlamışsın.. oldu mu şimdi? Bide uyarmasa kim bilir ne yapacaksın.

Dipnot: bu adam 48 saat içersinde farklı nick ile mesaj atmaz ise bende insan psikolojisi hakkında hiç birşey bilmiyorum :)

Facebook Twitter Instagram