Gönderen Konu: Nasiahair 6500 greft 10/07/2018 yas 36 (sayfa yoneticileri yazmasin lutfen)  (Okunma sayısı 8246 defa)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
objektiflikten bahsedip şu yorumları yazmak.. dostum bir saç ekim merkezinin kalitesi ekim sonuçlarıdır. bu arkadaşımız 6 ay sonra sırma saçlarla bu yorumlarını yazsa kimsenin sesi çıkmaz ? neden çünkü ortada sonuç var. ama daha yeni ekilmiş daha şok dökülmesi başlamamış bir kafa için bir merkezi bu kadar övmek, ön plana çıkarmak... insanlar salak değil.
kardeş bir mesaj kutuna bakabilir misin

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
objektiflikten bahsedip şu yorumları yazmak.. dostum bir saç ekim merkezinin kalitesi ekim sonuçlarıdır. bu arkadaşımız 6 ay sonra sırma saçlarla bu yorumlarını yazsa kimsenin sesi çıkmaz ? neden çünkü ortada sonuç var. ama daha yeni ekilmiş daha şok dökülmesi başlamamış bir kafa için bir merkezi bu kadar övmek, ön plana çıkarmak... insanlar salak değil.
İroniyi anlamaman acayip :)

tyler norton

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

tamam reis jeton yeni düştü alşskfşlaskflakslşk güzel ironi..
Dermaroller+Minox Tedavisi
Çam terebentin
Prominox Şampuan

Zaman Her şeyin ilacıdır..

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 belki de nasaihair gerçekten kaliteli bir ekim merkezidir.fakat burada iki foto ile mükemmel sonuç yazmaktansa sabırla herkesin yaptığı gibi süreci paylaşsa da bu kadar komik duruma dusulmese

Ayrıca bu ekimde 6500 greft sanmıyorum 3500gibi duruyor.uzman arkadaşlar daha iyi bilir.

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
belki de nasaihair gerçekten kaliteli bir ekim merkezidir.fakat burada iki foto ile mükemmel sonuç yazmaktansa sabırla herkesin yaptığı gibi süreci paylaşsa da bu kadar komik duruma dusulmese

Ayrıca bu ekimde 6500 greft sanmıyorum 3500gibi duruyor.uzman arkadaşlar daha iyi bilir.
dostum nasia hair gibi mütevazı bir ekim merkezi 5 diyorsa 10 ekmiştir çünkü adamlar çalılıyor ya. 6500 greft ektik diyprlarsa 10 bindir.
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum nasia hair gibi mütevazı bir ekim merkezi 5 diyorsa 10 ekmiştir çünkü adamlar çalılıyor ya. 6500 greft ektik diyprlarsa 10 bindir.

Adamın biri "Kurban" konusunu anlatıyormuş:

"Çocuğu olmayan Hazreti Davut, Allah’a dua etmiş ve ’Yarabbim bana bir kız çocuğu ver, onu sana kurban edeyim’ demiş... Dua tutmuş; Davut, kızının adını Ayşe koymuş... Gel zaman git zaman, çocuğun kurban edileceği zaman gelmiş. Hz. Davut kızı yatırmış, tam boğazını kesip kurban edecekken Azrail gökten bir keçiyle çıkagelmiş ve ’Kızı bırak, al bu keçiyi kurban et’ demiş..."

Dinleyenlerden biri dayanamamış:

"Yahu bunun neresini düzelteyim... Hz. Davut değil Hz. İbrahim, kız değil erkek, Ayşe değil İsmail, Azrail değil Cebrail, kurban edilen de keçi değil koç olacaktı!"

Korax

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

caliyorlar ama calisiyorlar hesabi :D

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kel bradpitt trollüyor adamları üstüne gitmeyin :)
The World is Yours

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar lutfen ekimle ilgili yorum yapalim evlilik programina cevirdiniz.

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar bu sayfada paylasim yapmayi bile su aralar ogrendim soru sormak isteyen biri varsa telefon numarami da verebilirim. Yeter ki ciddi olun bu  arada trol mrol laflarini  ve bos muhabbetleri de yapmayin

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Nerde bu mesaj kutusu

gambler

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar bu sayfada paylasim yapmayi bile su aralar ogrendim soru sormak isteyen biri varsa telefon numarami da verebilirim. Yeter ki ciddi olun bu  arada trol mrol laflarini  ve bos muhabbetleri de yapmayin
guncel foton varmi durumlar nasil

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
guncel foton varmi durumlar nasil

Guncel fotolarim

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön cizgin biraz garip dostum yada bana öyle geldi ama donördeki saçlar kalın telliymiş.

maslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön cizgin biraz garip dostum yada bana öyle geldi ama donördeki saçlar kalın telliymiş.

Dostum on cizgi hatlarina mi diyorsun yoksa altta kalmis killara mi  hatkarsa  yorumun nedir merak ettim killar ise aciklayayim; onlar ekim oncesi killar on cizgim bir nevi. On cizgi oradan alinirsa sık olmaz diye biraz daha yukaridan cizildi.

Facebook Twitter Instagram