Gönderen Konu: Konu: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 1800 GREFT SAÇ EKİMİ 19 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 14939 defa)

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
Bence kırmızı çizgiyle işaretlediğim yere kadar ekilebilirmiş. biraz daha yoğunluk amacıyla. ama genelde hocanın hep ekimleri böyle.
Karanlıklar Ülkesindeyim Işıklarım Hep Sende Kalmış...

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bence kırmızı çizgiyle işaretlediğim yere kadar ekilebilirmiş. biraz daha yoğunluk amacıyla. ama genelde hocanın hep ekimleri böyle.
Haklısınız ama dediğiniz gibi hoca genelde bu tarz ekim yapıyor ve genelde hep az greft ekmeye çalışıyor. Herkesin bir stili vardır. Bir de sanırım hoca yoğunluğu az olan yere sıkılaştırmak veya önlem olması için ekim yapmıyor. Örneğin abim var benim 35 yaşında, ben operasyona gittiğimde oda geldi benimle. Kendisi de İlhan hocayla görüştü ekim için. Abimin de saç durumu aynı benimki gibi şakaklar açık ama tabi benimkinden biraz daha açıklık var abimde. Fakat abimde vertex bölgesinde de bir azalma var çok göze batmıyor ama azalma var. Hoca mesela aynı benim gibi şakaklara bir ekim yapabileceğini abime söylemiş, vertex içinse ordaki yoğunluk fena değil oraya ekim yapamam demiş.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuclari paylasimlarimdan gorebilirsiniz 6. Ayin icindeyim biraz daha vakit var bekliyorum bende
Bakıyorum hemen.

PagaroN

• Hero Member
Merhaba
Saç ekiminiz hayırlı olsun. Umarız istediğiniz saçlara kavuşursunuz.
İyi forumlar...

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar, şuan 10.gündeyim ve kabuklar duruyor. Sizce bu kadar kabuk olması normal mi? Biliyorum 15günlük bir süreç var ve 15 gün içinde dökülmezse kabuklar, kendimiz kabukları dökeceğiz veya ekim yapılan yerde kabukları döktüreceğiz. Bu arada bana trixowell şampuan ve serum verildi. Losyona gerek duyulmadı ekim bölgesi büyük olmadığı için losyon almasanız da olur dendi o yüzden losyon kullanmadım hiç. Bunun etkisi olabilir mi? Birçok ekim yaptıran kişinin fotoğraflara baktığımda neredeyse 5-6. günlerde kabukların tamamen döküldüğünü gördüm. Tabiki kabukları çok çabuk dökülmeyen kişiler de gördüm ama yine de sormak istedim. Ayrıca forumdaki bir nekroz vakasında, bu tarz bir koyu renkli bir kabuklanma vardı nekroz bölgesinde. Bende de birçok koyu renkli bölgesel kabuklanma mevcut. Nekroz gibi bir durum olabilir mi? Yorumlarınız bekliyorum teşekkürler.

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar, şuan 10.gündeyim ve kabuklar duruyor. Sizce bu kadar kabuk olması normal mi? Biliyorum 15günlük bir süreç var ve 15 gün içinde dökülmezse kabuklar, kendimiz kabukları dökeceğiz veya ekim yapılan yerde kabukları döktüreceğiz. Bu arada bana trixowell şampuan ve serum verildi. Losyona gerek duyulmadı ekim bölgesi büyük olmadığı için losyon almasanız da olur dendi o yüzden losyon kullanmadım hiç. Bunun etkisi olabilir mi? Birçok ekim yaptıran kişinin fotoğraflara baktığımda neredeyse 5-6. günlerde kabukların tamamen döküldüğünü gördüm. Tabiki kabukları çok çabuk dökülmeyen kişiler de gördüm ama yine de sormak istedim. Ayrıca forumdaki bir nekroz vakasında, bu tarz bir koyu renkli bir kabuklanma vardı nekroz bölgesinde. Bende de birçok koyu renkli bölgesel kabuklanma mevcut. Nekroz gibi bir durum olabilir mi? Yorumlarınız bekliyorum teşekkürler.

Kardeş özelden cevap yerine buradan vereyim nekroz kan akışını yavaşlatmak için verilen adrenalin den kaynaklandığı söyleniyor. Araştırmalarımda bunu gördüm.
İlhan bey bunu biliyordur ama engel olamıyor mu nedir anlamadım. Kanalı açan kişi ile de alakalı olduğu söyleniyor. Ama ilhan hoca ekimlerinde adrenalin kullanıyor ise neden bu kadar kanlı o zaman? Madem kullanmıyor nekroz neden? Bunları ateistlerin açıklaması lazım:)

Senin kafada şuan görünen bir şey yok ama kabuklar dökülünce daha iyi anlaşılır. İnşallah iyi sonuçlar alırsın. Ben de. İlhan hocaya yaptırmayı düşünüyordum ancak kafam çok karışık yaptırmıcam sanırım orada da.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Nekroz filan degil bu dostum kabuk yakında temizlersin
Global Moderator

atomkarınca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Ön çizgi ve şakak ekimi olmuş anladığım kadarıyla. gayet iyi gidiyor. ilaç kullanıyormusun?

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Akadian ve hintell, açıklamalarınız için çok teşekkürler.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Ön çizgi ve şakak ekimi olmuş anladığım kadarıyla. gayet iyi gidiyor. ilaç kullanıyormusun?
Sağolun, ilaç olarak şişme olmasını engelleyen ve kaşıntı engelleyen 2  farklı antibiyotik vardı onları kullandım. Bir de ilk gün başım çok ağrımıştı operasyondan sonra 1 tane ağrı kesici kullandım. Onun dışında bir ilaç kullanmadım.

lothlorien

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba ekiminiz hayırlı olsun
Donör bölgesi ne durumda şuan ?

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba ekiminiz hayırlı olsun
Donör bölgesi ne durumda şuan ?
Şuan ekimin 12.gününe giriyorum 15.gün fotoğraflar ile güncelleme yapacağım.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şuan saç ekiminin üzerinden 11 gün geçti 12.güne girdim. Yani artık 10 gün geçtiği için üzerinden kabuklar dökülsün diye saçımı yıkarken biraz bastırarak yıkadım. Yıkarken elime biraz saç kökü geldi biliyorum normal olan bu. Ama bu dökülen saçlardan bikaç tanesi 2-3lü toplu şekilde ve iki kısım halindeydi. Yani kabuklu saç ve kabuğun alt ve üst kısmında saç var. Sanırım bu greft kaybı oluyor? Kanama vs olmadı ama, herkes kanama olursa o bölgede greft kaybı olur demiş ama kesinlikle bir kanama olmadı. Tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Facebook Twitter Instagram