Gönderen Konu: Konu: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 1800 GREFT SAÇ EKİMİ 19 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 14928 defa)

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,

24 yaşındayım ve şakaklarımda açıklık vardı. 19 temmuz 2018 perşembe günü İlhan hocada ekimim gerçekleşti. Hocaya fotoğraflarımı ilk yolladığımda 1800-2100 greft yeterli olur demişti. Operasyon 10.30 da başladı ve 14.00 da bitti. 1800 greft ekildi. Saçlarım ince telli olduğu için greft alım aşaması zorlu geçmiş hocanın dediğine göre. Greft alımını İlhan hoca tek başına bizzat kendisi yapıyor. Daha sonra kanal açma ve ekim işlemlerini diğer 2 kişi yapıyor sanırım hemşireler bu esnada İlhan hocada ara sıra uğrayıp takip ediyor. İlhan hoca ve diğer personeller gayet ilgili ve güler yüzlü. Ameliyat sırasında sadece lokal anestezi için iğne olurken canım yandı oda gerçekten kısa bir süre idi. Lokal anesteziden sonra hiçbir ağrı ve sızı çekmedim tv izleyerek rahat bir şekilde operasyonu atlattım. Bugün öğlen yani 21 temmuz cumartesi günü bandaj çıkarılacak ve ilk yıkama gerçekleştirilecek.

Ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum. Değerli yorumlarınız bekliyorum arkadaşlar, şimdiden hepinize teşekkürler.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Bugün ilk yıkama yapıldı ve bandaj çıkarıldı. Donör bölgenin fotoğrafını ekledim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekımınız açıklığınız çok azmıs umarım var olan saçlarınız ile uyumlu bir sonuc olur ve sökülmeniz devam etmez
Global Moderator

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim ama aşağıda hortlamış bir konu buldum 2015 yılına ait İlhan hocada saç ekimi yaptıran bir arkadaş enfeksiyon kapmış. Umarım aynı durum bende yaşanmaz az önce okudum konuyu açıkçası biraz korkuyorum şuan. Belki daha önceden görseydim bu konuyu İlhan hocada yaptırmazdım ama artık iş işten geçti. Umarım sıkıntı olmaz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim ama aşağıda hortlamış bir konu buldum 2015 yılına ait İlhan hocada saç ekimi yaptıran bir arkadaş enfeksiyon kapmış. Umarım aynı durum bende yaşanmaz az önce okudum konuyu açıkçası biraz korkuyorum şuan. Belki daha önceden görseydim bu konuyu İlhan hocada yaptırmazdım ama artık iş işten geçti. Umarım sıkıntı olmaz.

Yanlış düşünüyorsun bu doktorlar senede 100 lerce binlerce ekim yayapıyor her doktorun bu kadar vaka içinde bazı olumsuz durumları olur hasta şeker hastası olabilir pis bir ortamda yaşıyor olabilir mikrop kapmış olabilir vs herşey olabilir o konunun açıkcası gerçek olduğu bile meçul hasta yok ortada takılmayın bunlara bir çok sonuç almış konular var. Hayırlı olsun.
Global Moderator

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Desteğiniz için çok teşekkürler. Umarım sonuç da güzel olur.

bloodrine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ne kadara yaptırdın kardeşim fiyat olarak? Yeni yaptırmışsın fiyatta artma, azalma  var mı merak ettim?

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Fiyat 5000 tl.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1 hafta sonrası fotoğrafları paylaşıyorum.

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

O eleman bir anda çıktı ve kayboldu. Herkesin kafası karışıyor ama netlik yok. Yeni ekimlerinde ilhn hocanın çok kanlı oluyor bu da demek oluyor ki adrenalin çok yapmıyor. Nekroz araitırmalarım sonucu kan akışını azaltmak ve rahatca kanal açabilmek için adrenalin verilmesinden oluyormuş.

Kan çok olduğuna göre artık kanalları derin olsa da pek adrenalin vermiyor ilhan hoca. Göreceğiz. İnşallah istediğiniz saça kavuşursunuz.

Bu arada 1800 greft 5000 ise fiyatı zamlanmış ilhan hocanın. Çünkü 2800 grefte 4000-45000 veriyordu insanlar geçen sene

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim bakalım sonuç iyi olur umarım. Fiyatı mail üzerinden konuşmuştuk ve "Saç ekim ücreti, sizdeki gibi sadece şakaklar açık ve ön saç çizgisi oluşturulacaksa (yaklaşık 1800-2100 greft alıp ekeriz) 5000 tl nakittir." cümlesini kurmuştu.

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayirli olsun,yaklasik ayni sayida greft ekilmisti banada ,uzun bir surec sizi bekliyor ,kolay gelsin

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun. Güzel gözüküyor. Vertexxiniz de ileride bir dökülme olavak gibi. Bunun için önlem almalısınız
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayirli olsun,yaklasik ayni sayida greft ekilmisti banada ,uzun bir surec sizi bekliyor ,kolay gelsin
Teşekkürler, nasıl oldu sizinki memnun kaldınız mı sonuçtan?

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun. Güzel gözüküyor. Vertexxiniz de ileride bir dökülme olavak gibi. Bunun için önlem almalısınız
Sağolun ama çok önlem alınacak bir durum yok, genetik dökülme yani dökülecekse dökülür. Yani ya da nasıl önlem alabilirim? Memnun kalırsam eğer bu saç ekimimden, ihtiyaç olursa ilerde 2.kez saç ektiririz artık.

Facebook Twitter Instagram