Gönderen Konu: Konu: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 1800 GREFT SAÇ EKİMİ 19 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 14929 defa)

NicholaiHel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Konu: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 1800 GREFT SAÇ EKİMİ 19 Temmuz 2018
« Yanıtla #46 : 21 Ağustos 2018, 13:07:42 »
Ben konu açmadım belki açarım  bugun ordan bakarsın daha net görürsün. Kendi gözlemlerime göre normal ilerliyor saç çıkışlarım,İlerisi için ne olur kesin bir şey söyleyemiyorum.Geçmişe dönebilseydim ilhan hocada ekim yaptırmazdım ama

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
45.gün güncel fotoğrafları yüklüyorum.

Şok dökülmeler devam ediyor. Tecrübeli arkadaşlar gidişatla ilgili yorum yaparlarsa sevinirim. Ön taraftaki saçların büyük kısmı duruyor fakat yan tarafa ekilen saçların önemli bir kısmı şok dökülmeler sonucu döküldü. Ne zaman bitecek şok dökülmeler tahminen ve gidişat sizce nasıl?

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese tekrardan selamlar. 90.gün fotoğraflarını yüklüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Kişisel fikrim bu taraf yeterince sık olmayacak ve revizyon gerekecek ama diğer taraf tatmin edici olacak gibi.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğrafları tek bir iletide yollayamadım dosya boyutunu aştınız diyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Artırrıcaz dosya botuyutunu forumda 438 bin fotograf olunca sunucu dan zam yedik:p fena şekilde dolar üzerinden:)

Saç ekşm sürecin bence güzel gidiyor dostum gelişmeler gayet olumlu
Global Moderator

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sence yeterli olacak mı ekilen greft sayısı hintell hocam? Sanki bi tarafa çok sık ekemedi gibime geldi bana zaten saç tellerimde çok ince. En başta farketmiştim bunu şuanki görüntüden ötürü demiyorum. Sanki bir taraf yeterince sık olmayacak ama diğer taraf iyi olacak gibi görünüyor.

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
valla kur heryeri etkiliyor hocam haklısın :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Eger ekilenler sorunsuz cıkarda ki gidişat iyi gözüküyor yeterli olur diye düşünüyorum bence bunları kafana takma süreç sonu görücez zaten süreci kafana bişey takmadam stres olmadan geçirmen senin için en doğru davranış olur
Global Moderator

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
125.gün güncel fotoğraflar.
Fotoğraflar neden sürekli ters dönerek çıkıyor anlamadım gitti.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çıkışlar başlamız gayet belirgin şekil de iyi olucak inşaşşllah sonuç güzel gidiyor süreciniz
Global Moderator

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sağol hintell hocam. Bence de belirgin fark var 1 ay öncesine göre. Muhtemelen 2 ay sonra yani 6.ay da daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.  Hayırlısı olsun.

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Son durumunuz çok ümit verici inşallah güzel olur herşey benimde sizinkine yakın bi açıklığım vardı bende 1. Aydayım sizi takip edicem ..

lejyoner94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah bakalım 2 ay sonraki hali nasıl olacak merak ediyorum. İnşallah sizinki de güzel şekilde sonuçlanır.

LLJ23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
4. Ayda bu şekilde olanlar genelde 5.5 aylıı 6 aylıkken çok iyi atak yapıyor , 8 aylıkken çok gür oluyo forumda hep bu tarz gördüm 4 ayda kararıp kötü sonuçlanan hatırlamıyorum . Şuan aklıma gelen benzer örnek hasan akıl 2700 greftlik bi ekim vardı 37 yaşında bi abinin bi incele motivasyon olur :) güle güle tararsın saçlarını

Facebook Twitter Instagram