Gönderen Konu: Dr. Jale Şenyurt iki senas 5700 greft (4300 Saç + 1400 Sakal) 16-17 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 16910 defa)

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim Hintell. Umarım hepimiz istediğimiz sonucu alırız

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel görünüyor daha da iyi olacaktir

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaşlar bir aylık bir periyodu daha devirdik. Artık yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyorum. Buda sekizinci ayki durumum.

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
:)

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bayram münasebetiyle hem bayram kutlaması hemde durum paylaşımı açısından paylaşayım dedim. Yaklaşık iki aydır paylaşım yapmıyordum. İncelediği kadarıyla Jale hocanın paylaşım yapan başka hastasıda kalmamış forumda. Benimde 10,5 ay oldu. Heralde 12. Ayda bir paylaşım daha yapar konuyu bitiririm. Durum fotoğraflarda göründüğü gibi ben iyi veya kötü demiyorum. Ama sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Görüşmek üzere.

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
2

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ya 2. bir ekim ile gerçekten çok güzel tamamlarsın diye düşünüyorum.ekim açıklık için iyi yalnız 2. bir sıkılaştırmaya ihtiyaç var diye düşünüyorum dostum.saç çizgisi vs hepsi yakışmış sana.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör ne durumda 2 ci bir sıklaştırmaya el verişlimi?
Global Moderator

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bayram münasebetiyle hem bayram kutlaması hemde durum paylaşımı açısından paylaşayım dedim. Yaklaşık iki aydır paylaşım yapmıyordum. İncelediği kadarıyla Jale hocanın paylaşım yapan başka hastasıda kalmamış forumda. Benimde 10,5 ay oldu. Heralde 12. Ayda bir paylaşım daha yapar konuyu bitiririm. Durum fotoğraflarda göründüğü gibi ben iyi veya kötü demiyorum. Ama sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Görüşmek üzere.

Iyi bayramlar, sorduğunuz icin fikrimi belirteyim; aynı yerde ekim yaptiran biri olarak ikimizinkini de beğenmiyorum. Ekim olduğu cok belli, cikan saçlarımızda da yon hatalari var ve hasar gormus durumda bu Jale hanımın forumda konusunun kalmadigininda cevabi olmustur sanırım

Tank oktay

• Sr. Member
Ekim olduğu çok belli kardeşim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekinimiz sacsizlikdan sizi kurtwrmisy tebrik ederim . Küçük bir tavsiye vereyim tabii ki şahsi kanaatim bu. Siz ve benim gibi açıklığı çok olanlar Ekim sonrası saçlarını kısa tutarsa Ekim olduğu daha az belli oluyor.
Tabii ki en iyisini siz bilirsiniz

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekinimiz sacsizlikdan sizi kurtwrmisy tebrik ederim . Küçük bir tavsiye vereyim tabii ki şahsi kanaatim bu. Siz ve benim gibi açıklığı çok olanlar Ekim sonrası saçlarını kısa tutarsa Ekim olduğu daha az belli oluyor.
Tabii ki en iyisini siz bilirsiniz

4300 greft alınmış bir enseyi ne kadar kısa tutabilirsiniz?

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benden 6500 alındı devamlı bir numara kestiriyorum yanları ve arkayi konumda son sayfada donor resimleri var.
Bir kere deneyin bence tabii ki siz bilirsiniz

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar görüşlerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. İkinci bir ekimi düşünmüyorum şimdilik. Bi on iki ayı tamamlayalım, sonra hocayla konuşup bi yol haritası çıkartırım inşallah

Facebook Twitter Instagram