Gönderen Konu: Dr. Jale Şenyurt iki senas 5700 greft (4300 Saç + 1400 Sakal) 16-17 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 16782 defa)

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Düşünürüm

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekim olmuş ama saç stilini değiştirmek lazım gibi geldi bana.

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Düşünürüm

Siz sonuçtan büyük oranda memnunsunuz o zaman dogru mu?

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim olmuş ama saç stilini değiştirmek lazım gibi geldi bana.
herhangi bir öneriniz var mı

entropy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Düşünürüm

Siz sonuçtan büyük oranda memnunsunuz o zaman dogru mu?
görüntüdeki değişiklikten memnunum

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim bu ekim için düşüncem ;
1) Ön çizgi seyrek ve çok simetrik ekildiği için ekim olduğu ilk bakışta belli oluyor. Ayrıca sizin ön çizgi dizaynına göre  yan şakaklara ve temple kısımlarına geçiş yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sizin ön çizgi dizaynına göre  şakak ve templeler çok geride kalmış olup  alın ve yüzünüze uygun iyi bir geçiş yapılmadığından  ön çizgi ile yan şakak ve temple uyumsuzluğu göze batmaktadır .Bu doğrultuda bakıldığında  Ön çizgi belirlenirken ona göre yan şakaklara inilmeli ve temple oluşturulması düşünülmeliydi. Eğer yan şakak ve templeye hiç girilmeyecekse ön çizgi ona göre geriden tutulması gerekir ki bu seferde ön çizginin geriden tutulması nedeniyle sizi hiç tatmin etmezdi. Ön çizgi dizaynına göre kişinin alın ve yüz yapısına göre  yan şakaklara inilmez  ve temple oluşturulmazsa doğallık açısından sıkıntılar çıkıyor ve adeta cetvelle çizilmiş gibi  ekildiği bariz bir şekilde belli oluyor ve saça şekil vermede özgür hareket edilemiyor.
2) Eğer ikinci bir ekim olacaksa ön çizginin çok simetriden kurtaracak sıkılaştıracak ve ön çizgi dizaynına göre yan şakaklara ve templelere uyumlu biçimde geçişini yapacak bir klinik düşünülmeli. Bu açıdan ön çizgi dizaynına göre yan şakaklara inmesi ve yeni temple oluşturması ile formda çok örnekleri olan dr sibel ulaşan hocayı araştırmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2019, 02:09:40 Gönderen: derman1903 »

byflamingo

• Sr. Member
çizgi dizaynı çok kötü malesef doğal değil bununla ilgili bir şey yapmayı düşünüyormusun.

Tolgamyth

• Yeni üye
  • *
Bizim bir arkadaş da orada yaptırdı ancak ön çizgiden hiç memnun değil o da şu an. En son görüşmeye gittiğinde Jale hanım senin çizgiyi neden böyle yapmışız zikzak yapmamışız falan demiş. Çizgi belirlemede biraz sorunları mu var artık bilmiyorum.

Cihandoğan

• Hero Member
Çok sorunlu bir ekim merkezi dikkat etmek gerek.

Facebook Twitter Instagram