Gönderen Konu: GAZİANTEP SAÇ EKİM 3800 GREFT  (Okunma sayısı 22524 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: GAZİANTEP SAÇ EKİM 3800 GREFT
« Yanıtla #60 : 31 Temmuz 2018, 22:39:02 »
HAKLISIN KARDEŞİM  NE DESEN HAKLISIN DA BAĞIMLILIK İŞTE BİR KEZ BULAŞTIN MI BIRAKMAK  ÇOK ZOR OLUYOR.  AMA DENEYECEĞİM BU ARA BU VESİLEYLE BIRAKMAYI DENEYECEĞİM  TABİ BİRAZ PSİKOLOJİK OLARAK HAZIRLANMAK GEREK BIRAKTIM DEYİNCE BIRAKILMIYOR MERET. ALLEN CARR TERAPİSİ VAR ONU DENEMEYİ PLANLIYORUM BU ARA SİGARA İLE İLGİLİ.

Allen Car candır.. gerisi yalandır..Ben her yıl 1 kere kitabını okur, videosunu izlerim. Çok etkili bir teknik.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 31 Temmuz 2018, 22:49:03 »
Allen Car candır.. gerisi yalandır..Ben her yıl 1 kere kitabını okur, videosunu izlerim. Çok etkili bir teknik.
bende de işe yarıyor aslında  ama tek sorun tekrar tekrar başlıyorum. Yoksa psikolojik olarak gerçekten etkili olduğunu düşünüyorum bende tabi sık sık izleyince de etkisini kaybediyor malesef.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 01 Ağustos 2018, 08:07:13 »
bende de işe yarıyor aslında  ama tek sorun tekrar tekrar başlıyorum. Yoksa psikolojik olarak gerçekten etkili olduğunu düşünüyorum bende tabi sık sık izleyince de etkisini kaybediyor malesef.

Ben söyle yapıyorum , sigarayı bırakıp 3-4 gün sonra izliyorum (krizin tavan yaptığı 3-7 gün arası etkili oluyor) 6-8 ay kadar bırakıp tekrar 5-6 ay kullanıyorum . Yaklaşık 5 yıldır bu şekilde yılda 5-6 ay içip ciğerleri  nadasa bırakıyorum .
Teknik çok başarılı tek problem sigarayı bırakmayı çok kolaylaştırdığı İçin “zaten bırakması kolay “ diyip tekrar başlamaya meyil ettirmesi

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 01 Ağustos 2018, 08:59:09 »
Aynen bende de bahsettiğin durum oluyor benim süre biraz daha kısa 3 ay bırakıp 6 ay içiyorum ben daha çok . Ama her halükarda faydası oluyor.  ;)

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 18 Ağustos 2018, 13:40:11 »
süreci merak edenler için yeni fotoğraflar atıyorum arkadaşlar. Donör fotoğrafı 40 günlük hali ekim alanı ise 47 günlük.Şok dökülme halen az da olsa devam ediyor. xpacia tablet kullanıyorum günde iki doz alıyorum ayrıca hairforte sprey kullanmaya başladım bir haftadır onu da günde iki kez uyguluyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 18 Ağustos 2018, 14:54:57 »
Kullandıkları punc dandık sanırım küsme olmuş yada punc un keskinligi gitmiş değiştirmeden devam etmişler

Umarım toparlar çok geçmiş olsun
Global Moderator

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 18 Ağustos 2018, 15:03:24 »
Kullandıkları punc dandık sanırım küsme olmuş yada punc un keskinligi gitmiş değiştirmeden devam etmişler

Umarım toparlar çok geçmiş olsun
çok teşekkür ederim. bekle düzelecek dediler bende beklemeye devam ediyorum bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz. Punç dan mı kaynaklandı yoksa micro motor yüksek seviyede çalıltırıldı ondan mı oldu veya alım yapan elemanın fazla acemi olması mı bilmiyorum. Belki de bunların hepsi.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 08 Eylül 2018, 13:10:01 »
Arkadaşlar 68. gün fotosu atıyorum. Son bir haftadır çıkan saçlarım da dökülmeler başladı yaklaşık her gün 30  civarı saç teli dökülüyor. Normalde de saçlarım fazlayısla ince tellidir zaten fakat ekilenlerde bu bir tık daha fazla gibi sanki. İlerleyen süreçte durum nasıl olur orasını bilemiyorum. Xpecia tableti hala aksatmadan günde iki kez kullanıyorum aynı şekilde hairforte spreyi de kullanmaya devam ediyorum. süreçle ilgili olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Quaresma__7

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 08 Eylül 2018, 15:10:16 »
danör alan iyileşti mi biraz

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 08 Eylül 2018, 15:55:18 »
ekim alanı için yorum yapmak için çok erken gidişat normal duruyor. sizin için anormal olan kısım donör bölgeniz. umarım orasıda en kısa zamanda toparlar. ama bu süreç 6 ayı bulabilir gibi geliyor. saç ekimi kadar alımında ne kadar önemli oldugunu birkez daha anlamış olduk senin durumunla. sabırlı olmak gerek.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 08 Eylül 2018, 17:48:34 »
danör alan iyileşti mi biraz
HOCAM TRAŞ OLDUM MEYDANA ÇIKTI YİNE. FOTO BİRAZ BULANIK ÇIKMIŞ AMA İDARE EDİN ARTIK.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 08 Eylül 2018, 17:55:06 »
ekim alanı için yorum yapmak için çok erken gidişat normal duruyor. sizin için anormal olan kısım donör bölgeniz. umarım orasıda en kısa zamanda toparlar. ama bu süreç 6 ayı bulabilir gibi geliyor. saç ekimi kadar alımında ne kadar önemli oldugunu birkez daha anlamış olduk senin durumunla. sabırlı olmak gerek.
bunu fotoyu daha şimdi çektim hocam burda daha net gözüküyor

kelman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 08 Eylül 2018, 19:51:39 »
şok sert geçmiş :) yalnız donör bayaa bi hırpalanmış hocam ya. yani öyle ki yer yer çok sık alınmış bi kaç bölge büyük büyük kabuk bağlamış. İnşallah toparlar. inş sonucunuz da güzel olur.

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 08 Eylül 2018, 20:26:39 »
47. gün ve 68. gün donör fotolarında fark var toparlıyo demekki yawaş yawaş.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 08 Eylül 2018, 21:17:20 »
şok sert geçmiş :) yalnız donör bayaa bi hırpalanmış hocam ya. yani öyle ki yer yer çok sık alınmış bi kaç bölge büyük büyük kabuk bağlamış. İnşallah toparlar. inş sonucunuz da güzel olur.
EYVALAH  KARDEŞİM SAĞOLASIN :)

Facebook Twitter Instagram