Gönderen Konu: GAZİANTEP SAÇ EKİM 3800 GREFT  (Okunma sayısı 22526 defa)

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: GAZİANTEP SAÇ EKİM 3800 GREFT
« Yanıtla #46 : 23 Temmuz 2018, 03:28:57 »
zaten moralin yuksek olursa hic bir sorun kalmaz moralini iyi tutmaya bak
EYVALLAH! İŞTE İNSAN ÇOK FAZLA KIYAS YAPABİLECEĞİ BİR ŞEYLER BULAMAYINCA KARAMSARLIĞA KAPILIYOR İSTER İSTEMEZ. BENİM DURUMUM DA O ŞEKİLDE. ÇOK FAZLA KIYAS YAPABİLECEĞİM DONÖR BULAMADIM  O YÜZDEN KARALARI BAĞLADIM.  BİRDE ÖZEL DURUMLAR VAR BİRADERİN DÜĞÜNÜ VARDI 2 AĞUSTOS TARİHİNDE O ZAMANA KADAR BİR ŞEY KALMAYACAĞI VADEDİLMİŞTİ ŞİMDİ AYNI KİŞİLER KALKIP 6 AYDA TOPLAR DEYİNDE HALİYLE SİNİRLENİYOR İNSAN İSTER İSTEMEZ.

lorenzo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 23 Temmuz 2018, 06:45:55 »
Gecmis  olsun keske böyle merdiven alti yere gitmeseymisin
ama düzelir seninkinden kötüler düzelmis seninki de düzelir

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 23 Temmuz 2018, 11:35:02 »
Gecmis  olsun keske böyle merdiven alti yere gitmeseymisin
ama düzelir seninkinden kötüler düzelmis seninki de düzelir
çok haklısın kardeşiim de ne bilelim işte bir anlık gaflet oldu.  Tatlı sözlere, güzel vaatlere  sadece önden gözüken kapalı ortamdaki flaşsız fotolara aldandık işte. Cezasını da çekeceğiz yapacak bir şey yok. Umarım bu forum vasıtasıyla insanlar benden ders alır diye paylaşım yapıyorum. ayrıca sizin gibi arkadaşlar içimi ferahlatıyor hemde bu işi gerçekten iyi yapmayan merdiven altı yerlere düştüğümüzde neler başınıza gelebilecek onu göstermeye çalışıyorum. Ben çektim başkaları çekmesin istiyorum.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #49 : 23 Temmuz 2018, 12:14:39 »
gecmis olsun .
maalesef tecrübeyi yasadiktan sonra anliyoruz :)

ama burada ne donörler vardi yok artik denilen ve düzelen, sanirim sizde 3-6 ay sabir edeceksiniz .
sigarayi fazla icersen düzelmez bak :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #50 : 23 Temmuz 2018, 12:28:06 »
Merhaba, Gerçmiş olsun öncelikle,

Dönor toparlayacaktır ortalama 6 ay içerisinde şuan ki durumun tek ilacı zaman diyebiliriz.
Belki dönorü hızlandırmak, toparlanmasına yardımcı olmassı için ekim yaptırdığın yere ücretsiz prp yaptırabilirsin , ödeme yapacaksan gerek yok. Sadece yaralı dokularda işe yaradığı için bence bu durumdada işe yarabilir.

Onun haricinde i birinci ay tamamlanınca minoxil kullanabilirsin sadece dönor bölgeye. Bu da yardımcı olacaktır , ancak normal kullanım şekilnde değil sadece akşam yada sabah 2 enfazla 3 fıs şekilde olabilir , büyük ölçüden bu durumu düzeltecektir. Ama Yinede araştırmanı yapmalısın minoxil konusunda.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 23 Temmuz 2018, 13:37:55 »
gecmis olsun .
maalesef tecrübeyi yasadiktan sonra anliyoruz :)

ama burada ne donörler vardi yok artik denilen ve düzelen, sanirim sizde 3-6 ay sabir edeceksiniz .
sigarayi fazla icersen düzelmez bak :)
malesef sigara konusunda çok zayıfım  hele  ki boş boş evde oturunca daha bi fazlalaştı sanırım. Balık konusunda yani güneşe çıkma konusunda fikirleriniz nelerdir?

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 23 Temmuz 2018, 13:49:34 »
Merhaba, Gerçmiş olsun öncelikle,

Dönor toparlayacaktır ortalama 6 ay içerisinde şuan ki durumun tek ilacı zaman diyebiliriz.
Belki dönorü hızlandırmak, toparlanmasına yardımcı olmassı için ekim yaptırdığın yere ücretsiz prp yaptırabilirsin , ödeme yapacaksan gerek yok. Sadece yaralı dokularda işe yaradığı için bence bu durumdada işe yarabilir.

Onun haricinde i birinci ay tamamlanınca minoxil kullanabilirsin sadece dönor bölgeye. Bu da yardımcı olacaktır , ancak normal kullanım şekilnde değil sadece akşam yada sabah 2 enfazla 3 fıs şekilde olabilir , büyük ölçüden bu durumu düzeltecektir. Ama Yinede araştırmanı yapmalısın minoxil konusunda.
  BURADA BİR ARKADAŞ TAVSİYE ETMİŞTİ YAKLAŞIK 10 GÜN KADAR FİKO KREM KULLANDIM   DONÖR BÖLGESİNDEKİ YARALARIMIN İYİLEŞMESİNE OLUMLU KATKISI OLDU BENCE. ŞUANDA XPECİA TABLET KULLANIYORUM GÜNDE İKİ ADET VE HAAREX TRANSFİX  ADINDA ŞAMPUAN KULLANIYORUM. BİR AY SONUNDA DA  HAİRFORTE SPREY KULLANMAYI PLANLIYORDUM MİNOXİL DAHA ÖNCE 6-7 AY KADAR KULLANDIM FAKAT O DÖNEMDE ECZANEDEN ALMAMA RAĞMEN SANKİ SUDAN FARKSIZ GİBİYDİ YANİ NE OLUMLU NE OLUMSUZ HİÇ BİR ŞEY GÖREMEDİM. AMA BAHSETTİĞİMİZ YER DONÖR OLUNCA ACABA DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM AÇIKÇASI. PRP Yİ DE 20 TEMMUZDA YAPTIRDIM FAKAT DONÖR BÖLGESİNE DEĞİLDE EKİM YAPILAN ALANA UYGULANDI HALİYLE.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 23 Temmuz 2018, 18:30:27 »
hocam bırakın allahın aşkına şu sıgarayı sadece saç degil ömre yazık sağlıklı yaşamak varken

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 23 Temmuz 2018, 19:30:38 »
hocam bırakın allahın aşkına şu sıgarayı sadece saç degil ömre yazık sağlıklı yaşamak varken
HAKLISIN KARDEŞİM  NE DESEN HAKLISIN DA BAĞIMLILIK İŞTE BİR KEZ BULAŞTIN MI BIRAKMAK  ÇOK ZOR OLUYOR.  AMA DENEYECEĞİM BU ARA BU VESİLEYLE BIRAKMAYI DENEYECEĞİM  TABİ BİRAZ PSİKOLOJİK OLARAK HAZIRLANMAK GEREK BIRAKTIM DEYİNCE BIRAKILMIYOR MERET. ALLEN CARR TERAPİSİ VAR ONU DENEMEYİ PLANLIYORUM BU ARA SİGARA İLE İLGİLİ.

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 24 Temmuz 2018, 23:26:43 »
arkadasim kafani hicbiseye takmamaya calis su surecte. kotu yanindan bakarsak keske antep yerine istanbul/izmir/ankara yapsaydin. ama iyi yanindan bakarsak sonucta saclanmissin. moralini yuksek tut, sigarayi azalt, zamanla zaten saclarin cikar. cikan saclara guzel sekil verdinmi yeter abi zaten.

atomkarınca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 25 Temmuz 2018, 10:43:35 »
Merhaba kardeşim. öncelikle hayırlı olsun. Bizlerin sabırlı olması lazım. sonuçta bir yıl sürecek bir olay bu. Görünecek olan yerlerde saçların çıkmaya başlayınca farklı düşünürsün. üzme kendini.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 25 Temmuz 2018, 14:47:06 »
arkadasim kafani hicbiseye takmamaya calis su surecte. kotu yanindan bakarsak keske antep yerine istanbul/izmir/ankara yapsaydin. ama iyi yanindan bakarsak sonucta saclanmissin. moralini yuksek tut, sigarayi azalt, zamanla zaten saclarin cikar. cikan saclara guzel sekil verdinmi yeter abi zaten.
olabildiğince olumlu düşünüyorum artık tabi bunda forumun büyük katkısı oldu sigarayı da bir paketten 7-8 taneye düşürdüm . enseye bakmıyorum artık eskiden saat başı enseye bakıyordum fotosunu çekiyordum fakat şuan enseye bakmıyorum anca diş fırçalarken vesaire gördüğüm kadarıyla yoksa eskisi gibi çift aynayla veya fotoyla enseye bakmayı bıraktım.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 25 Temmuz 2018, 14:50:33 »
Merhaba kardeşim. öncelikle hayırlı olsun. Bizlerin sabırlı olması lazım. sonuçta bir yıl sürecek bir olay bu. Görünecek olan yerlerde saçların çıkmaya başlayınca farklı düşünürsün. üzme kendini.
sağolasın kardeşim  Aynen bende sabretmeyi öğrendim artık pozitif düşünüyorum olabildiğince zaten şuanda şok dökülme de başladı.  üst tarafta her şey normal seyrinde ilerliyor gibi şuan.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 31 Temmuz 2018, 22:34:52 »
Arkadaşlar herkese merhaba şuan şok dökülme var ekim bölgesinde  bir konuda fikrinizi almak istedim. Dökülen saçların kırık bir şekilde dökülmesi normal mi yani şuan dökülen tüm saçlar kök kısmından kırık şekilde dökülüyor sanırım birde ekim yapılan saçlar hiç uzamadı bunlar normal mi?

Facebook Twitter Instagram