Gönderen Konu: GAZİANTEP SAÇ EKİM 3800 GREFT  (Okunma sayısı 22534 defa)

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: GAZİANTEP SAÇ EKİM 3800 GREFT
« Yanıtla #30 : 09 Temmuz 2018, 11:43:22 »
ŞİŞKİNLİK KALMADI AÇIKÇASI BENDE DE.  EN AZINDAN GÖZLE GÖRÜLEN BİR ŞİŞKİNLİK YOK VEYA AĞRI  AĞIRLIK HİSSİ VESAİRE YOK. O YÜZDEN ENSEYE HAVA ALDIRIRSAM BİR NEBZE OLSUN İYİLEŞME SÜRECİNİ OLUMLU YÖNDE ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BAKALIM İKİ ÜÇ GÜN BU ŞEKİLDE DENEYECEĞİM YİNE FOTOĞRAF ATARIM

musab

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 09 Temmuz 2018, 11:52:42 »
kardeşim eczaneden fito krem almanı tavsiye ederim.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 09 Temmuz 2018, 11:56:37 »
kardeşim eczaneden fito krem almanı tavsiye ederim.
BİR İKİ GÜN BEKLEYECEĞİM BİRAZ HAVA ALSIN HERHANGİ BİR İLERLEME OLMAZSA O ZAMAN BAHSETTİĞİN KREMİ  ALAYIM ARTIK BEPANTOL VESAİRE O ZAMAN KULLANAYIM DİYORUM.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 09 Temmuz 2018, 13:09:01 »
daha henüz erken stres olma toparlar zamanla inşallah
Global Moderator

kdryrdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 09 Temmuz 2018, 15:08:54 »
STRES YAPMA 1 HAFTAYA GECER AGRILARR

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 09 Temmuz 2018, 15:52:45 »
daha henüz erken stres olma toparlar zamanla inşallah
BİR İKİ GÜN BEKLEYECEĞİM BİRAZ HAVA ALSIN HERHANGİ BİR İLERLEME OLMAZSA O ZAMAN BAHSETTİĞİN KREMİ  ALAYIM ARTIK BEPANTOL VESAİRE O ZAMAN KULLANAYIM DİYORUM.
eyvallah sanırım ben duşta kabukları dökmüşüm şampuanı ensede köpürtüp üste uyguluyordum geçmiş fotoğraflarla bu gün ki halimi kıyaslsyınca  öyle bir kanıya vardım

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 11 Temmuz 2018, 16:01:20 »
forumdaşlar bu gün yıkama yapıldı yeni fotoğrafları atıyorum. Ekim yapılan alandaki kabuklar döküldü fakat ensedeki kötü durumla ilgili hiç bir olumlu gelişme yok maalesef.  4 haftada geçecek denilen ense içim şimdide  6 ayda geçecek deniyor. 6 ay sonra bir şey kalmayacak deniyor.  tabi buna şuan inanmak maalesef bir hayli güç. ense fotoğrafı ekim yapmamasına rağmen alp arslan a gönderdim sağolsun o  ekim yaptırdığım yerdeki mehmet beyden çok daha fazla ilgilendi.  En azından bir geçmiş olsun veya hayırlı olsun demesini beklerdim daha onu dahi demedi.   Tabi hal böyle olunca da pişmanlığım daha fazla arttı. farklı saç ekimi yapan yerlere gösterdiğim fotoğraflarda ortak cevap mikro motor çok yüksek düzeyde çalıştırılmış  ve dengesiz bir alım yapılmış. Cevap veren hemen hemen her yer aynı cevabı verdi. ve iyileşme sürecinin bu yüzden olması gerekenden çok daha uzun süreceğini ve saçlarımı çık fazla kısa kestiremeyeceğimi söylediler. maalesef saç ekiminin heyecanını yaşıyor olacağıma ensedeki durumun kederini yaşıyorum.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 13 Temmuz 2018, 12:39:11 »
herkese iyi günler arkadaşlar. forumda  olumsuz bir alım tecrübesiyle  fotoğraf paylaşıyorum bu gün de 13. günüme geldim  olumlu gelişme varmı derseniz maalesef pek yok. sadece araştırmaya devam ediyorum. ve araştırmalarım sonucunda bir skandal daha öğrendim normalde  3800 civarında greft alındığı söylenmişti fakat görüştüğüm bazı yerler bana alımın çok çok daha fazla olduğunu söyledi benim için yapılan yorumları aynen paylaşıyorum.
 'ekim için greft alımı yapılırken   ekilende daha fazla greft toplanır örneğin 4000 greft ekildi deniliğinde aslında 4100-4300 arası greft alınmıştır bunlardan 100 ila 300 kadarı temizleme  işleminde ayıklanır çünkü alım esnasında  zarar gören greftler olur bu greftler genelde kullanılsa da olumlu sonuç vermeyeceği için  sadece sağlıklı alım yapılan greftler ekilir. sizdeki durum  bunun biraz daha ilerisi olmuş muhtemelen 5000 den fazla greft alımı yapılmış ve bunlardan 1500 e yakını malesef alım esnasında zarar gördüğü için ayıklanmış bu çok çok yüksek bir oran.' (bu bilginin doğruluğunu henüz teyit ettiremedim arkadaşlar. bilgisi olan varsa konu ile ilgili yorum yaparsa çok sevinirim.)
Evet arkadaşlar bu bilgiyi açıkçası ben daha önce duymamıştım ilgimi çektiği için paylaşmak istedim umarım kimse benim gibi olumsuz bir tecrübe yaşamaz fakat olur da yaşarsa olası nedenlerini  bilmesi  için paylaşmak istedim ve Sonuçlarını görmesi için bu gün yine fotoğraf paylaşıyorum. sağlıcakla kalın.

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 23 Temmuz 2018, 00:52:02 »
iyi günler arkadaşlar maalesef gaziantep saç ekim merkezi denilen lanet yerde saç ektireli 22 gün oldu şuanda ensemin durumunu  paylaşacağım fakat sizlerden iki konuda tavsiye istiyorum.  1. sizce dava açmalı mıyım çünkü gidişattan hiç memnun değilim ve öğrendiğim kadarıyla resmen dalga geçmişler çünkü 2 tane alımcıları olduğunu söylediler ve 1 tane alımcıları benim saç ekimi olduğu gün hiç gelmemiş fakat benden iki farklı kişi alım yaptı ve kuvvetle muhtemel zaten her iki şahısta bu konuda acemiydi fakat birisi artık hiç alım nedir onu da bilmiyordu yani alım yapanlardan birisine kendileri dahi alımcı demiyor ve sanırım sol tarafı bu hale getiren kişi de o. 2. sorum ise balığa gitmek istiyorum bir hayli stres yaptım fakat balık sabah 5-11 arasında güneşte oluyor sizce bir zararı olur mu ?  cevaplarsanız çok sevinirim.

assasiancreed2950

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 23 Temmuz 2018, 01:09:53 »
kerastase adinda bir sampuan vermisti ben sac ekiminden sonra doktor saca degilde bil hassa deriye fayda sagliyor dedi onarici etkisi varmis kullana bilirsin bir arastir ama once. baya bir cesidi var saca iyi gelen deriye iyi gelen umarim en yakin zamanda toparlar donor kismin. 1 sene gibi bir sure sonunda tam anlamiyla toparlamis oluyor bu sekilde kalmaz ama sen gene bakimlarini yap.

assasiancreed2950

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 23 Temmuz 2018, 01:10:48 »
kerastase adinda bir sampuan vermisti ben sac ekiminden sonra doktor saca degilde bil hassa deriye fayda sagliyor dedi onarici etkisi varmis kullana bilirsin bir arastir ama once. baya bir cesidi var saca iyi gelen deriye iyi gelen umarim en yakin zamanda toparlar donor kismin. 1 sene gibi bir sure sonunda tam anlamiyla toparlamis oluyor bu sekilde kalmaz ama sen gene bakimlarini yap.
sampuan bu siteside bu : https://sachane.com/kerastase-dermo-calm?gclid=EAIaIQobChMI1OOtnN2z3AIVLLHtCh2O6gOMEAAYAiAAEgI_c_D_BwE

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 23 Temmuz 2018, 01:18:01 »
sampuan bu siteside bu : https://sachane.com/kerastase-dermo-calm?gclid=EAIaIQobChMI1OOtnN2z3AIVLLHtCh2O6gOMEAAYAiAAEgI_c_D_BwE
sizce donör bölgem toparlar mı yani ben pek fazla buna benzer donörü olan arkadaşa rastlamadım  tedirginliğim o yüzden açıkçası. sanki bir hayli fazla alım olmuş ve toparlamayack gibi bir endişe var  içimde.

assasiancreed2950

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 23 Temmuz 2018, 01:25:47 »
sizce donör bölgem toparlar mı yani ben pek fazla buna benzer donörü olan arkadaşa rastlamadım  tedirginliğim o yüzden açıkçası. sanki bir hayli fazla alım olmuş ve toparlamayack gibi bir endişe var  içimde.
donor bolgenizdeki aciklik kapanacaktir saclariniz uzadikca. ilerleyen donemlerdede cok nadorde olsa sac yogunlugu artacaktir. ekim yapan merkezler 2. ekimi yapmak icin 1 sene bekleyin donor kendini toparlasin diyorlar. yani 1 sene icinde illaki degisim olacaktir

assasiancreed2950

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 23 Temmuz 2018, 01:36:21 »

mertk9

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 23 Temmuz 2018, 02:13:50 »

çok teşekkür ederim  inan çok büyük bir sevaba girdin  gerçekten. Sayende uzun zaman sonra stres değil keyif sigarası yaktım :)

Facebook Twitter Instagram