Gönderen Konu: Estemylife 15 Mart 2018 4200 Greft  (Okunma sayısı 12013 defa)

Anonim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife 15 Mart 2018 4200 Greft
« Yanıtla #46 : 23 Eylül 2018, 20:52:01 »
Neden yavaş ilerlediği konusunda bir yorum yapamam, bünyeden kaynaklı olarak bu şekilde ilerliyor diye düşünüyorum. Gönül ister ki daha hızlı sonuç alayım, ama sonuç alınacaksa 6 ay veya 1 yıl benim için çok farketmiyor.

Şu konuya da özellikle dikkat çekmek isterim, fotoğrafların çekildiği ışık çok önemli. Kanımca forumda paylaşılan birçok fotoğraf direkt ışık altında çekilmiyor buda insanlarda daha iyi bir sonuç beklentisi oluşturuyor. Az önce paylaştığım resimler yine aydınlık bir ortamda çaba sarfetmeden %30 - %40 daha yoğun görünecek şekilde fotoğraflanabilirdi.

Kullandığım ilaçlar Xpecia tablet, Hair Forte sprey ve Corasprin.

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 24 Eylül 2018, 17:01:43 »
Neden yavaş ilerlediği konusunda bir yorum yapamam, bünyeden kaynaklı olarak bu şekilde ilerliyor diye düşünüyorum. Gönül ister ki daha hızlı sonuç alayım, ama sonuç alınacaksa 6 ay veya 1 yıl benim için çok farketmiyor.

Şu konuya da özellikle dikkat çekmek isterim, fotoğrafların çekildiği ışık çok önemli. Kanımca forumda paylaşılan birçok fotoğraf direkt ışık altında çekilmiyor buda insanlarda daha iyi bir sonuç beklentisi oluşturuyor. Az önce paylaştığım resimler yine aydınlık bir ortamda çaba sarfetmeden %30 - %40 daha yoğun görünecek şekilde fotoğraflanabilirdi.

Maalesef benimde geriden geliyor diye düşünüyorum. 30.03.2018 ekim tarihi seyrek ve güçsiz saçlar. Ayrıca kendi saçlarım (ekim yeri harici yerler) baya bir dökülüyor.
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 24 Eylül 2018, 20:57:12 »
Forumdan konuları analiz ettiğimde (felix özellikle) ilk 120 gün içinde iyi çıkış yakalayan bu kel kafa derdini %80 hallediyor ama 120 ve 150 günlere gelip hala kafada boşlükları olan arkadaşlar bir ümitle 240.günü bekliyorlar ama sonuç yinede değişmiyor ve 2.ekimi beklemeye başlıyorlar, benim tespitim bu yönde siz ne dersiniz bilmiyorum ?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 24 Eylül 2018, 21:01:06 »
Valla kardeşim sağlıklı bir Ekim'de 6. Ayda saçlar taranmali . Benim arkadaşım merdiven altı yerde ektirdi. 2000 TL verdi . 6. Ayında saçlarıni tariyordu

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 24 Eylül 2018, 21:34:33 »
Valla kardeşim sağlıklı bir Ekim'de 6. Ayda saçlar taranmali . Benim arkadaşım merdiven altı yerde ektirdi. 2000 TL verdi . 6. Ayında saçlarıni tariyordu

O arkadaşın adına sevindim, zaten benim dediğim de tam seninkine yakın 120 de çıkıyor 180 de. haçim kazanıp taranmaya başlıyor bir sene sonunda da tamamen oturmuş oluyor.

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 26 Eylül 2018, 12:11:02 »

Merhaba, Estemyfe da 10 mayıs 2018 de ekim yaptırdım 4200 greft ve kafamdaki açıklık aşağı yukarı sizin kadardı. Şu anda 4,5 ayı geride bıraktım. Sizi kendime resmen referans oluyorum su anda benden tam 1,5 ay ilerdesiniz. Sizin durumunuzu detaylı takipte olacağım, Çevremden çok olumsuz yorumlar alıyorum, şimdiye kadar gördüğüm en başarısız ekim, çıksada çok tatmin edeceğini zannetmiyorum vs vs.. Tabi bunları kafama takmıyorum su an için bende 6.ayı merakla bekliyorum. Bazı yorumlarda 6.ayda %70 çıkış olacağını söylüyorlar ama ben estemylf da canan hanım ile görüştüm %50 çıkış olur tam sonuç 1 yılda kendini gösterir dedi. Ekim merkezine yakınım ve ara ara gidiyorum mesela 2. ay da 2,5, 3,5 4.aydan sonrada 2-3 kere gittim. Sivilcelerimi patlattırıyorum, sürekli gidip yorum alıyorum. Mesela son 15 gün içersinde hasan bey ile 2 kere bülent ve canan hanım ile de 1er kere görüşme sağladım. Henüz yolun başında olduğumu ve su anda bir sorun gözükmediğinin bilgisini alıyorum. Tabiki balıkçı balığım kokuyor demez, ama yinede okadar tecrübe sahibi insanlar şimdiye kadar benim gibi binlerce insan gördüler ve aslında sonucun nasıl olacağını az çok tahmin edebilirler diye düşünüyorum, ve su detay dikkatimi çekti, forumdaki estemyfle konu başlıklı her sayfaya girdiğimde süreç hep aynı ilerliyor, sonuç daha henüz raslatmadım malesef. Bir de su detay dikkatimi çekti sayın arkadaşım, bazı ekim merkezlerinde saçlar ekiliyor ekildiği gibi kalıyor dökülme çok az yaşanıyor ve çok net kökler gözüküyor ama estemylife da ekim tarzı sanki biraz farklı yani ekimi yaptıktan sonra şok dökülme dibine kadar yaşanıyor iyi çıkan sonuçlarda yokmudur var elbette örnekleri var benim çevremde. Bu bizim geç çıkmasının ve sürecin yavaş ilerlediğini düşünmemizin nedeni bu olabilir. Bu kanıyada suradan vardım, Hasan bey okadar özgüvenli ki yaptıkları işin arkasındalar, mesela garanti belgesini imzalattılar, tatile gidicem 2 ayda dediğimde sadece güneşten korun onun dışında sorun olmaz dedi halı saha maçı yapabilir miyim dedim uzayda bile yapabilirsin artık bişey olmaz dedi, bana sigara içme, sağlıklı beslen vs vs bişeylerde söylemediler. prp 3 ve 6.aylarda yaptırmamı önerdiler sadece onu aksattım bütçe sıkıntısından dolayı. xpecia tablet sabah akşam kullanıyorum, seboderm şampuan ve avesin saç spreyi kullanıyorum günde 5 fıs şeklinde gece yatarken, daha iyi çıkış için başka ilaç veya takviye bişeyler kullanayım mı diyorum gerek olmadığını söylüyorlar. Özetle benim ekimim başarısız olursa ve beni tatmin etmezse yeni ekim yapacaklarına eminim. Ama ben kesinlikle ve kesinlike sizin ve benim güzel ve tatmin edici sonuçlar alacağımızdan hiç şüphem yok. Güven veriyor estemylfe. İçiniz rahat olsun ben çok kafama taktım ama yaklasık 15 gündür akışına bıraktım sadece bekliyorum. Hayırlı günler dilerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 26 Eylül 2018, 12:28:55 »
İbrahim dostum şok dökülme benim ekimde de dibine kadar yaşandı ve benim saçlarda dibine kadar döküldü senin tabirinle bu kişiden kişiye nedeninin kimse tarafından tam olarak bilinmediği bir durum o yüzden bu karşılaştırmaları boş yere yapma herkesse ayrı değişkenlik gösteren bir durum biraz sabırlı olmanız gereken süreçler başka şeyler ile ilgilenıp stresten uzak durmalısınız.

Saç çıkışlarıda öyle kiminde geç kiminde erken saç cinsi cild yapısı saç kalitesi olarak degişir bir çok sonucun yetersiz olması saç kalitesine bağlıdır yapılan işlemin dışında bunlarıda ekliyim

Global Moderator

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 26 Eylül 2018, 12:30:14 »
İbrahim dostum şok dökülme benim ekimde de dibine kadar yaşandı ve benim saçlarda dibine kadar döküldü senin tabirinle bu kişiden kişiye nedenin kimse tarafından tam olarak bilinmediği bir durum o yüzden bu karşılaştırmaları boş yere yapma herkesde ayrı değişkenlik gösteren bir durum biraz sabırlı olmanız gereken süreçler başka şeyler ile ilgilenıp stresten uzak durmalısınız.
Görünen köy klavuz istemez hintell. ben gördüğümü söylüyorum boş veya dolu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 26 Eylül 2018, 12:32:08 »
Bende sana doğrusunu anlatmaya çalışıyorum tabi sen bilirsin umarım herşey güzel sonuçlanır senin için
Global Moderator

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 26 Eylül 2018, 13:49:15 »
Bende sana doğrusunu anlatmaya çalışıyorum tabi sen bilirsin umarım herşey güzel sonuçlanır senin için
inşallah teşekkür ederim. ama normal bişey mi estemylife daki herkesin sürecinin aynı olması.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 26 Eylül 2018, 14:15:48 »
Dostum biraz bekle bence 6. Ayda suankinden en kotu yüzde 30 daha iyi olacak . Birde kabuk dökmeden sonra yakından tepe bir fotoğrafın var mı acaba ?

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 26 Eylül 2018, 16:14:58 »
Hasanakilsaçekimi adlı instagram hesabında dün bir story paylaşıldı orada kök alımının vidosunu çekmişler birşey dikkatimi çekti o kadar hızlı alım yapılıyor ki videoda görebilirsiniz bu hızda alınan greftlerin ve donör alanın zarar görebileceğini düşünüyorum...

Bende tam tersini dusunuyorum. Estemylife da ekim yaptirdim ve donorum o kadar zayif olmasina ragmen 3900 greftin ne alindigi belli ne de donor bolgede en ufak bir hirpalanma oldu. Konumda resimlerimi gorebilirsiniz. Orda ekim yaptiran cogu kisinin de durumu boyle. Mikromotorlari oldukca dusuk bir devirde calistiriyorlar.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 26 Eylül 2018, 16:20:07 »
Biraz olumsuz gördüm ama bende biraz daha bekleme taraftarıyım 2 ay sonra takriben birde görürsek iyi şeyler olacakmı bakalım

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 26 Eylül 2018, 16:23:37 »
Dönör benimkide çok güzel kaldı . Kimse anlamıyor . Az biraz kızarıklık kaldı . Şimdi sadece beklemek kaldı

Facebook Twitter Instagram