Gönderen Konu: 26/06/18 - İsveç - 3300 greft - yaş 28  (Okunma sayısı 13128 defa)

Erseno

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 26/06/18 - İsveç - 3300 greft - yaş 28
« Yanıtla #30 : 15 Temmuz 2018, 02:08:51 »
Dediğin gibi bizim ekim birbirlerine baya benziyor bende 10. Günü devirince senin fotolara bakarken farkettim umarım herşey yolunda gidiyordur... kabuklar dokuldukce acaba benim ekim de sık değil mi diye düşünmedim değil. Ama sonradan ekilenlerin hepsi tutsun da gerisi çok önemli değil diye kendimi telkin ettim:) sürecini takipteyim

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 15 Temmuz 2018, 03:27:25 »
Son zamanlarda youtube da inanılmaz reklam portfoyu olan bir klinik. Wertex e bir ekim olacak gördüğüm kadarıyla ileride umarım sonuç güzel olur. Hintell ne diyorsa sen uy üstad bu işi biliyor :)

atomkarınca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 15 Temmuz 2018, 21:41:12 »
Ben de takip edeceğim. İyi görünüyor.  Ben de yeni ektirdim. Sabırla bekliyorum. Kabuklar dökülürjen sıkıntı oldu mu?

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 15 Temmuz 2018, 21:54:41 »
Dediğin gibi bizim ekim birbirlerine baya benziyor bende 10. Günü devirince senin fotolara bakarken farkettim umarım herşey yolunda gidiyordur... kabuklar dokuldukce acaba benim ekim de sık değil mi diye düşünmedim değil. Ama sonradan ekilenlerin hepsi tutsun da gerisi çok önemli değil diye kendimi telkin ettim:) sürecini takipteyim

demek ki bu duyguya (acaba ekimim yeterli sıklıkkta değil mi duygusuna) kapılan tek kişi ben değilmişim :) hatta bazen "ulan yoksa 3300 greft falan değil de daha mı az ektiler" diye düşünüyorum :) neyse, bakacağız :)

Son zamanlarda youtube da inanılmaz reklam portfoyu olan bir klinik. Wertex e bir ekim olacak gördüğüm kadarıyla ileride umarım sonuç güzel olur. Hintell ne diyorsa sen uy üstad bu işi biliyor :)

evet beni de tepe kısmı düşündürüyor... bakalım :)

Ben de takip edeceğim. İyi görünüyor.  Ben de yeni ektirdim. Sabırla bekliyorum. Kabuklar dökülürjen sıkıntı oldu mu?

ben biraz korkuyordum "acaba köklere zarar verir miyim" diye. o yüzden çok ellememeye çalıştım ama okuduğum yorumlar yavaş yavaş elimle temizlememin sorun olmayacağını söyleyince hafif hafif duş sırasında ben de kabuk dökmeye yardımcı olmaya çalıştım. şu an kabuk kalmadı hiç.

Bugün 20.GÜNdeyim. fotoğraflara baktıkça "bir an evvel şu zaman geçsin de sonucu göreyim" diyorum. bir sol donör tarafımın hala istediğim ölçüde kapanmamış olması canımı sıkmakta.  bu arada 16.gün itibariyle de şampuan olarak SEBAMED kullanmaya başladım. kafamı biraz yakıyor ama kan dolaşımını hızlandırdığı içinmiş. umarım az da olsa olumlu katkı yapar. neyse,

işte 20.GÜN FOTOĞRAFLARI

Erseno

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 17 Temmuz 2018, 01:52:32 »
Kabukların tamamı kaçıncı günde bitti ben 13.güne geçiyorum hala bi kaç tane gözüme çarpıyor

lorenzo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 17 Temmuz 2018, 02:16:28 »
ayni gün ektirmisiz nerdeyse ayni greft
Insallah iy olur

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 17 Temmuz 2018, 02:20:49 »
Kabukların tamamı kaçıncı günde bitti ben 13.güne geçiyorum hala bi kaç tane gözüme çarpıyor

Benim de yanlış hatirlamiyorsam 13.günde yüzde 95i falan dökülmüştü.

ayni gün ektirmisiz nerdeyse ayni greft
Insallah iy olur

Teşekkürler, inşallah :)

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 17 Temmuz 2018, 02:21:04 »
hayırlı olsun sürekli reklamlarına denk geldiğim bir merkez bakalım sonuçları nasıl olacak hasta paylaşımı olarak

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 17 Temmuz 2018, 02:22:25 »
hayırlı olsun sürekli reklamlarına denk geldiğim bir merkez bakalım sonuçları nasıl olacak hasta paylaşımı olarak

Teşekkür ederim. Insallah ekimim iyi sonuç verir de onlar adına da bir reklam olur😄😄

Erseno

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 17 Temmuz 2018, 02:24:26 »
Benim de yanlış hatirlamiyorsam 13.günde yüzde 95i falan dökülmüştü.

Teşekkürler, inşallah :)
Aynı demekki gidişat hadi bakalım benim için önemli gidisatın umarım herşey tikirinda gider...

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 17 Temmuz 2018, 02:24:36 »
Teşekkür ederim. Insallah ekimim iyi sonuç verir de onlar adına da bir reklam olur😄😄

iyi sonuç olsunda reklamları olsun sorun yok ::)

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 17 Temmuz 2018, 02:30:52 »
Aynı demekki gidişat hadi bakalım benim için önemli gidisatın umarım herşey tikirinda gider...

Seni cok iyi anliyorum. Ekim esnasindaki acı falan hikaye. Asıl sorun ekim sonrasindaki bekleme ve sabır gösterebilme olayı. Bir de ben öğretmenim. Okul biter bitmez gidip ektirdim ki eylül başına kadar biraz toparlasın diye kafa... bakalım. Bekleyip göreceğiz. Şu an yikarken dökülmeler oluyor. Sanırım şok dökülme evresi. Umarim çabuk toparlar kendini kafam.

Erseno

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 17 Temmuz 2018, 10:03:20 »
Seni cok iyi anliyorum. Ekim esnasindaki acı falan hikaye. Asıl sorun ekim sonrasindaki bekleme ve sabır gösterebilme olayı. Bir de ben öğretmenim. Okul biter bitmez gidip ektirdim ki eylül başına kadar biraz toparlasın diye kafa... bakalım. Bekleyip göreceğiz. Şu an yikarken dökülmeler oluyor. Sanırım şok dökülme evresi. Umarim çabuk toparlar kendini kafam.
Eylül gibi ilk çıkışlar başlar heralde?  Gönlümüzü ferah tutalım

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 17 Temmuz 2018, 17:15:07 »
demek ki bu duyguya (acaba ekimim yeterli sıklıkkta değil mi duygusuna) kapılan tek kişi ben değilmişim :) hatta bazen "ulan yoksa 3300 greft falan değil de daha mı az ektiler" diye düşünüyorum :) neyse, bakacağız :)

evet beni de tepe kısmı düşündürüyor... bakalım :)

ben biraz korkuyordum "acaba köklere zarar verir miyim" diye. o yüzden çok ellememeye çalıştım ama okuduğum yorumlar yavaş yavaş elimle temizlememin sorun olmayacağını söyleyince hafif hafif duş sırasında ben de kabuk dökmeye yardımcı olmaya çalıştım. şu an kabuk kalmadı hiç.

Bugün 20.GÜNdeyim. fotoğraflara baktıkça "bir an evvel şu zaman geçsin de sonucu göreyim" diyorum. bir sol donör tarafımın hala istediğim ölçüde kapanmamış olması canımı sıkmakta.  bu arada 16.gün itibariyle de şampuan olarak SEBAMED kullanmaya başladım. kafamı biraz yakıyor ama kan dolaşımını hızlandırdığı içinmiş. umarım az da olsa olumlu katkı yapar. neyse,

işte 20.GÜN FOTOĞRAFLARI
Sanırım Sebamed saç dökülmesine karşı şampuanı kullanıyorsunuz ben de onu merak ediyordum kullandığım sampuanlar arasında saç dökülmesine karşı en etkili şampuan o ama kafayı yakıyor ve kıpkırmızı yapıyor acaba ekimden kısa süre sonra kullanmanın bir sakıncası olur mu?

yorgunadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 17 Temmuz 2018, 18:43:32 »
Hocam senın de açıklık baya fazla bu kadar geniş bölgeye 18 yaşındaki gibi ön cizgi neden yaparlar geriden tutmazlar anlamıyorum sonucta donör bölgemiz kısıtlı ve bu açıklığı en makul şekilde kapatıcak planlama yapılmalı yanlış mı düşünüyorum?

Valla dürüst olmak gerekirse ben de cok geride tuttuklarını düşünüyordum. Hatta niye biraz daha öne almadilar diye yakiniyordum 😀 artik sonuc ortaya cikinca gorecegiz dogru mu yapmışlar yanlis mi yapmışlar ☺

FİKİR ALIN arkadaşıma da cevap vereyim;
Valla hocam ben ekim yaptırdığım yere sordum "11.günden itibaren kullanmaya baslayabilirsiniz. Ama isterseniz de size verdigimiz losyon ve sampuan bitince de başlayabilirsiniz" demişlerdi. Ben de bi an evvel sonuç almak için şampuanı alır almaz kullanmaya basladim. Dediginiz gibi yakiyor ve kızarıklık yapıyor ama umrumda degil. Faydali olsun da gerisi onemli degil benim için.

Facebook Twitter Instagram