Gönderen Konu: Hakan Doğanay'a Mail Attım , Lütfen Sizde Yorumlayabilir misiniz ? Dönor ve Ekim  (Okunma sayısı 7455 defa)

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben antalyada olmama rağmen laraya gitmeye üşenip fotoları whatsaptan attım ahd kliniğe. asistan geri dönüş yaptı sizden zorlasak 2500 greft çıkartırız dedi. ben size ekim tavsiye etmiyorum dedi.beni baya gömdü. moralimi bozdu. ben antalyada ekim yapan bi çok yerle görüştüm hemen hemen hepsiyle yüz yüze görüşmelerim oldu hiç birisi bu kadar olumsuz bakmadı duruma.
hatta ekim için ideal oldugumu söylediler. bende yarına randevu aldım ahd klinikten yüz yüze görüşcem ne diyecek bakalım.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ben 2 x 11,500 km yaptim 😊 Simdiden hayirli olsun. Umarim guzel bir ekim sureci yasar ve sizi mutlu edecek sonucu alirsiniz.

Teşekkkür ederim ,İnşallah diyeyim , ama ekim için en yakın tarih eylül 25i verebiliyorlar bakalım ben belki ekim ayını düşünebilirim önceki ekimin birinci yılı tamamlanınca yarın sabahtan yola çıkacağım , sonuçları tekrardan paylaşırım.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
ben antalyada olmama rağmen laraya gitmeye üşenip fotoları whatsaptan attım ahd kliniğe. asistan geri dönüş yaptı sizden zorlasak 2500 greft çıkartırız dedi. ben size ekim tavsiye etmiyorum dedi.beni baya gömdü. moralimi bozdu. ben antalyada ekim yapan bi çok yerle görüştüm hemen hemen hepsiyle yüz yüze görüşmelerim oldu hiç birisi bu kadar olumsuz bakmadı duruma.
hatta ekim için ideal oldugumu söylediler. bende yarına randevu aldım ahd klinikten yüz yüze görüşcem ne diyecek bakalım.

Hayal satmıyorlar daha iyi değilmi gerçekten ulaşabileceğin sonucu söylüyorlar ben bir kaç farklı yerle görüştüm ama en gerçekçi burası geldi başka şansım olmadığından kesin sonuç için burayı düşünüyorum :) sen antalyadasın bu kadar üşengeç olma ya ben ilk ekimimde üşendim ve şimdi sonuçlar ortada , burası gerçekten sonuç alabileceğin bir yer , tamam 3500 - 4000 ekim yaptırdın başka yerde çıkan greft 2000 seviyesinde olur dönorde iz kalırsa ne olacak ? :) bence direk git görüş hatta yarın diyorsun bende görüşmeye gideceğim belki karşılaşma ihtimalimiz olabilir :)

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bende whatsap tan resım attım haklan doganay  klinige resme bakıp donor alanınız hasar görmüş deyip olumsuz cevap verdıler ben  oncesınde ızmırde bı yerde ekim yaptırmıstım

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
bende whatsap tan resım attım haklan doganay  klinige resme bakıp donor alanınız hasar görmüş deyip olumsuz cevap verdıler ben  oncesınde ızmırde bı yerde ekim yaptırmıstım

geçmiş olmuş , malesef izmir ekimleri tam bir fiyasko oluyor doğru düzgün ekim yapabilen kimse yok gibi , hep bir sorun oluyor.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
insallah bizleri kötü örnek olarak alirlarda, izmirde ekim yaptirmaz kimse.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
byburkay Selamlar Bizden istediğin bişey varmı? Senin için yapabiliceğimiz dostum. Arayalım mı hakan hocayı? Senin için.
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
insallah bizleri kötü örnek olarak alirlarda, izmirde ekim yaptirmaz kimse.

inşallah araştırır dikkat ederler , izmiri tercih etmezler.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
byburkay Selamlar Bizden istediğin bişey varmı? Senin için yapabiliceğimiz dostum. Arayalım mı hakan hocayı? Senin için.

Selam , Teşekkürler herhangi bir isteğim yok , düşündüğün için teşekkür ederim , Arayabilme şansımız varsa olabilir , ama gerekli de değil, senin tercihine kalmış , Gerçekten Teşekkür ederim ya , bunları düşünmek bile yeterli  :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
An itibari ile hastahanedeyim ve hakan beyin ekimden çıkmasını bekliyorum

aksamci

• Hero Member
Meraktayiz kardeşim, görüşme nasıl geçti?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Meraktayiz kardeşim, görüşme nasıl geçti?

Kusura Bakma abi ya , Arabayla gitmek gibi bir salaklık yaptım birde izmir merkezden hesaplamıştım kendi evimden mesafeyi hüç göz önünde bulunndurmamışım 1280 kilometre yol yaptım toplamda gidiş geliş. Eve girer girmez uyumuşum.

Gittiğimde Hakan Bey Ekimdeydi ,onun ekimen çıkmasını bekledik daha sonrasında eski ekim ile bir yorum yapmak istemedi ama yüzü herşeyi anlatıyordu.

7 / 8 Eylül 2018 tarihine ekim günü aldık. İki gün şeklinde planlandı.
Dönor alandan minimum 2000 greft alınacak, tabi saçı kısalttıktan sonra bakarız 2500de çıkabilir hatta 2800e kadar olabilir dedi.tabi saçı uzun tutmalıyım o yüzden.
Sakaldan ise nasıl kullanıyorsun tıraş olmak zorundamısın diye sordu , bende sürekli kirli sakal takıldığımdan 1000 ile 1500 arası alabiliriz dedi o zaman.
Yani toplamdan 3000 ile 4000 arası greft kullanıcak.
3500 ortalama olarak belirlendi. daha çokta olabilir.

Fiyatlandırma ise hakan beyin euro olarak olyor greft başı 1 euro sakal 1.5 euro türk hastalarına yabancılara 2.5. euro
benim bütçeme yetmiyor o yüzden kendi ekibine yaptıracağım bizzat usta çırak ilişkisi gibi herşeyi kendisi öğretmiş olan kişiler ekim yapacak.

Ekibin fiyatı ise Euro 5 olarak kabul edersek dedi. 3500 greft için tabi sakalda var ortalama 23000 civarı birşey tutuyor ekibin  fiyatı ise 7 ila 9 bin arası oluyor greft sayısına göre ben muhtemelen 8 bin ödeyeceğim tabi bu ekim günü belli olacak.

Forumu biliyorlar bizim türk hastalar nerdeyse hepsi bu forumdan geliyormuş, tabi eski hastaları referans alanlarda varmış .

@felix baya bir hasta göndermiş , gelen her türk hasta senin ismini veriyormuş.

Planlamaya gelecek olursa ön çizgide bazı dik açılı saçlar var ve 40 derece açı vermişler 25 seviyesinde olması gerekliydi dedi hakan hoca belki bazi greftleri alır yeniden kullanabilirim dedi.

Vertex açık kalacak ellemeyececk onu ön ve orta çizgi dolacak.
belki şuan ki ekim saçları biraz daha çıkarsa vertexde oraya gölgelendirme yapar ve saçı uzun kullanırım sanırım birazz kamufle  edilebilir.

Teşekkür ederim herkes bu arada sakın arabayla gittmeyin :) ben son 2 günde karar verdiğim için thy baya bir tuzluydu o yüzden arabayla gitmek istedim ama nerdeyse aynı rakama geldi :)

aksamci

• Hero Member
kardesim gercekten cok sevindim güzel haberler bunlar , insallah hakan hoca / ekibi mutlu sonuca kavusturacak..

lanet clinichair
okudunuzmu cansu / serdar bilgili . siz insan evladi degilsiniz , siz mütevazi ayaklari yapan birer yaratiksiniz .
hadi beni tekrar telefonla arayin .

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
kardesim gercekten cok sevindim güzel haberler bunlar , insallah hakan hoca / ekibi mutlu sonuca kavusturacak..

lanet clinichair
okudunuzmu cansu / serdar bilgili . siz insan evladi degilsiniz , siz mütevazi ayaklari yapan birer yaratiksiniz .
hadi beni tekrar telefonla arayin .

İnşallah abi , teşekkür ederim. Gerçekçi ne olur ne yapariz şeklinde yaklaşmaları ben çok mutlu etti diyebilirim,
Şimdi tek umut ettiğim donor tıraş edildikten sonra daha fazla greft alinabilir olmasi , 😊 3500 den 4000 bine bile baya bir fark olacaktır.

Facebook Twitter Instagram