Gönderen Konu: Hakan Doğanay'a Mail Attım , Lütfen Sizde Yorumlayabilir misiniz ? Dönor ve Ekim  (Okunma sayısı 7464 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Dönor Bölge

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1-2k graft çıkar rahat gibi fakat kısa halinide görmeliyiz, sakallada 1k graft ile vertexi yuvarlak şeklinde bırakarak öne güzel ekim olur. ön saçlarıda uzatıp arkaya tarayarak çok güzel sonuç elde edersiniz.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sakal Dönor / Flaşllı

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
1-2k graft çıkar rahat gibi fakat kısa halinide görmeliyiz, sakallada 1k graft ile vertexi yuvarlak şeklinde bırakarak öne güzel ekim olur. ön saçlarıda uzatıp arkaya tarayarak çok güzel sonuç elde edersiniz.

Saç Dönoründen daha fazla çıkma ihtimali yok mudur ya ? Saçı sürekli Makasla kısaltıyordum bakalım cesaret edebilirsem makine ile kısalttıracağım yada en kötü ihtimal makasla en kısa şekilde , yeni resim eklerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dostum ıhtıyaçtan çok sayı doner bolgenin durumuna gore belırlenmelı senın ıcın
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Teşekkür ederim herkese
Hakan Doğanayın asistanınından geri dönüş geldi , hakan beyle görüşüp görüşmediğini bilmiyorum. Saç Uzun ve flaşlı çektiğim için 1000 greft civarı greft toplayabiliriz diyor daha fazlada olabilir diyorlar ama pek sanmıyorum ben sakaldan ise yine 1000 greft alınıp genel bir sıklaştırma operasyonu yapabiliriz diyorlar. en yakın tarih eylül 20 si olabiliyor ,

Açıkcası morelim çok bozuldu ne yapacağım bilmiyorum eski ekim merkezine ne diyeceğimi nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum bütçe olarakda grefte göre peşin ödemede 6k diyorlar ama daha hiç görüşmedim , bütçem şuan için pek uygun değil indirim isteyebilirim.

Gerçekten çok aşırı derecede çöktüm ya nalet olsun böyle ekim merkezine resme psikolojimin içine ettiler bir yılımı çöpe attılar ,

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çökme niye çöküyorsun. Telafi edilmeyecek bir durum yok ortada. Acele karar verme artık. Hakan Doğanay'dan randevu alıp yüz yüze görüşmen, beklentini anlatman, onların yapabileceklerini öğrenmen en iyisi. Ekim günü almaktansa öncelikle yüz yüze görüş derim. Böylece beklentin de duruma göre oluşur. Hayal kırıklığına uğramazsın. Bu arada maddi durumunu da ayarlamaya çalışırsın. Eski ekim merkezinden memnun değilsin, tekrar orada yaptırman mantıklı görünmüyor.
The World is Yours

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Çökme niye çöküyorsun. Telafi edilmeyecek bir durum yok ortada. Acele karar verme artık. Hakan Doğanay'dan randevu alıp yüz yüze görüşmen, beklentini anlatman, onların yapabileceklerini öğrenmen en iyisi. Ekim günü almaktansa öncelikle yüz yüze görüş derim. Böylece beklentin de duruma göre oluşur. Hayal kırıklığına uğramazsın. Bu arada maddi durumunu da ayarlamaya çalışırsın. Eski ekim merkezinden memnun değilsin, tekrar orada yaptırman mantıklı görünmüyor.

Abi zaten eski ekim merkezine bir daha hayatta uğramam ama onların yüzünede bunu söylemem lazım o yüzden onu belirttim.
birde şimdi 11 haziranda çkmiş olduğum resimler var dönorun makasla en kısa oladuğu halde o resimleri gönderince bu seffer 2000/2500 greft alınabilir denildi o zamanda sakal destekli 3500 olur ve açıklığınız büyük ölçüde kapanır dediler. tabi yüz yüze görüşmeye gitmek en mantıklısı muhtemelen haftaya cumartesi yada cuma günü randavu alıp gideceğim her ihtimala karşı yüz yüze görmek daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Telefi edilmeyecek durum diyorsunda abi hayatımın bir yılı çöpe gitti o kadar beklediğim süre hayal oldu, hem vakit hem para hem greft kaybı yaşattılar psikolojik olayına hiç girmiyorum bile birde tabi pişkin pişkin aynı şeyleri söylemeleri var neyse eski merkezle artık iletişimimi keseceğim zaten .

birde tabi greft sayısı yükselince fiyatta değişti :) bu sefer 8k oldu.
Hakan doğanay artık 2019 ta ekim yapmayı bırakıp sadece özel bazı hastalara ekim yapacakmış ve  sadece ekibini yönetecekmiş tabi fiyatlar o zaman değişecekmiş.

Görüşmeye gidip ekim gibide ekim yaptırmayı düşünüyorum.
dönorun 11 hazirandaki kısa hali aşağıdadır.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 20:11:54 Gönderen: byburkay »

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
kardesim moralini bozma sakin, ilk önce eski lanet merkezi artik aklindan cikar o suratsiz kadinda allahindan bulsun insallah. revizyon falan yapalim laflarinada kanma sakin ,onu kendisine yapsin.
caresi oldugu sürece insallah bu durumuda atlatacagiz. biz birkere bu hatayi yaptik artik iyi arastirip öyle karar vermeliyiz.

1000 sac + 1000 sakal = 2000minimum olsa bile usta eller cok daha iyi sonuc elde ettirir. git önce bir yüz yüze görüs hakan hocayla.
hem daha 1 senen bile dolmadi  10-11-12 aylarda  var daha.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
kardesim moralini bozma sakin, ilk önce eski lanet merkezi artik aklindan cikar o suratsiz kadinda allahindan bulsun insallah. revizyon falan yapalim laflarinada kanma sakin ,onu kendisine yapsin.
caresi oldugu sürece insallah bu durumuda atlatacagiz. biz birkere bu hatayi yaptik artik iyi arastirip öyle karar vermeliyiz.

1000 sac + 1000 sakal = 2000minimum olsa bile usta eller cok daha iyi sonuc elde ettirir. git önce bir yüz yüze görüs hakan hocayla.
hem daha 1 senen bile dolmadi  10-11-12 aylarda  var daha.

Teşekkür ederim abi bütün ilişiğimi zaten sonlqdiracagim merkezle zten, revizyona kanacak kadar sorunsuz görüşmeler gecirmedim ki ikna olayim. Ben merkezci empati yoksunu insanlar.

Hakan doganaya yeni resimlerimi yooladigimda bu sefer 2500 civarı çıkar dedi , yüz yüze görüşmeye gitmeyi düşünüyorum , eger cumartesi çalışıyorlarsa bu cumartesi calismiyorlarsa haftaya cuma görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. WhatsApptan yazdim geri dönüş bekliyorum 😊

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu donerden 3k da çıkar 4k da yeterki düzgün alım yapan birine yaptırın.aslında manuel ekim yaptırırsanız bu sayılar donere zarar vermeden çok daha rahat çıkartılabilir.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Bu donerden 3k da çıkar 4k da yeterki düzgün alım yapan birine yaptırın.aslında manuel ekim yaptırırsanız bu sayılar donere zarar vermeden çok daha rahat çıkartılabilir.

Manuel alım bütçeme göre yanlış hatırlamıyorsam serdar görkem var ama slit yönetimiyle ekim yaptırmak istemiyorum kalem tekniği daha yakın geliyor , hakan doğanayın ekibini düşünüyorum bakalım yüzyüze görüşmeye gideceğim.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sakal destekli 3000 greft ile yaptiracaginiz siklastirma ekimi, usta ellerde yapilir ve dusuk fireli olursa sizi tatmin eder diye dusunuyorum.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sakal destekli 3000 greft ile yaptiracaginiz siklastirma ekimi, usta ellerde yapilir ve dusuk fireli olursa sizi tatmin eder diye dusunuyorum.

İnşallah Tatmin Eder Bakalım Cumartesi Saat 15'e Randavu aldım Hakan Doğanay'dan İzmirden Gideceğim 550 km civari bir yol tepeceğim :)

Facebook Twitter Instagram