Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61547 defa)

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı Kardeşim ekim süreci  her geçen gün iyiye doğru gidiyor. Bende 5.aydan sonra gelişmeler  devam etmişti. İnşallah güzel olacak.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı Kardeşim ekim süreci  her geçen gün iyiye doğru gidiyor. Bende 5.aydan sonra gelişmeler  devam etmişti. İnşallah güzel olacak.
Sende son durum nedir felix hocam

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum ,artık pek bir değişim yok .Açıkçası orta halli bir ekim diye değerlendirebilirim.tepeden çekince epey seyrek duruyor.Memnun muyum hayır.Memnun değil miyim? O da hayır.  Doğallık konusunda ise oldukça memnunum . Benim için süreç tamamlandı sayılır.Bundan sonra ne çıkarsa kardır diyeceğiz:)

Süreçte desteklerini esirgemeyen ,moral veren ,sorunlarımıza çözümler üreten  forum skinlerine teşekkürlerimi sunuyor ve herkese bol saçlı günler diliyorum:)

« Son Düzenleme: 24 Ocak 2019, 20:20:43 Gönderen: helvalı »

chainlift

• Full Member
hocam maşallah çok doğal. gayet güzel. bence iyice toparlayacak. sürecin geriden geliyor ama sağlam geliyor.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Son durum ,artık pek bir değişim yok .Açıkçası orta halli bir ekim diye değerlendirebilirim.tepeden çekince epey seyrek duruyor.Memnun muyum hayır.Memnun değil miyim? O da hayır.  Doğallık konusunda ise oldukça memnunum . Benim için süreç tamamlandı sayılır.Bundan sonra ne çıkarsa kardır diyeceğiz:)

Süreçte desteklerini esirgemeyen ,moral veren ,sorunlarımıza çözümler üreten  forum skinlerine teşekkürlerimi sunuyor ve herkese bol saçlı günler diliyorum:)

Abi çıkış olabileceğini düşünmüyorum , şimdiden sonra yinede belli olmaz.
Ancak kalınlaşmaya ve saç formuna gelmeye devam edecektir buda biraz daha dolgunluk sağlar.

Birde bence tarama hilelerini öğren 😅 bende araştırmaya başladım, bakalım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi beni mazur gör, ben başarısız bir ekim olarak görüyorum. Nerdeyse 4200 greft ekilmiş, üstelik 780 de sakaldan takviye yapılmış. Sonuç bu olmamalıydı.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi beni mazur gör, ben başarısız bir ekim olarak görüyorum. Nerdeyse 4200 greft ekilmiş, üstelik 780 de sakaldan takviye yapılmış. Sonuç bu olmamalıydı.

Sıkıntı yok ustam,kimine göre olmuş kimine göre olmamış denilecek ekim.ben de iyi mı kötü mü diye kararsızım:)sadece daha kötü sonuçları hatırlayıp şükür öyle bir şey olmadı diyebiliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence hayet güzel ama bu saç daha gelişicekk merak etme dostum:)
Global Moderator

Hey69

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Biraz sabir et derim. Henüz 6 aydasin.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
7 ay sonucu... mhhh.... Helvalinin dedigi gibi orta düzey bir ekim olmus simdilik eger birden atak yapip cikmazsa önümüzdeki haftalarda....

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pek değişim yok ön kısım seyrek gibi

kelman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pek değişim yok ön kısım seyrek gibi
Kardeşim yapma 4200 graftlik ekim var burda fakat kendi saçların dahil olmak üzere 4200 saç teli dahi yok burda. Sen fazla iyimser bakıyorsun olaya. Burda insanlar çok net fotolar atmıyor farkındayız ama emin ol kötü resim atsalar dahi ekim yaptıranların çoğunun saçı bundan çok daha başarılı. Senin saçın olmadı. Geçmiş olsun ve son olarak bence hakan hocayla görüşmelisin.

Facebook Twitter Instagram