Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61538 defa)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı kardeşim baya zaman gecmiş konuna bakmayalı sonucunu merakla bekliyorum:)
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı güzel ilerleme mevcut süreç sonunda güzel bir sıklaşma olacak inşallah. ALLAH rast getirsin.
güzel ilerlememi ben neden göremiyorum o ilerlemeyi 🤔

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
güzel ilerlememi ben neden göremiyorum o ilerlemeyi 🤔
İki resim arasındaki farkı sanırım görmediniz. Tekrar bakarsanız sanırım forumda olumlu yorum yapan arkadaşlarında ne demek istediğini anlayacaksınız.Evet 12. Ayda kesin görüşlerimizi söyleyeceğiz. Bende Hakan Doğanay da ektirdim. Hakan Doğanay babamın oğlu değil, olsa bile kayırmam. Sonuç ne olursa olsun burada neyse onu yazarım, zaten kendisininde tabiki gereğini yapacağını biliyoruz.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2018, 12:37:15 Gönderen: byata »

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
6 ay bitti,7.aya girdik
Gelişim devam ediyor gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Son paylasıma göre %20 yada bir tık daha fazla fark var oluyor saçlar maşallah diyelim
Global Moderator

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son paylasıma göre %20 yada bir tık daha fazla fark var oluyor saçlar maşallah diyelim
Teşekkürler hintell ,farkı bariz şekilde görmeye başladım ben de ,inşallah bu şekilde devam eder ,sonuç memnun edecek gibi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hintell ,farkı bariz şekilde görmeye başladım ben de ,inşallah bu şekilde devam eder ,sonuç memnun edecek gibi.

Eder eder merak etme işte bazen yavaş gelısıyor stres yapmamak gerekır saç ekimi bu herkesde aynı şekilde olmuyor neyse çok güzel maşallah mutlu ol :)
Global Moderator

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
helvalı adına sevindim kardeş. Gerçekten gelişme var ve inşallah sonucuda güzel olacak. Bende yarın 4.ayı tamamlıcam inşallah. Yarın paylaşıcam son durumu.

F3434

• Yeni üye
  • *
Fotograflı ileti nasıl paylaşılıyor acaba

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı sürecini başından beri takip ediyorum. Abi yanlış anlama ama illaki gelişme var fakat 4000 greftin hakkı bu değil gibi. Lütfen beni yanlış anlama inşallah gelişme olur fakat en fazla yüzde 20 daha iyileşeceğini düşünüyorum. Bana göre şimdiye kadar ki süreçte pek iyi bir sonuç değil bu. İnşallah sonuç seni mutlu eder abim..

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Abi bir önceki paylaşımına göre bariz fark var. İnşallah gelişim daha da devam eder.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
helvalı adına sevindim kardeş. Gerçekten gelişme var ve inşallah sonucuda güzel olacak. Bende yarın 4.ayı tamamlıcam inşallah. Yarın paylaşıcam son durumu.
Paylaşımını bekliyor olacağım,teşekkürler kardeşim

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı sürecini başından beri takip ediyorum. Abi yanlış anlama ama illaki gelişme var fakat 4000 greftin hakkı bu değil gibi. Lütfen beni yanlış anlama inşallah gelişme olur fakat en fazla yüzde 20 daha iyileşeceğini düşünüyorum. Bana göre şimdiye kadar ki süreçte pek iyi bir sonuç değil bu. İnşallah sonuç seni mutlu eder abim..

Yorumun için teşekkürler kardeşim,az daha gayret etsin beni mutlu eder ,ta baştan beklentim saç yapımdan ötürü çok yüksek değildi.
Fakat hala çıkış görüyorum ,daha da gelişeceğini umuyorum

kafabikarışık

• Full Member
Ben ilk ekimdeki resimlerden yola çıkarak sıklığını beğenmiştim. Bence dahada toparlayacaktır.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram