Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61562 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5.5 aya doğru ,saçlarım dolgunluk kazanmaya başladığını düşünüyorum,Hakan hocayla görüştüm,sürecimin biraz geriden geldiğini fakat sürecin tamamlanması gerektiğini ifade etti.memnun edici olmazsa bizzat kendisinin telafi edeceğini söyledi.
Yüzde 15, 20 daha gelişim gösterirse ben çok memnun olurum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Baya fark etmiş kardeşim saçların ben mutlu oldum bu görüntüyü gördüğüm için süreçler hızlı yada yavaş olabılır önemli olan gelişmeyi görmek zaten süreç henüz erken inşallah istediğin gibi olur
Global Moderator

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baya fark etmiş kardeşim saçların ben mutlu oldum bu görüntüyü gördüğüm için süreçler hızlı yada yavaş olabılır önemli olan gelişmeyi görmek zaten süreç henüz erken inşallah istediğin gibi olur

Teşekkürler Hintell,belki çok gür olmayacak saç yapımdan ötürü ama ekimi bilmeyen kimse ekim olduğunu anlamıyor.Doğal duruyor.Az daha gayret gösterip sıklığı yakalayabilirsem benim için harika olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tavsiyem morelini hiç bozmadan inancla sürecini tamamlaman piskoloji çok önemli suan da zaten olumlu şekilde ilerliyor inşallah güzel olucak kardeşim
Global Moderator

kelman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5.5 aya doğru ,saçlarım dolgunluk kazanmaya başladığını düşünüyorum,Hakan hocayla görüştüm,sürecimin biraz geriden geldiğini fakat sürecin tamamlanması gerektiğini ifade etti.memnun edici olmazsa bizzat kendisinin telafi edeceğini söyledi.
Gelişme var helvalı. Yavaş ilerliyor ama çıkışlar böyle devam ederse mutlu edecek gibi seni.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gelişme var helvalı. Yavaş ilerliyor ama çıkışlar böyle devam ederse mutlu edecek gibi seni.
Inşallah kelman,gerçekten zor bir süreç ,mutlu edecek gibi duruyor.

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ooo süper çıkışlar hızlanmış, helvalı eski ve son fotonu karşılaştırdım arada gerçekten ciddi fark var. Çok güzel gidiyor. Takipteyiz...

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel ilerleme olmuş helvalı

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ooo süper çıkışlar hızlanmış, helvalı eski ve son fotonu karşılaştırdım arada gerçekten ciddi fark var. Çok güzel gidiyor. Takipteyiz...

teşekkürler bayata ,olumlu geridönütler almak gerçekten hoş:)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel ilerleme olmuş helvalı
Teşekkürler kardeşim

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
yüzde 15 yüzde 20 rahatlıkla gelişim gosteririr.. zaten sürecinin çok ağır işlediğini ve ekimin çok iyi olamadığını kabulenmisstin zannımca, bu yüzden 8.ay ile bekledigin gelismeyi görmenle beraber kendini daha iyi hissedeceğini düşünüyorum, bencede ilerliyen zamanlarda bir level daha iyi olacaktır😊

kafabikarışık

• Full Member
İlerleme güzel bence. 5. ay atak ayıdır genelde ve saçların hem boyunun hem de hacminin gelişmeye başladığı zamandır. Ne yapıyorsanız aynen devam.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
yüzde 15 yüzde 20 rahatlıkla gelişim gosteririr.. zaten sürecinin çok ağır işlediğini ve ekimin çok iyi olamadığını kabulenmisstin zannımca, bu yüzden 8.ay ile bekledigin gelismeyi görmenle beraber kendini daha iyi hissedeceğini düşünüyorum, bencede ilerliyen zamanlarda bir level daha iyi olacaktır😊
Teşekkürler ortega :)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlerleme güzel bence. 5. ay atak ayıdır genelde ve saçların hem boyunun hem de hacminin gelişmeye başladığı zamandır. Ne yapıyorsanız aynen devam.
Aynen devam kardeşim teşekkürler :)

Bu arada ekin öncesi ve şu anki durum
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2018, 15:06:12 Gönderen: helvalı »

Facebook Twitter Instagram