Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61551 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başlangıçta 1000mg biotin kullandım.Ardından onu da bıraktım .Son iki üç haftadır takviye olarak tekrr başladım.Geriden gelme sebebi biraz da takviye ilaç kullanmamam olabilir mi?

Yeter ki işlesin ben bekelrim:)Belki çok tatmin edici olmayacak ama "bu ekim patlamış"yorumları da duymayacağım galiba.

Biotin ile alakalı bir durum yok.. takviyelere çok takılma. Duyacağın yorumlar tamamen bundan sonraki gelişmelere bağlı açıkcası. Şuan için çok yüz güldürecek bir Ekim değil maalesef neyseki daha zamanın var. Umarım patlayan Ekim değil çıkışlar olur.

Spider73

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnan bana, seni saçlar 6 ay sonra rahat taranacak duruma gelicek...
Bir Elvis gibi olmayacak ama uzakta parmakla șu kel kafali diyede göstermeyecekler  :)

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saatler olsun helvalı kerdeşim :)  güzel ve doğal görünüyor.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim toparlamaya başlamış ,bir kaç aya kadar güzel bir sonuç ortaya çıkacak gibi geliyor bana ,umarım yanılmayız mutlu sonla biter ekim sürecin.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Çok büyük atak da beklemiyorum işin aslı.çünkü gerçekten saç tellerim çok inceydi.ve dönme bölgemde çok güçlü değildi.bunu bilerek ekim yaptırdım.Hakan hocam da ekim öncesi bu söylediklerimi ifade ettiler.
Az daha gayret etsin bana yeter diyeceğim .Maalesef ikinci ekim de çok zor.çünkü donor ve sakallar yeterli değil.

Bizim burada bir hikaye anlatılır(erkek platformu olduğundan rahatça anlatabşkirim)kızın biri evlenmiş,komşuları ev ziyaretine gitmişler.komşuları kızım sen güzelsin hoşsun da damat çirkin biraz demişler.O da babamın evinde o da yoktu demiş.

Biz de buna da şükür diyelim:)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5.aya gireken

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
5.aya gireken

Bu resimde çok iyi görünüyor abi bence bakalım

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu resimde çok iyi görünüyor abi bence bakalım

Inşallah kardeşim,ama şunu ifade edeyim yakaladığım en iyi fotoyu paylaşıyorum.bu ilk gün de bu şekildeydi şimdi de.zaman ilerledikçe iyi olacağı düşüncesi ümitsizliğe düşürüyor,idare eder bir ekim olacağı kanaatindeyim .ve maalesef winter iş coming.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Inşallah kardeşim,ama şunu ifade edeyim yakaladığım en iyi fotoyu paylaşıyorum.bu ilk gün de bu şekildeydi şimdi de.zaman ilerledikçe iyi olacağı düşüncesi ümitsizliğe düşürüyor,idare eder bir ekim olacağı kanaatindeyim .ve maalesef winter iş coming.

Abi kötü değil bence , 5.aya göre nasıl dersen olagan seyrin biraz bir tık gerisinde olabilir, çıkış olur mu dersen bi iki ay daha bence devam edebilir yani 7.aya kadar.

Fotoğraflar iyi açılardan ve çok dogal duruyor bence biraz daha sıklaşması lazim , katılıyorum hakan hocanin son ekimlerinde bir kaç sorunlu ekim var yada foruma yansıyanlar paylaşım yapanlar. Ama seninki bence patlayan bir ekim degil önceki mesajları da okudum o yüzden genel bir yorum yapmak istedim.

Plasebo etkisine inanalim, kendini çok iyi olacağına inandır ve sonuç iyi olsun. 😀 Ve paylaşım yapmayı lütfen bırakma

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi kötü değil bence , 5.aya göre nasıl dersen olagan seyrin biraz bir tık gerisinde olabilir, çıkış olur mu dersen bi iki ay daha bence devam edebilir yani 7.aya kadar.

Fotoğraflar iyi açılardan ve çok dogal duruyor bence biraz daha sıklaşması lazim , katılıyorum hakan hocanin son ekimlerinde bir kaç sorunlu ekim var yada foruma yansıyanlar paylaşım yapanlar. Ama seninki bence patlayan bir ekim degil önceki mesajları da okudum o yüzden genel bir yorum yapmak istedim.

Plasebo etkisine inanalim, kendini çok iyi olacağına inandır ve sonuç iyi olsun. 😀 Ve paylaşım yapmayı lütfen bırakma

Inşallah kardeşim,zaman ilerledikçe insanın endişeleri artıyor.gerçekten zor bir süreç .En önemlisi zihnimizdeki acaba sorusu.bu kadar süreçten sonra olmazsa gerçekten üzülürüm.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar biraz kalınlaşınca farkedecektir. Ama süreç geriden geliyor gibi. Ortalama bir ekim olması muhtemel.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Olur bu saçlar
Global Moderator

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkürler arkadaşlar . :)

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence bu saçlarda ciddi gözle görülür bir iyileşme ve çıkış yaşanacak inşallah. Takviye ye takılma kardeşim. Forumda bırak biotini,  proscar ı adam hayata standart hiçbir şey içmeden devam edip ahenkle halay çeken saçlara sahip olmuş. Olacak inşallah pozitif ol.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence bu saçlarda ciddi gözle görülür bir iyileşme ve çıkış yaşanacak inşallah. Takviye ye takılma kardeşim. Forumda bırak biotini,  proscar ı adam hayata standart hiçbir şey içmeden devam edip ahenkle halay çeken saçlara sahip olmuş. Olacak inşallah pozitif ol.

Sizlerin bu yorumlarını gördükten sonra benim de ümidim arttı, inşallah diyelim

Facebook Twitter Instagram