Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61572 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kendi adıma konuşayım,ilk sayfada yazdığım gibi ilgilerinden,açıklıklarından memnunum.Gerek Ayşegül Hanım gerekse de Hakan Hocam ne zaman aradıysam yardımcı oldular.Kendi sürecim aısından belki tam beklentilerimi şu an için karşılamıyor ama günden güne değişimi fark ettiğim bir süreç var.Ve sürecin tamamlanmasını beklemeliyim.

Fakat burada birçok olumsuz sonuçlanan ekim var, özellikle son dönemde...Bir yerde yerlerde ters giden bir şey var.Bu düşüncem ekim sonucum iyi de sonuçlansa değişmeyecek maalesef.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kendi adıma konuşayım,ilk sayfada yazdığım gibi ilgilerinden,açıklıklarından memnunum.Gerek Ayşegül Hanım gerekse de Hakan Hocam ne zaman aradıysam yardımcı oldular.Kendi sürecim aısından belki tam beklentilerimi şu an için karşılamıyor ama günden güne değişimi fark ettiğim bir süreç var.Ve sürecin tamamlanmasını beklemeliyim.

Fakat burada birçok olumsuz sonuçlanan ekim var, özellikle son dönemde...Bir yerde yerlerde ters giden bir şey var.Bu düşüncem ekim sonucum iyi de sonuçlansa değişmeyecek maalesef.
değişimin farkındaysan  o zaman hiç moralini bozmadan devam kardesim umarım herşey gonlumuzce olur🙏😊

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
değişimin farkındaysan  o zaman hiç moralini bozmadan devam kardesim umarım herşey gonlumuzce olur🙏😊

Inşallah kardesim valla ben fark goruyorum ozellikle son iki haftasir.foto ekliyorum gece flashli cikislari gosterebilme adina.direkt deriden cikis yok gibi fakat galiba ince tuy olarak cikiyor.bilemiyorum

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
helvalı güzel maşallah iyi gidiyor gibi yetersiz görünüyor fakat süreci 1 yıl olarak değerlendirirsek olumlu gidiyor gibi

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5.aya doğru, traş sonrası fotolarım

samo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kısa saç gayet yakışmış ve doğal durmuş. İyi gidiyor.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kısa saç gayet yakışmış ve doğal durmuş. İyi gidiyor.
Teşekkürler Samo,doğallıktan yana gerçekten çok memnunum.Anlaşlması çok zor.SOn dönemde farkı gözlemleyebiliyorum.İnşallah ön kısım taranabilir seviyeye gelir.

yesilkirmizisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba saç ekimini nerede yaptılar?

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlısı olsun çıkışlar görülüyor umuyorum sonuç güzel olucaktır.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba saç ekimini nerede yaptılar?
[/quote
Dr.Hakan Doğanay ekibine hocam]

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlısı olsun çıkışlar görülüyor umuyorum sonuç güzel olucaktır.
Inşallah kardeşim inşallah

Spider73

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Slm, son resimlere bakıldığında, iyi görünüyor, sanırım 4,5 ay falan oldu saçlarını ektireli..
Hiç moralini bozma 6. Aya kadar daha farklı olucak saçların, 6 - 9ay arası saçların dahada gürleșecek..
Kısacası zamanala her şey yolunu alicak..
Bendede ağustos ayın başında 3167 kok çalışması oldu, bunlarda 2000 sakal diğeri ense.. Șu an benim saçlar seninkinin aynı seviyede söyleye bilirim...

Herşey gönlünce olsun kardeşim

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Slm, son resimlere bakıldığında, iyi görünüyor, sanırım 4,5 ay falan oldu saçlarını ektireli..
Hiç moralini bozma 6. Aya kadar daha farklı olucak saçların, 6 - 9ay arası saçların dahada gürleșecek..
Kısacası zamanala her şey yolunu alicak..
Bendede ağustos ayın başında 3167 kok çalışması oldu, bunlarda 2000 sakal diğeri ense.. Șu an benim saçlar seninkinin aynı seviyede söyleye bilirim...

Herşey gönlünce olsun kardeşim
konunu inceldim hocam inşallah güzel olacak saçalrın, belli ediyor.
bakalım hocam taranabilir seviyeye ulaşır mı onu merak ediyorum açıkcası bir bir buçuk aya sürecin büyük bir bölümü tamamlanır.Sakal ekimi bence daha verimli ekilen sakalların çoğu tuttu,çok azı şöke uğradı.Ayrıca daha kapatıcı.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğallık konusunda gerçekten fark yaratmış bir Ekim .. ama keşke saç çıkışları konusunda da aynı şeyi söyleyebilseydik. Bence süreç çok geriden işliyor.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğallık konusunda gerçekten fark yaratmış bir Ekim .. ama keşke saç çıkışları konusunda da aynı şeyi söyleyebilseydik. Bence süreç çok geriden işliyor.

Başlangıçta 1000mg biotin kullandım.Ardından onu da bıraktım .Son iki üç haftadır takviye olarak tekrr başladım.Geriden gelme sebebi biraz da takviye ilaç kullanmamam olabilir mi?

Yeter ki işlesin ben bekelrim:)Belki çok tatmin edici olmayacak ama "bu ekim patlamış"yorumları da duymayacağım galiba.

Facebook Twitter Instagram