Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61568 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Görüşlerinize saygı duymakla birlikte ,tam olarak başarısız adlandırmıyorum.Birincisi belki foto çekimlerinden kaynaklanıyor bilemiyorum  (çözünürlükte son dönemde düşük boyutlara izin veriliyor)gerçekten burada görünenden çok daha iyi:)Ama yeterli düzeyde mi değil...şakak kısımların çoğu çıktı arka kısımların çoğu çıktı.Ön kısımda fotolarda da belli ediyor geriden  gelme söz konusu .ne kadar kapatır bir buçuk iki ay kaldı sonuç belli eder.

SÜreç tamamlanmadan ki bu ilk 6 ayda büyük bir kısım belli ederken 8,9 .ayı beklemek lazım olumsuz değerlendirme için.

Şu an için pişman mıyım ?-Hayır
Farklı bi ekibe mi yaptırır mıydım?Tam emin değilim ,sonucu görmeliyim ?(Şahin Çelik de olabilir miydi ,diyorum içimden?

Ama yine de ifade etmeliyim birkaç arkadaşımızın sonuçları ilk 3-4 ayda kendini gösteriyor diye ,ekimmizi şimdiden olmamış demek bana göre yanlış?Birçok dr.6-12 ay diyor.

Ondan sonra değerlendirebilirim.Neticede bu insanlar bir emek ortaya koymuş.ve bize 6-12 ay demiş ,güvenip bekleyeceğiz.Olmamışsa da zamanı geldiğince olmamış diyeceğiz
sebeplerini soracağız.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Görüşlerinize saygı duymakla birlikte ,tam olarak başarısız adlandırmıyorum.Birincisi belki foto çekimlerinden kaynaklanıyor bilemiyorum  (çözünürlükte son dönemde düşük boyutlara izin veriliyor)gerçekten burada görünenden çok daha iyi:)Ama yeterli düzeyde mi değil...şakak kısımların çoğu çıktı arka kısımların çoğu çıktı.Ön kısımda fotolarda da belli ediyor geriden  gelme söz konusu .ne kadar kapatır bir buçuk iki ay kaldı sonuç belli eder.

SÜreç tamamlanmadan ki bu ilk 6 ayda büyük bir kısım belli ederken 8,9 .ayı beklemek lazım olumsuz değerlendirme için.

Şu an için pişman mıyım ?-Hayır
Farklı bi ekibe mi yaptırır mıydım?Tam emin değilim ,sonucu görmeliyim ?(Şahin Çelik de olabilir miydi ,diyorum içimden?

Ama yine de ifade etmeliyim birkaç arkadaşımızın sonuçları ilk 3-4 ayda kendini gösteriyor diye ,ekimmizi şimdiden olmamış demek bana göre yanlış?Birçok dr.6-12 ay diyor.

Ondan sonra değerlendirebilirim.Neticede bu insanlar bir emek ortaya koymuş.ve bize 6-12 ay demiş ,güvenip bekleyeceğiz.Olmamışsa da zamanı geldiğince olmamış diyeceğiz
sebeplerini soracağız.

Helvali... güzel yazmissin... bekleme konusuna katiliyorum.....
Tam olarak ne zaman ekim gerceklesti? 30.06.2018? O zaman 4,5 ay olmus....

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen kardeşim 4,5 ay .süreci beklemeliyiz.Kendi ekimimi dışarda tutarak-süreç tamamlanmadığından- şunu da ekleyeyim,

Açıkcası son dönemde üzülerek söylemeliyim Hakan Doğanay ve ekibi  ekimlerinde bir sıkıntı var gibi .Orana bakacak olursak nerdeyse  yarıdan fazlası ekimde sıkıntı görünüyor.Bir yerde bir sorun var gibi...Bir felix hocamın ekimi çok iyi .Başka da çok iyi bir sonuç göremiyorum.İnşallah yanılırız da bütün arkadaşların sonuçları çok iyi olur.Ama mızrak çuvala sığmıyor gibi "artık".

black06

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen kardeşim 4,5 ay .süreci beklemeliyiz.Kendi ekimimi dışarda tutarak-süreç tamamlanmadığından- şunu da ekleyeyim,

Açıkcası son dönemde üzülerek söylemeliyim Hakan Doğanay ve ekibi  ekimlerinde bir sıkıntı var gibi .Orana bakacak olursak nerdeyse  yarıdan fazlası ekimde sıkıntı görünüyor.Bir yerde bir sorun var gibi...Bir felix hocamın ekimi çok iyi .Başka da çok iyi bir sonuç göremiyorum.İnşallah yanılırız da bütün arkadaşların sonuçları çok iyi olur.Ama mızrak çuvala sığmıyor gibi "artık".

👍🏻

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Helvali.... demek 4,5 ay..... daha basindayiz yani.....
Hakan Hocanin ekimlerine ne oluyor anlamakta zorluk cekiyom? Cogu ekim, ekibinin...... bu konuyu Hakan Hocaya soran olursa cevabi yazsin lütfen..... belki bir sebebi vardir??? Yeni metod veya baska bisi???

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Aynısını ben yazacaktım çekindim. Felix dışında iyi bir ekim göremedim son zamanlarda. Böyle giderse çok kayıp olur. Kalem tekniğinde mi sorun var? Ekim işleminde mi sorun var? Ben bu kadar insanda sorun olacağını sanmıyorum açıkcası. Şahin beye bakıyorum takır takır adamın her ektiği çıkmış. Yani bunları insanlara mal etmek çok mantıklı değil gibi.

klc34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hakan hoca 3-4 temmuzda benim operasyonu mu da gerçekleştirdi ben başlık açmadım tercihen

benim saçlar çıktı 135. gündeyim

yani sadece açılan başlıklarla değerlendirmeyin.

moralinizi yüksek tutun çıkışları geriden gelen ekimleri takip edin.

stres faktörü çok etkiliyor

çıktı mı çıkmadı mı stresi hem çıkacak saçınıza hem de psikolojinize zarardan başka bir şey vermeyecek. 1.5 ayda ciddi değişim yaşayan ekimler mevcut moralinizi bozmayın.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hakan hoca 3-4 temmuzda benim operasyonu mu da gerçekleştirdi ben başlık açmadım tercihen

çıktı mı çıkmadı mı stresi hem çıkacak saçınıza hem de psikolojinize zarardan başka bir şey vermeyecek. 1.5 ayda ciddi değişim yaşayan ekimler mevcut moralinizi bozmayın.
bence konu açmalısınız..gormek isterdim 135. Günde saçların çıktığını..moral olsun diye tabiki

klc34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
fırsat bulursam açacağım. işlerimin yoğunluğunun azalmasını bekliyorum bu saate kadar çalıştım.

anlatmaya çalıştığım şey kaygılar ve stres sadece negatif etki yapıyor inşallah hepimizin sonuçları olumlu olur.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Klc34.... senin ekimi Hakan hocanin kendisi mi yapti? Gözü seveyim... senin ekimin konusunu acta görelim ekimini....

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Zamanla sonuclari görecegiz....
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2018, 16:22:19 Gönderen: tsimonoce »

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gencler, ben bu konu hakkinda direk onlardan (Hakan Doganay in merkezinden) bilgi almak iyi olur diye telefon actim ve Aysegül Hanim ile konustum..... kendim icim aradim (forum icin degil) ama forumunda bu bilgiyi duymasinda sakinca olmadigini düsünüyorum....
Konuyu kibarca, durumu anlamak adina, bende Hakan Beyin ekimini ciddi düsündügümü söyleyerek durumu anlattim.... güzel ve anlayisli bir görüsmeydi....

Cevap özeti (elimden geldigi kadariyla); Hakan Bey yilda bircok ekim yapiyor, ekimin basarili oldugu nice saclar var. Forumda 2-3 ekim olmamissa, ona ben kendim bisi diyemem dedi. Ekimin olmadigi saclara; hasta ekimden sonra bizden ayriliyor, bakimini uygun sekilde yapabiliyor mu, vs vs gibi seyler söyledi. Birde 2-3 iyi olmayan ekimden yola cikarak Hakan Beyin ekimleri olmuyor demek, pek dogru olmaz dedi...

ÖNEMLI: Amacim ögrendigim bu bilgiyi size aktarmak.... ne kimseyi kötülemek, ne de birini yüceltmek.....
bence talihsiz ve yetersiz bir açıklama  olmuş...iyiyse bizden kötüyse onlardan olabilir mantığı doğru değil..hasta kendinentitriyordur vevherseyi ayşegül hanımı arayarak sorarak yapıyor ..ayrıca göründüğü kadariyla 2-3 hasta da değil malesef

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekimden sonra bakım nedir ya :D  ben kendisine sordum hiç birşey yapmayacaksın dedi..   

bu ekime başarısız demek için daha erken..  180nci günden sonra tekrar bakmak gerekir diye düşüyorunum...

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gencler, ben bu konu hakkinda direk onlardan (Hakan Doganay in merkezinden) bilgi almak iyi olur diye telefon actim ve Aysegül Hanim ile konustum..... kendim icim aradim (forum icin degil) ama forumunda bu bilgiyi duymasinda sakinca olmadigini düsünüyorum....
Konuyu kibarca, durumu anlamak adina, bende Hakan Beyin ekimini ciddi düsündügümü söyleyerek durumu anlattim.... güzel ve anlayisli bir görüsmeydi....

Cevap özeti (elimden geldigi kadariyla); Hakan Bey yilda bircok ekim yapiyor, ekimin basarili oldugu nice saclar var. Forumda 2-3 ekim olmamissa, ona ben kendim bisi diyemem dedi. Ekimin olmadigi saclara; hasta ekimden sonra bizden ayriliyor, bakimini uygun sekilde yapabiliyor mu, vs vs gibi seyler söyledi. Birde 2-3 iyi olmayan ekimden yola cikarak Hakan Beyin ekimleri olmuyor demek, pek dogru olmaz dedi...

ÖNEMLI: Amacim ögrendigim bu bilgiyi size aktarmak.... ne kimseyi kötülemek, ne de birini yüceltmek.....

Bu açıklamadan sonra randevumu iptal ettim. Hayırlısı olsun. İnşallah süreci devam eden arkadaşların saçları çıkar.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimden sonra bakım nedir ya :D  ben kendisine sordum hiç birşey yapmayacaksın dedi..   

bu ekime başarısız demek için daha erken..  180nci günden sonra tekrar bakmak gerekir diye düşüyorunum...
Laf olsun torba dolsun işte.

Facebook Twitter Instagram