Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61586 defa)

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Birinci sorudaki problemin aynısı  bendede var.bide aynı tarafta ve aynı hep uç kısımdakiler. Bu konuda daha dikkatli olmaları lazım. ben çok uzarsa kesiyorum.saçsız geçirdiğim onca zamandan sonra çok yadırgamadım bu durumu. Tabi ilerde verteks ekimi için gidersem onuda düzelttiririm.  Çok abest durmuyor bence.ama tabi ideal olan bu değil.neyseki düzeltilebilir tabi ama işte tekrar oraya  gitmek lazım.

İkinci sorudaki durum için değerlendirme çok sağlıklı olmayabilir. biraz erken çünkü.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Birinci sorudaki problemin aynısı  bendede var.bide aynı tarafta ve aynı hep uç kısımdakiler. Bu konuda daha dikkatli olmaları lazım. ben çok uzarsa kesiyorum.saçsız geçirdiğim onca zamandan sonra çok yadırgamadım bu durumu. Tabi ilerde verteks ekimi için gidersem onuda düzelttiririm.  Çok abest durmuyor bence.ama tabi ideal olan bu değil.neyseki düzeltilebilir tabi ama işte tekrar oraya  gitmek lazım.

İkinci sorudaki durum için değerlendirme çok sağlıklı olmayabilir. biraz erken çünkü.

şakaklara çiftli greft ekimi de yanlış niye öyle yapmışlar anlamadım felix en uçtaki dörtlü çıkmış bir de:)inşallah yönü düzelir zamanla yoksa karavana olacak.
2.kısımla ilgili bekleyeceğiz analaşılan .

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Orman olsun insAllah... 7-8 ayi beklemek lazim net bisi söyleyebilmek icin....

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
137.GÜN  4.5 AY Son durum arkadaşlar ,galiba süreç biraz yavaş ilerliyor ,iyi bir sonuçtan ziyade idare eder bir sonuç olacak galiba

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu da ekim öncesi

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç ağır ilerliyor da şu an erken konuşmak için. 1 Aya kendini belli eder saç. Bu 1 ayda iyi atak gelir bence.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Diplerde yeni sac.cikislari gorebiliyormusun

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Diplerde yeni sac.cikislari gorebiliyormusun

Goruyorum fakat tek tuk.oyle acikcasi buyuk bir atak hic sanmiyorum.

klc34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
moralini bozma 6 ayı bekle iyi olacak inşallah

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvali.... yolun 1/3 ünü kat etmissin... 2/3 ü duruyor.... zor ama sabirla beklemek lazim.....

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yok arkadaslar cok sikinti yok.beni idare eder :)ama iyi bir sonuc zor galiba .her zamanki noktadan foto paylasimim:

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor foto

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel sonuç b3kliyoruz. Arkandan geliyoruz helvalı. Olucak inşallah hakan hocanın imzası var bu iste

black06

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu da ekim öncesi

137.GÜN  4.5 AY Son durum arkadaşlar ,galiba süreç biraz yavaş ilerliyor ,iyi bir sonuçtan ziyade idare eder bir sonuç olacak galiba

arkadaşım ben çok aşırı bir fark göremedim.
bu farkı minoxil ve finasterid kullanarak bile elde edebilirdin belki daha iyi bir sonuç bile çıkabilirdi
saç ekiminin sonucu bu olmamalı bence
beklentin düşük olabilir ama bu saç ekiminin sonucu değil bence senin ekiminde benim ekimim gibi başarısız olmuş...
geçmiş olsun

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle haklısın hocam. Bende başarısız olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılırız ve bir atakla saçlar çıkmaya başlar.

Facebook Twitter Instagram