Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61628 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Seninle aynı kanıdayım kardeşim. İnşallah hepimiz için herşey çok güzel olacak. Senide takip ediyorum.
Inşallah kardeşim herkes için hayırlı olur.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.. Görünen köy kılavuz istemez sık ve iyi bir ekim.. Hakan hocanın ektikleri çıkar. Sizinkiler de çıkacaktır merak etmeyin..
Teşekkürler hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Helvalı sen finasterid kullanıyormusun ? Donördeki saçlar senin çok ince bence kullan 1 sene kadar kullanmıyorsan tabi
Global Moderator

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı sen finasterid kullanıyormusun ? Donördeki saçlar senin çok ince bence kullan 1 sene kadar kullanmıyorsan tabi
Hintell ustam üç beş ay daha kullanmayacağım.eger çok seyrek durursa kullanacagim

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
40.gun fotolar

bozuk klavye

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kardesim on oncelikle boyle guzel buyuk ebat  kaliteli resim yukledigin icin tesekkurler bizde inceleme sansı bulabiliyoruz herkes boyle yapmalı

sacına gelirsek ilk baktım dedim cok sok dokulme olmus kaybı cok olur ama  resime bakınca buyutup

hci bos delik yok sadee saclarda kırılma olmus ve ince de olsa  kucukde olsa tüyler var   bu sac cıkacak hic korkma

sadece   sacının bazı eyrlerinde  cilt kurdu dedigimiz  siviclce  gibi seyler var  sen terliyon heralde havalarda sıcak

bence  haftada bir ketanol sampuan kullan 5 dakika beklet  durula  arındırıcı bi sampuan o hatta sen 10 gunde bir kullan kefir ic yada probiyotik al kullan eczaneden sindirim sistemi güclü olursa  vucut daha iyi besin alır  haliyle saclara gider

pomestin iceren gıdalar al   yani kırmızı meyveler  kan yapsın  hatta daha ötesi 

beta glukan takviyesi al  sıcaklarda alınmaz kısın alınır ama  sen genede al  beta glukan  saclara besinin daha hızlı gitmesini saglar

aslında kılcal damarlara  besinin  vb. seylerin daha hızlı gitmesini saglar ama sonucta saclarda  kılcal damarlar ile beslenir aynı sey

eczanede var  abini dinle  gecmiş olsun    ( karı kıza da bakma :))

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardesim on oncelikle boyle guzel buyuk ebat  kaliteli resim yukledigin icin tesekkurler bizde inceleme sansı bulabiliyoruz herkes boyle yapmalı

sacına gelirsek ilk baktım dedim cok sok dokulme olmus kaybı cok olur ama  resime bakınca buyutup

hci bos delik yok sadee saclarda kırılma olmus ve ince de olsa  kucukde olsa tüyler var   bu sac cıkacak hic korkma

sadece   sacının bazı eyrlerinde  cilt kurdu dedigimiz  siviclce  gibi seyler var  sen terliyon heralde havalarda sıcak

bence  haftada bir ketanol sampuan kullan 5 dakika beklet  durula  arındırıcı bi sampuan o hatta sen 10 gunde bir kullan kefir ic yada probiyotik al kullan eczaneden sindirim sistemi güclü olursa  vucut daha iyi besin alır  haliyle saclara gider

pomestin iceren gıdalar al   yani kırmızı meyveler  kan yapsın  hatta daha ötesi 

beta glukan takviyesi al  sıcaklarda alınmaz kısın alınır ama  sen genede al  beta glukan  saclara besinin daha hızlı gitmesini saglar

aslında kılcal damarlara  besinin  vb. seylerin daha hızlı gitmesini saglar ama sonucta saclarda  kılcal damarlar ile beslenir aynı sey

eczanede var  abini dinle  gecmiş olsun    ( karı kıza da bakma :))

Teşekkürler usta.evet terleme var Trabzonluyuz bir haftadır fındık topluyoruz:)yarın son inşallah.
Eğer geçmezse dediklerinizi yapacağım.
Uzun ve aydınlatıcı cevap için tesekkurler.
Karıya kıza da bakmam soz:)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
43.gun fotolar ,çıkışlar var sanki.

bozuk klavye

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ama intellin de dediii gibi finasta kullan saclar hakkatten ince

yada  miracle losyon yap kendin yapamassan curegenin  hazır  finaslı spreyi var onu al

hntel izin verirse  tarifi acıklarım   cok kolay eczanede bulursun   yok ugrasmam dersen  finasteridli sprey benim bildigim curegen

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ama intellin de dediii gibi finasta kullan saclar hakkatten ince

yada  miracle losyon yap kendin yapamassan curegenin  hazır  finaslı spreyi var onu al

hntel izin verirse  tarifi acıklarım   cok kolay eczanede bulursun   yok ugrasmam dersen  finasteridli sprey benim bildigim curegen

Kalınlaşması için özel bir yağ kullanıyorum. Su an icin erken olmakla birlikte Etki ettiğini düşünüyorum.ekim öncesi vertekslesiz de bir karşılaştırın usta,verteksle saç ekilmedi

samedsuad

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 70 güne girdim ama saçların gayet güzel Ama ince telli aynı sorun bendede vardı Ben 3 4 gündür Proscar Alıyorum Günde 1/2 Şeklinde Yaklaşık 50 Gündürde Xpecia Ve Biotin Kullanıyorum . Şampuan olarak zeytin yağlı Doğal şampuan  sarımsak yağı zeytinyağı az bal badem yağı argan yağı çam terebenti koydum o şekilde yapıyorum duşumu. Sonuç (Saçlarım ben kumrala kaçıyordu) Artık siyah ve kalın aşırı yujmuşaktı sertleşme olduğunu hissediyorum saçlarım kalınlaşmaya başladı sarı kıllarda kalınlaşma olmaya başladı . Tafsiye edermiyim şuanlık evet yan etkisi varmı henüz görmedim. İnş Görmem Proscar yapabiliyormuş. Ama bir kaç ay kullanmak istiyorum Saçlarım toparlansın istiyorum.  Bu ara ilk ayda badem yağı ısırgan otlu şampuan kabak çekirdeği yağı bal v.s ilave ederek kullandım . Bir dene istersen yada benimki bu şuan için iyi inş seninkide güzel olur hocam.

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar dht yi durdurduğu içinmi saçlar kalınlaşıyor yoksa hem dht durdurma hemde kalınlaşma içinmi çalışıyor?

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar dht yi durdurduğu içinmi saçlar kalınlaşıyor yoksa hem dht durdurma hemde kalınlaşma içinmi çalışıyor?

proscar prostat hastaları için üretilmiş bir ilaçtır. Saç ile tek ilgisi Dht dir. Hormonu bloke eder bölge kalkınır.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 70 güne girdim ama saçların gayet güzel Ama ince telli aynı sorun bendede vardı Ben 3 4 gündür Proscar Alıyorum Günde 1/2 Şeklinde Yaklaşık 50 Gündürde Xpecia Ve Biotin Kullanıyorum . Şampuan olarak zeytin yağlı Doğal şampuan  sarımsak yağı zeytinyağı az bal badem yağı argan yağı çam terebenti koydum o şekilde yapıyorum duşumu. Sonuç (Saçlarım ben kumrala kaçıyordu) Artık siyah ve kalın aşırı yujmuşaktı sertleşme olduğunu hissediyorum saçlarım kalınlaşmaya başladı sarı kıllarda kalınlaşma olmaya başladı . Tafsiye edermiyim şuanlık evet yan etkisi varmı henüz görmedim. İnş Görmem Proscar yapabiliyormuş. Ama bir kaç ay kullanmak istiyorum Saçlarım toparlansın istiyorum.  Bu ara ilk ayda badem yağı ısırgan otlu şampuan kabak çekirdeği yağı bal v.s ilave ederek kullandım . Bir dene istersen yada benimki bu şuan için iyi inş seninkide güzel olur hocam.

Inşallah güzel bir sonuç elde edersiniz.konunuza baktım,gerçekten şimdilik hoş duruyor.

Proscari bekledigim kapanma olmazsa 4,5.aydan sonra deneyebilirim. Şimdilik biotin ve kalınlaşması için bir çeşit yağ kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram