Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61629 defa)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
.....
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2018, 13:57:20 Gönderen: Angmar »

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kalem tekniği yorucu bir teknik hem kanal aç hem greft koy aynı anda yapıldığı için tek kişi okadar ekim yap hakan hocada haklı yorolmuştur adam başında dursa yönlendirse bence daha iyi olur daha çok ilgili olur daha çok vakti olur
Bu teknikte kanal açma var mıydı? Ben kanal açma ve yoktu diye biliyorum. Biri bilgi verebilir mi?

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şampuan kısa süreliğine saçlarıma iyi geliyor.bir müddet sonra saçlarım çok zayıflıyor.onedenle hakan hocama şampuan istemediğimi ifade ettim oda bir ay sonra bittim sabun kullan dedi.forumlara baktım kokusu sıkıntı Fakat faydasını gören birçok kişi var .
Proscarda hala endişelerim var.fakat geçen gün yaşadığım olay.uc dört yıl görmediğim arkadaşla görüştük.sac ekiminden konu açıldı.o proscarı tavsiye etti.ben de zararlarından bahsettim.o da proscardan sonra ikizlerim oldu,dedi:)belki de biz büyütüyoruz.

Ama şu an için kullanmayacağım.sac ekimim beklentimi karşılamaz,biotin etkisiz kalırsa üç beş ay sonra deneyebilirim.yan etkilerini riske alarak.

Açmış olduğunuz paylaşımı kaçırmışım. Ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. İstediğiniz sonuca ulaşmanızı temenni ederim.
Benim doktorum başlangıçta p.car önermemişti, forumdaki tavsiyelerle 6. aydaki kontrolüme gittiğimde hocaya konuyu anlattım. Yan etkilerinin abartıldığından dolayı pek o toplara girmek istemiyorum dedi. İstersen kullanabilirsin, herhangi bir bariz yan etkisini görürsen bırakrısınz dedi. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gözle görünür yan etkisini görmedim. Sizin önceki yazılarınızda okudupum kadarıyla ''doğacak çocukların sakat doğmasına sebebiyet verir'' anlamı çıakrdım, yan etkilerinde böyle bir riskten bahsetmiyor. Okuduğunuz bir makale, kaynak, haber vs. varsa paylaşır mısınız?   

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
donor bolge epey seyreklesmıs ıkıcı bır ekım sansı olmaya bılır

Donör bölgede de şok dökülme olabiliyor. Umarım öyle birşey olmuştur ve toparlar.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açmış olduğunuz paylaşımı kaçırmışım. Ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. İstediğiniz sonuca ulaşmanızı temenni ederim.
Benim doktorum başlangıçta p.car önermemişti, forumdaki tavsiyelerle 6. aydaki kontrolüme gittiğimde hocaya konuyu anlattım. Yan etkilerinin abartıldığından dolayı pek o toplara girmek istemiyorum dedi. İstersen kullanabilirsin, herhangi bir bariz yan etkisini görürsen bırakrısınz dedi. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gözle görünür yan etkisini görmedim. Sizin önceki yazılarınızda okudupum kadarıyla ''doğacak çocukların sakat doğmasına sebebiyet verir'' anlamı çıakrdım, yan etkilerinde böyle bir riskten bahsetmiyor. Okuduğunuz bir makale, kaynak, haber vs. varsa paylaşır mısınız?
Hocam nerde okuduğumu tam hatırlamıyorum ama okumuştum.daha sonra da yazdım bir arkadaş uzun yıllar kullanmıştı.onun ise ikizleri olmustu :)
Ben yine de şimdilik o riske girmek istemedim

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgede de şok dökülme olabiliyor. Umarım öyle birşey olmuştur ve toparlar.
şok dökülme yok fakat mikromotorla alınamayanlar var .Onlar sivilce yapıyor dönor bölgede .Sivilcelerde saç var ama ne kadar sonuç değiştirir bilemem.
Yine de donör bölgesinde çok sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu teknikte kanal açma var mıydı? Ben kanal açma ve yoktu diye biliyorum. Biri bilgi verebilir mi?
kalem tekniğinde kanal açma yok doğrusunuz .greft kalemle direkt olarak yerleştiriliyor.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim senin ekimini takip ediyorum. İnşallah çok güzel olur. İkinci ekim olarak Hakan Doğanay ilk sırada.
Hakan Bey le konuşurken hiç olumsuz ekim oldu mu gibi detaylara girdiniz mi?
Malum benim ikinci ekimim olacak ve bir daha şansım olmayacak. Sormak zorundayım.

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende bu ay sonunda Hakan bey kontrolünde ekibine ektircem inşallah. Hakan beyin bundan 8yıl önce yaptığı 2 başarısız Ekim olduğunu öğrendim ve bu Ekim sahibine ulaştım. Neden olduğunu Hakan beyde anlamamış, çözüm. Üretilememiş ve ücret iadesi yapılmış.  Ancak bana öyle geliyor ki kökler çok bekletilmiş ölmüş yada bu arkadaşlar birşey kullanarak kökleri öldürmüşler.  Arkadaşla direk görüştüm ama neden böyle olduğunu kendiside bilmiyor. Ancak 8 sene uzun bir dönem Hakan bey bu süreçte ciddi teknik düzeltmeleri ve geliştirme yapmıştır diye düşünüyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim senin ekimini takip ediyorum. İnşallah çok güzel olur. İkinci ekim olarak Hakan Doğanay ilk sırada.
Hakan Bey le konuşurken hiç olumsuz ekim oldu mu gibi detaylara girdiniz mi?
Malum benim ikinci ekimim olacak ve bir daha şansım olmayacak. Sormak zorundayım.
Hocam öncelikle teşekkürler güzel düşüncen için.
Forumda da paylaşan arkadaş vardı.2 ekim başkasını yaptırmış olumsuz sonuçlanmış.hakan hoca ise mükemmel sonuç çıkarmış.forumda da konusu vardı arkadaşın.ayrica youtubeda hakan doğanay aratırsan karşına çıkar.

Olumsuz ekimler üç beş sene önce olmuş hocanın bahsettiği .onda da söylediği çok yoğunluk vardı günde dört hasta.(simde ise iki günde bir hasta)bu yoğunluk nedeniyle olumsuz sonuçlanmış.orda da radikal bir karar alıp ekibi 25ten 9a düşürmüş ekim sayısını çok azaltmış.

Benim tercih hakkım olsa yine hakan hocayı seçerdim.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende bu ay sonunda Hakan bey kontrolünde ekibine ektircem inşallah. Hakan beyin bundan 8yıl önce yaptığı 2 başarısız Ekim olduğunu öğrendim ve bu Ekim sahibine ulaştım. Neden olduğunu Hakan beyde anlamamış, çözüm. Üretilememiş ve ücret iadesi yapılmış.  Ancak bana öyle geliyor ki kökler çok bekletilmiş ölmüş yada bu arkadaşlar birşey kullanarak kökleri öldürmüşler.  Arkadaşla direk görüştüm ama neden böyle olduğunu kendiside bilmiyor. Ancak 8 sene uzun bir dönem Hakan bey bu süreçte ciddi teknik düzeltmeleri ve geliştirme yapmıştır diye düşünüyorum.

Hocam ,yuzde yüz başarı hiçbir hocanın.saglayacagini sanmıyorum.eger ki olumsuz sonuclanirsa (hic sanmiyorum)da maddi olarak zararinizi karsilar.ama giderseniz didem hanıma ekim yaptıran arkadaşların fotolarını göstermesini rica edin.bir sürü başarılı sonuç gördüm.
Ben şu an için endişeli miyim?kesinlikle hayır. Güzel sonuçlanacağını düşünüyorum.

Ben bu forumu görmeden önce ekimi hiç düşünmemiştim.3 5 ay önce forumla tanıştım.genel anlamda da güzel sonuçları görünce de tavuk gibi her gün.olecegime horoz gibi bir kere olurum mantığıyla ekime karar verdim.
Endişe edilecek bir şey yok ,inşallah güzel olacak şimdiden hayırlı olsun

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ,yuzde yüz başarı hiçbir hocanın.saglayacagini sanmıyorum.eger ki olumsuz sonuclanirsa (hic sanmiyorum)da maddi olarak zararinizi karsilar.ama giderseniz didem hanıma ekim yaptıran arkadaşların fotolarını göstermesini rica edin.bir sürü başarılı sonuç gördüm.
Ben şu an için endişeli miyim?kesinlikle hayır. Güzel sonuçlanacağını düşünüyorum.

Ben bu forumu görmeden önce ekimi hiç düşünmemiştim.3 5 ay önce forumla tanıştım.genel anlamda da güzel sonuçları görünce de tavuk gibi her gün.olecegime horoz gibi bir kere olurum mantığıyla ekime karar verdim.
Endişe edilecek bir şey yok ,inşallah güzel olacak şimdiden hayırlı olsun
Seninle aynı kanıdayım kardeşim. İnşallah hepimiz için herşey çok güzel olacak. Senide takip ediyorum.
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2018, 23:08:20 Gönderen: byata »

plasebo77

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.. Görünen köy kılavuz istemez sık ve iyi bir ekim.. Hakan hocanın ektikleri çıkar. Sizinkiler de çıkacaktır merak etmeyin..

Facebook Twitter Instagram