Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61645 defa)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Trolu başından anladım dostum.Sana yazmamistim .Siz ,montana spoiler, felix ve hintell işin ehli insanlarısınız.Hangi ifadeyi niçin kullandığınızı anlayabiliyorum.

Bana yazdigin olumsuz yorumla ilgili de başından beri söylediği saç yapım ince bir bret pitt olamayacağını söylemiştim:)Ama inşallah iyi beni tatmin edecek bir sonuç olacak.

Son olarak iyi niyetin ,güzel düşüncen için tesekkurler dostum.
ne demek dostum. Düşüncelerin için ben teşekkür ederim. Bu arada profil efsane😂
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ne demek dostum. Düşüncelerin için ben teşekkür ederim. Bu arada profil efsane😂
Herkes saçla ilgili bir atıfta bulunuyor ben de johny bravo olayım dedim:)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkes saçla ilgili bir atıfta bulunuyor ben de johny bravo olayım dedim:)
sacların cıkınca profilini değiştirmeyi unutma johny den daha karizmatik olacağına eminim:)
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sacların cıkınca profilini değiştirmeyi unutma johny den daha karizmatik olacağına eminim:)
Tamamdır dostum inşallah.

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam sabun kulaniyorum demisiniz dikkatli olun sac derinizi kurutabilir.. kizariklik ve kabuklanma olursa hemen birakin sabunun her turlusu kurutur babam zeytinyagli sabun kullaniyor saclar firca gibi ama bende kurutuyor kepeklenme yapiyor yani revita veya haarex gibi yumsak veya panthenol lu sampuanlar daha uygun olur tabi siz bakin bi,kepeklenme fln olursa o zaman degisim icin beklemeyin derim

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam sabun kulaniyorum demisiniz dikkatli olun sac derinizi kurutabilir.. kizariklik ve kabuklanma olursa hemen birakin sabunun her turlusu kurutur babam zeytinyagli sabun kullaniyor saclar firca gibi ama bende kurutuyor kepeklenme yapiyor yani revita veya haarex gibi yumsak veya panthenol lu sampuanlar daha uygun olur tabi siz bakin bi,kepeklenme fln olursa o zaman degisim icin beklemeyin derim

Katılıyorum sabun çok kurutuyor bir ara bende denemiştim forumda revita çok öneriliyor bir kaç eczaneye sordum ama malesef bulamadım ben nasıl bir şanpuansa piyasada yok

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benim saçlar ince ve yağlı. Oll bebek şampuanı kullandım beş on gün sonra kepek yapmaya başladı.hocama şampuan istemediğimi belirttim çünkü bir süre sonra inceliyor.hocam bittim sabunu verdi.su ana kadar kepek olmadı.
Revita distribütörunu arkadaş aradı.agustosta gelecek.gelince revista alacağım.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Katılıyorum sabun çok kurutuyor bir ara bende denemiştim forumda revita çok öneriliyor bir kaç eczaneye sordum ama malesef bulamadım ben nasıl bir şanpuansa piyasada yok
Ağustosta gelecek hocam

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar 35.gun fotoları ekliyorum. sok bitti.ufaktan çıkışlar başladı.yorumlarinizi bekliyorum.surecten şimdilik memnunum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor bolge

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
donor bolge epey seyreklesmıs ıkıcı bır ekım sansı olmaya bılır

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
donor bolge epey seyreklesmıs ıkıcı bır ekım sansı olmaya bılır
Haklisiniz ,sakaldan aldırırız gerekirse artik

lorenzo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam 35 günde cikis baslamaz onlar eski saclarindir ama güzel olacak Belli

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam 35 günde cikis baslamaz onlar eski saclarindir ama güzel olacak Belli
Hocam haklisiniz şok esnasında kilenlerdenbazıları kırılmıştı. Onlar uzamaya basladi demek istedim.buyuyenler ekilenler çünkü saç olmayan yan kısımlarda da var

Facebook Twitter Instagram