Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61671 defa)

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam desteğiniz iççin teşekkürler:)Ama sıkıntı yok ,arkadaşın görüşü ...Öngörü değil de önyargıyla yaklaştığını düşünüyorum şimdilik.Umarım hataya düşen arkadaş olur.
Rica ederim ancak belirttiğim şekilde davranılması etik olandır. Ben ekibin ekimlerinin başarılı olacağına inanıyorum. Hakan bey kendi ismi altında yapılan bu ekimlere, ekibe güvenmese doğru iş çıkartmayacaklarına inansa kesinlikle izin vermez düşüncesindeyim. Bu şuma benziyor Mercedes logosu altında smart üretiliyor yada Bmw logusu altında Mini cooper üretiliyor. Bu dev markalar bu araçların iyi olduklarına inanmasa kendi bantlarında üretilmesine izin vermezler.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rica ederim ancak belirttiğim şekilde davranılması etik olandır. Ben ekibin ekimlerinin başarılı olacağına inanıyorum. Hakan bey kendi ismi altında yapılan bu ekimlere, ekibe güvenmese doğru iş çıkartmayacaklarına inansa kesinlikle izin vermez düşüncesindeyim. Bu şuma benziyor Mercedes logosu altında smart üretiliyor yada Bmw logusu altında Mini cooper üretiliyor. Bu dev markalar bu araçların iyi olduklarına inanmasa kendi bantlarında üretilmesine izin vermezler.

Ekip konusunda hiçbir endişem yok ,keşke bu açıdan diyeceğimi sanmıyorum.Fakat saçlarım ince telli yeterince dolgunluk kazanabilir mi açıkcası bunu zaman gösterecek.Hakan Hoca da ekse değiştiremezdi bu durumu.

Ayrıca daha önce de yazdım diye biliyorum.9kişilik ekipte iki arkadaş alım,ekim yapıyor.Onlar da dört yıldır bu işi yapıyor.Ve en az 10 defa Hakan hoca kontrol amaçlı geldi.Sağolsun ekimin başından sonuna kadar ilgiyi eksik etmedi.

Hakan hocamla ilgili şunu belirteyim yavaş yavaş bırakmayı düşünüyor.Bunu hastalarına da paylaşıyor.İllaki bizzat  Hakan Hoca
yapsın derseniz bence biraz hızlı davranın.

Sonuç olarak, şu ana kadar süreçten memnunum ama elbette asıl mesele finish çizgisi :)

bozuk klavye

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hakan hoca nasıl bırakır  anlamam tek dhi ci  ekilebilecek 

bari  jübile  amaclı son sene  yarı fiyatına ekse  en azından biz forum uyelerine :D  bırakıpta napcak  cafe acar kesin :D

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

bari  jübile  amaclı son sene  yarı fiyatına ekse  en azından biz forum uyelerine :D  bırakıpta napcak  cafe acar kesin :D

Son senesi mı indirim yapar mı açıkçası tam olarak  bilemem ama kendisi çok beyefendi,mütevazi bir insan.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member

2019'dan sonra bırakıyor sadece ekibinin başında duracak bende görüşmeye gittiğimde aynı şeyi söylemişti bence daha doğru olur onun yönetmesi yönlendirmesi hastaya birebir görüşmesi ekimi ekibinin yapması :)

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
2019'dan sonra bırakıyor sadece ekibinin başında duracak bende görüşmeye gittiğimde aynı şeyi söylemişti bence daha doğru olur onun yönetmesi yönlendirmesi hastaya birebir görüşmesi ekimi ekibinin yapması :)
kesin mi?

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kalem tekniği yorucu bir teknik hem kanal aç hem greft koy aynı anda yapıldığı için tek kişi okadar ekim yap hakan hocada haklı yorolmuştur adam başında dursa yönlendirse bence daha iyi olur daha çok ilgili olur daha çok vakti olur

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
kesin mi?

birebir görüşmemde söyledi teyit amaçlı whatsapp hattından sorabilirsin kendisi yine ekimlere girecek ama çok nadir ve fiyat politikları değişecek o zaman :) hem ekibin hem hakan hocanın :)

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekip konusunda hiçbir endişem yok ,keşke bu açıdan diyeceğimi sanmıyorum.Fakat saçlarım ince telli yeterince dolgunluk kazanabilir mi açıkcası bunu zaman gösterecek.Hakan Hoca da ekse değiştiremezdi bu durumu.

Ayrıca daha önce de yazdım diye biliyorum.9kişilik ekipte iki arkadaş alım,ekim yapıyor.Onlar da dört yıldır bu işi yapıyor.Ve en az 10 defa Hakan hoca kontrol amaçlı geldi.Sağolsun ekimin başından sonuna kadar ilgiyi eksik etmedi.

Hakan hocamla ilgili şunu belirteyim yavaş yavaş bırakmayı düşünüyor.Bunu hastalarına da paylaşıyor.İllaki bizzat  Hakan Hoca
yapsın derseniz bence biraz hızlı davranın.

Sonuç olarak, şu ana kadar süreçten memnunum ama elbette asıl mesele finish çizgisi :)
alım yapan arkadaşlar homojen alım konusunda nasıllar?    sizin ekimde, kök alımını aynı kişi mı yaptı ?

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
alım yapan arkadaşlar homojen alım konusunda nasıllar?    sizin ekimde, kök alımını aynı kişi mı yaptı ?
Ahmet ve Aygül hanım alım ve ekim işlemini yaptılar.Daha önce de belirttiğim gibi bu iki arkadaş alım ve ekimde.Yoruldukça değişiyorlar.

Homojenlik konusunda ikinci gün sağ kulak üstünden alım oldu.Sanki oradan biraz daha fazla alınmış gibi.(Şu da olabilir sağ kulak üstünde diğer kısma nazaran daha fazla beyaz saç var  o nedenle de olabilir)ama çok abartı duracağını sanmıyorum önceki sayfalarda donörü paylaştım .saçlar uzayınca anlaşılmayacağını umuyorum.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 gündür inceliyorum hakan hocanın donör alımları çok muazzam ekibininde bir kaç güne hepsi toparlamış hemen hemen

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 gündür inceliyorum hakan hocanın donör alımları çok muazzam ekibininde bir kaç güne hepsi toparlamış hemen hemen
Şu an için durumdan memnunum.sok dökülme azalmaya başladı.umarim az zayiata atlatırım.donor topluyor gibime geliyor.en son fotolar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
senin donör biraz zayıf ama çok  homojen bir alım olmus güzelce toparlar her şey yolunda
Global Moderator

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
senin donör biraz zayıf ama çok  homojen bir alım olmus güzelce toparlar her şey yolunda
Teşekkürler hintell hocam,saç var fakat zayıf.Revitayi bekliyorum. Ağustosta gelecekmiş.senin konuda görmüştüm.simdilik biotin ve bittim sabun kullanıyorum.
Inşallah güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Finasterid de düşünebilirsin :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram