Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61685 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi dizaynı çok güzel yapılmış. İstenen çıkışlar sağlanırsa çok güzel bir sonuç olacaktır. Sabır dönemine giriyorsunuz. Bol sabırlar dilerim :)
Teşekkürler hocam.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hiç ekım yapılmamış gibi çok doğal duruyor şok dökülme başlamadan tadını çıkar :) ne kadar kız arkadaşın varsa ara buluşma teklif et ::) inşallah sonuçta güzel olur
Hanim okuyor mesajları kardesim:)

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hahaha abi özür yengeden :)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hahaha abi özür yengeden :)
Hanım beni diyete soktu,saç ettirmem için ısrar etti.artik sonuçlarına katlanacak:))

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Neyse abi ben daha bu konuda bişey söylemiyim okuyormuş:)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Neyse abi ben daha bu konuda bişey söylemiyim okuyormuş:)
Eyvallah kardeşim .teşekkürler yorumların için.:)

bozuk klavye

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
selam oncelikle cok güzle bi ekim   ( ama cok sert bakıyon usta mafyalar gibi :)

ikincisi doner alımı ilk gün ve sonraki günler paylasırmısın  enseden alımları nasıl o onemli ekim güzel senkronize harika insallah cıkar

ve ne kadar odedin üstad   saygılar

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
selam oncelikle cok güzle bi ekim   ( ama cok sert bakıyon usta mafyalar gibi :)

ikincisi doner alımı ilk gün ve sonraki günler paylasırmısın  enseden alımları nasıl o onemli ekim güzel senkronize harika insallah cıkar

ve ne kadar odedin üstad   saygılar
7 ile 9 bin arası diyelim hocam.
Fotoğraf çekilmeyi beceremiyorum ona bağışlayın.onceden de dedim .çocukluk fotonda da aynı :)

Donor fotom
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2018, 02:35:18 Gönderen: helvalı »

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hocanın alımı donörden baya planlı ortadaki bölüme hiç dokunmuyor etrafından alıyor tarz olmuş baya donör vallahi::)

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2018, 12:32:19 Gönderen: Kel-bradpitt-kel »
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nedendir bilmem benim bu ekibe hiç içim ısınmadı. Umarım sonucunuz güzel olur. Bu ekibin forumda 1-2 patlak bereveği ekim olacak gibi gözüküyor
Bende aksine ekipden baya umutluyum. Yoğunluk ve planlama çok iyi tutuyorlar.
Sonuçlarında inş. İyi olurda bütçesi olmayanlar için alternatif olur.

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nedendir bilmem benim bu ekibe hiç içim ısınmadı. Umarım sonucunuz güzel olur. Bu ekibin forumda 1-2 patlak bereveği ekim olacak gibi gözüküyor
Tamamlanmamış sonuç tam görülmemiş bie ekip için bu yorum, Ekim yaptıran yada yaptıracaklara moral değil, tam anlamıyla hezeyan hissettirecek şekilde manidar olmuş. Lütfen bu tür yorumunuz varsa içinizde saklayın. Herkes direk hakan beye veya diğer pahalı hekimlere yaptırmak ister. Bu mümkün oluyorsa sonuç alınmadan önce yapıcı davranıp saygı duymalıyız yada hiç yorum yapmamalıyız.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Bekleyip göreceğiz kardeşim.yanilmanizi umuyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamamlanmamış sonuç tam görülmemiş bie ekip için bu yorum, Ekim yaptıran yada yaptıracaklara moral değil, tam anlamıyla hezeyan hissettirecek şekilde manidar olmuş. Lütfen bu tür yorumunuz varsa içinizde saklayın. Herkes direk hakan beye veya diğer pahalı hekimlere yaptırmak ister. Bu mümkün oluyorsa sonuç alınmadan önce yapıcı davranıp saygı duymalıyız yada hiç yorum yapmamalıyız.
Hocam desteğiniz iççin teşekkürler:)Ama sıkıntı yok ,arkadaşın görüşü ...Öngörü değil de önyargıyla yaklaştığını düşünüyorum şimdilik.Umarım hataya düşen arkadaş olur.

Facebook Twitter Instagram