Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61672 defa)

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
proscar kullanmamayı düşünüyorum.Sadece biotin 1000mg ve bıttım sabun .Proscarın risklerini göze alamam.

Bıttım sabunu'nu bu dönem kullanma hatta hiç sabun kullanma kimse tavsiye etmez yine de yaptırdığın insanlara bir sor, Proscar'ı ben kullanıyorum ilk 10 gün bende çarpıntı yaptı hatta bırakmak istedim ama ekim yapılan merkez kullanmalısın dedi bende devam etmeye karar verdim şu an için bir sorun yok yinede sen bilirsin tabi, saçekimin hayırlı olsun başta dediğin gibi keli kapatacağız kimse Brat Pitt falan olmayacak ben beklentimi minumum da tutuyorum sonuçta kul yapıdı hiçbir zaman eski saçlarımız geri gelmeyecek.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sivilce daha çok ince telli saçlarda olan bir durum. Saç çıkmaya çalışınca ya da çıkamadığında sivilce yapar. Eğer çok iltihaplı ise hafif baskı ile iltihabı dışarı alabilirsin ya da ekim merkezine bu türden bir durumda nasıl müdahale edilmesi gerektiğini sorabilirsin. Benim merkezim beyazlamış olanları hafifçe sıkarak kılın çıkmasını sağlamamı aksi halde sivilcenin kistleşerek o bölgedeki çıkamayan saça zarar verebileceğini söyledi. Bu arada 12. aya giriyorum. Saçların ağır bir döngüye girip tamamen dökülüp yeniden çıkmaya başladı. Hala sivilcelerim oluyor.
Teşekkürler hocam
Özellikle donor bölgede sivilce oluyor.ekilen.bolgede hala sivilce olmadı.sukur şu ana kadar dökülme olmadı.insallah Şoku az zayiata atlatırım.
Sivilcelere müdahaleyi enjeksiyonun ucunu yakarak mikrobu kırın ardından sivilceleri desin denildi.su ana kadar arka kısımda olduğundan elle sıkıyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bıttım sabunu'nu bu dönem kullanma hatta hiç sabun kullanma kimse tavsiye etmez yine de yaptırdığın insanlara bir sor, Proscar'ı ben kullanıyorum ilk 10 gün bende çarpıntı yaptı hatta bırakmak istedim ama ekim yapılan merkez kullanmalısın dedi bende devam etmeye karar verdim şu an için bir sorun yok yinede sen bilirsin tabi, saçekimin hayırlı olsun başta dediğin gibi keli kapatacağız kimse Brat Pitt falan olmayacak ben beklentimi minumum da tutuyorum sonuçta kul yapıdı hiçbir zaman eski saçlarımız geri gelmeyecek.
Şampuan kısa süreliğine saçlarıma iyi geliyor.bir müddet sonra saçlarım çok zayıflıyor.onedenle hakan hocama şampuan istemediğimi ifade ettim oda bir ay sonra bittim sabun kullan dedi.forumlara baktım kokusu sıkıntı Fakat faydasını gören birçok kişi var .
Proscarda hala endişelerim var.fakat geçen gün yaşadığım olay.uc dört yıl görmediğim arkadaşla görüştük.sac ekiminden konu açıldı.o proscarı tavsiye etti.ben de zararlarından bahsettim.o da proscardan sonra ikizlerim oldu,dedi:)belki de biz büyütüyoruz.

Ama şu an için kullanmayacağım.sac ekimim beklentimi karşılamaz,biotin etkisiz kalırsa üç beş ay sonra deneyebilirim.yan etkilerini riske alarak.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 şok dökülme yaşayan arkadaşlar.bugun 17.gunum tek tük de olsa elime saç geliyor.fakat bunlar kök şeklinde veya l veya baston şeklinde değil.kirik gibi .bunlar şok dökülme midir yoksa dökülmeden bağımsız olarak kırılma olarak mı adlandirmaliyiz.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
20.gun arkadaşlar üç dört gündür şok dökülme başladı.elimi her kafama surdugumde 8 9tel saç geliyor.fakat kök şeklinde değil kırık gibi.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamda olması gerektiği gibi 17.günden 60 ile 80.güne kadar devam eder. şimdilik herşey yolunda gibi, güzel  görünüyor.  50.güne kadar sabret elini yıkama harici sürmemeye gayret et. şimdi her anlamda çok narinler, elimizle o bölgeye bakteri taşıyabilir, henüz dolaşımsal olarak oturmamış greftleri zorlayabiliriz
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Yuksel50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayirli olsun ekiminiz umarim butun asamalari paylasirsiniz ve ben de dahil butun forma yardimci olursunuz iyi gunler

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamda olması gerektiği gibi 17.günden 60 ile 80.güne kadar devam eder. şimdilik herşey yolunda gibi, güzel  görünüyor.  50.güne kadar sabret elini yıkama harici sürmemeye gayret et. şimdi her anlamda çok narinler, elimizle o bölgeye bakteri taşıyabilir, henüz dolaşımsal olarak oturmamış greftleri zorlayabiliriz

Arada çok.kasinti oluyor.kimi zaman sivazliyorum.gunde iki defa yıkıyorum sıkıntı okur mu felix hocam

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayirli olsun ekiminiz umarim butun asamalari paylasirsiniz ve ben de dahil butun forma yardimci olursunuz iyi gunler
[/quote
Elden geldiğince paylaşacağım hocam

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bu ekim cok harika olacak insallah siklik harika abi gelismelerini bekliyoruz sok dokulme ve sonrasi felix hocam gibi mi olcak acaba...
bakalim gorelim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Keşke böyle kalda çok hoş duruyor :)
Global Moderator

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu ekim cok harika olacak insallah siklik harika abi gelismelerini bekliyoruz sok dokulme ve sonrasi felix hocam gibi mi olcak acaba...
bakalim gorelim
Teşekkürler hocam, gerçekten epey bir sık ekim olmuştu.su an için memnunum.felix hocamla aynı yerde ekim yaptık.ekip arkadaşların söylediği onun saçlar ve donor daha kaliteli olduğuydu.beklentim felix hocam kadar olmasa da güzel bir görünüm elde etmek.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keşke böyle kalda çok hoş duruyor :)
Teşekkürler Hintell senin saçlar kadar olmasa da hoş bir görünüm umuyorum.
BU arada size bizzat teşekkür etmek istiyoru。Gerçekten çok çok faydalı bir site kurmuşsunuz.Sac problemi olan biz üyelere çok faydası oldu.Ayrica saç ekim merkezlerinin de sorgulanma korkusu onları da daha da iyiye yönlendireceğini düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekür ederiz dostum:)
Global Moderator

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi dizaynı çok güzel yapılmış. İstenen çıkışlar sağlanırsa çok güzel bir sonuç olacaktır. Sabır dönemine giriyorsunuz. Bol sabırlar dilerim :)
The World is Yours

Facebook Twitter Instagram