Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61681 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha yakın cekim

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi ve şakaklar güzel duruyor.görüntü olarak en beğeneceğiniz 2-3 haftaya giriyorsunuz.

Kısa saçlı ve şok dökülme olmadan  önceki haliniz, en güzel haliniz. Bol bol foto çekin  bence  sonra bakarsınız...😃
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi ve şakaklar güzel duruyor.görüntü olarak en beğeneceğiniz 2-3 haftaya giriyorsunuz.

Kısa saçlı ve şok dökülme olmadan  önceki haliniz, en güzel haliniz. Bol bol foto çekin  bence  sonra bakarsınız...😃

Çok doğru,ama açıkçası beğendim on hattı da sıklığı da epey sık ekim yapilmis

piknometer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
@Helvalı kardeşimin ekimine bizzat şahit oldum. Çok iyi sonuç alacağını umut ediyorum. Bu kadar kısa sürede her şeyin yolunda gitmesi de yapılan işlerin doğruluğunu ispatlar nitelikte. Kral kardeşim, senin ve forumda saç ektiren/ektirecek tüm arkadaşların en kısa sürede hayal ettikleri saçlara kavuşmalarını diliyorum.. İNŞALLAH

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
@Helvalı kardeşimin ekimine bizzat şahit oldum. Çok iyi sonuç alacağını umut ediyorum. Bu kadar kısa sürede her şeyin yolunda gitmesi de yapılan işlerin doğruluğunu ispatlar nitelikte. Kral kardeşim, senin ve forumda saç ektiren/ektirecek tüm arkadaşların en kısa sürede hayal ettikleri saçlara kavuşmalarını diliyorum.. İNŞALLAH
Eyvallah kardeşim,inşallah güzel sonuç alırız.Senin de güzel sonuçlarını bekliyorum.
Yine de şimdilik memnunum diyelim.asil mesele 5 6 ay sonra :)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel ve temiz duruyor fiyat nedir acaba sanırım 8000 civarı

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel ve temiz duruyor fiyat nedir acaba sanırım 8000 civarı
aynen ustam, tesekkurler

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 13.gun arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum,şu ana kadar dökülme olmadı.uc gündür solgar biotin kullanıyorum 1000mg

kafabikarışık

• Full Member
Ön çizgi iyi planlanmış. Şu aşamada başka yorum yapmak doğru olmaz. Resimlerini yan değil de dikey eklersen incelemek çok daha kolay olacaktır. Hocam bu arada öyle sert bakmışsın ki küfreder gibi :D şimdi ne yazsak kızar dedim ;) Şok dökülmelerin yakında başlar ki en moral bozucu dönem olur kendileri. Eline L şeklinde saçlar gelir sen onlara öyle bakarsın. 3. aydan itibaren yer yer sivilcelenme ve kararmaları net şekilde göreceksin. Bu aşamaya kadar nazikçe 4-5. aydan itibaren biraz daha kuvvet uygulayarak kafa masajı yapmanı öneririm. Kan dolaşımı gelişim için çok büyük önem arz ediyor. Kendini çok zorlayacak işlerden en az iki ay uzak durmanı öneririm. Basit yürüyüş ve koşu yapabilirsin. Bu süreç zarfında mümkün olduğunca güneş ışığı aldırma kafana. Bir yerde okumuştum olumsuz etkisi olabiliyormuş. Vitamin desteği aldığın için herhangi bir öneri yapmıyorum bu konuda. Eğer sorun çıkmazsa oldukça doğal ve güzel bir süreç izleyeceğiz.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi iyi planlanmış. Şu aşamada başka yorum yapmak doğru olmaz. Resimlerini yan değil de dikey eklersen incelemek çok daha kolay olacaktır. Hocam bu arada öyle sert bakmışsın ki küfreder gibi :D şimdi ne yazsak kızar dedim ;) Şok dökülmelerin yakında başlar ki en moral bozucu dönem olur kendileri. Eline L şeklinde saçlar gelir sen onlara öyle bakarsın. 3. aydan itibaren yer yer sivilcelenme ve kararmaları net şekilde göreceksin. Bu aşamaya kadar nazikçe 4-5. aydan itibaren biraz daha kuvvet uygulayarak kafa masajı yapmanı öneririm. Kan dolaşımı gelişim için çok büyük önem arz ediyor. Kendini çok zorlayacak işlerden en az iki ay uzak durmanı öneririm. Basit yürüyüş ve koşu yapabilirsin. Bu süreç zarfında mümkün olduğunca güneş ışığı aldırma kafana. Bir yerde okumuştum olumsuz etkisi olabiliyormuş. Vitamin desteği aldığın için herhangi bir öneri yapmıyorum bu konuda. Eğer sorun çıkmazsa oldukça doğal ve güzel bir süreç izleyeceğiz.

Teşekkürler hocam.bakis konusunda maalesef bir şey yapamıyorum.hanim da der ama çocukluk fotoların da aynı düzeltemiyorum :)
Şu an için dökülme yok kabukluyken kanunlarla birlikte geliyordu

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar üç dört gündür solgar biotin kullanıyorum .Özellikle bugün sivilceler çıkmaya başladı,ensede ekili yerlerde.Acaba kullanmaya devam etmeli miyim bir müddet sonra geçer mi yoksa artarak devam mı eder?Kullanan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet olması gerektiği gibi, sivilce normaldir. Çıkıp kayboluyor. Özellikle, ekim bölgesindeki  sivilcelenme yeni çıkışların habercisi  olarak değerlendirilir. İlerleyen dönemdede olacaktır.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet olması gerektiği gibi, sivilce normaldir. Çıkıp kayboluyor. Özellikle, ekim bölgesindeki  sivilcelenme yeni çıkışların habercisi  olarak değerlendirilir. İlerleyen dönemdede olacaktır.
Teşekkürler felix hocam,fotoğraflarını merakla bekliyorum,takip ediyorum

kafabikarışık

• Full Member
Sivilce daha çok ince telli saçlarda olan bir durum. Saç çıkmaya çalışınca ya da çıkamadığında sivilce yapar. Eğer çok iltihaplı ise hafif baskı ile iltihabı dışarı alabilirsin ya da ekim merkezine bu türden bir durumda nasıl müdahale edilmesi gerektiğini sorabilirsin. Benim merkezim beyazlamış olanları hafifçe sıkarak kılın çıkmasını sağlamamı aksi halde sivilcenin kistleşerek o bölgedeki çıkamayan saça zarar verebileceğini söyledi. Bu arada 12. aya giriyorum. Saçların ağır bir döngüye girip tamamen dökülüp yeniden çıkmaya başladı. Hala sivilcelerim oluyor.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram