Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61632 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam bıttım sabunu hakan hoca mi önerdi siz mi kullaniyorsunuz?
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2018, 11:39:40 Gönderen: Parabellum38 »

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam bıttım sabunu hakan hoca mi önerdi siz mi kullaniyorsunuz?
Teşekkürler hocam,şampuan kullanmak istemediğimi belirttim,o da daha önceden bittim sabun getirtmiş orda da ekip kullanan arkadaş vardı memnun olduğunu söyledi.ben de kullanmaya karar verdim.
Hakan hocanın mantık şu saca zarar vermeyip fayda sağlıyorsa yapabilirsin.

Aahmett

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba ekiminiz hayırlı olsun. Saç ekim ile ilgili birkaç sorum olacak, cevaplarsan çok sevinirim.
Ön çizginizi dr. Hakan Bey mi yoksa ekimi gerçekleştirenler mi belirledi?
Saç ekimi süresince dr. Hakan Bey ekimle ilgili yönlendirmelerde bulundu mu?
Saç ekiminiz kaç gün sürdü ve işlemi baştan sona kadar aynı ekip mi gerçekleştirdi yoksa dönüşümlü olarak bir gün farklı ertesi gün farklı ekip mi gerçekleştirdi?

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba ekiminiz hayırlı olsun. Saç ekim ile ilgili birkaç sorum olacak, cevaplarsan çok sevinirim.
Ön çizginizi dr. Hakan Bey mi yoksa ekimi gerçekleştirenler mi belirledi?
Saç ekimi süresince dr. Hakan Bey ekimle ilgili yönlendirmelerde bulundu mu?
Saç ekiminiz kaç gün sürdü ve işlemi baştan sona kadar aynı ekip mi gerçekleştirdi yoksa dönüşümlü olarak bir gün farklı ertesi gün farklı ekip mi gerçekleştirdi?

Hocam çok kritik sorular sizden geldi.Sac ekiminde sorulması gereken temel sorular.

Saç ekimim iki gün sürdü.ilk gün 2500tane ikinci gün 1800 civarı.
Üçüncü gün yıkama yapıp tarifleri yaparak işlemleri tamamladılar.

On çizgiyi hakan hocam beraber karar verdik.bana nasıl olmasını istediğimi sordu.fotolardaki gibi yani dökülmeden önceki halimi.duz çizgiyi açıkçası sevemedim.o da uygun buldu.

Çizgiyi ekip yaptı fakat hakan belki gelip on defa şurası şöyle şurası böyle yol gösterdi.

Ekip yaklaşık dokuz kişi yorulan değişiyor.ekimi yapan hakan hoca haricinde iki kişi var ahmet bey ve aygül hanim.onlar da dört yıldır yapıyorlarmış.

Burada size gözlemlediğim birkaç tavsiye mümkün mertebe ekim günu tek hasta siz olun cunku bu kisiler de insan ve 7 8 saat calisiyorlar neticede yorgunlukla ayrintilari kacirabilir.ben ilk cuma gününe ikinci hasta olarak randevu alabilmiştim.persembe boşaldığını duyunca izin işlemlerim zor olsa da o güne çektim iyiki de çekmişim.tek hasta nendim.tepemde döndü durdular.

Saç ekiminin en zor kısmı anestezi.orda da tecrübem iğne vurulurken hızlı hızlı değil de birkaç saniye bekletilerek vurulması.cunku hızlı yapılınca uyuşmadan her seferinde o acıyı çekiyorsun.ilk gün acıdan ter aktı.ikinci gün daha zor olmasına rağmen rica ettim ince uclu iğne ve yavaş yavaş.emin olun hiç acı çekmedim ve uyudum.

Aahmett

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam çok kritik sorular sizden geldi.Sac ekiminde sorulması gereken temel sorular.

Saç ekimim iki gün sürdü.ilk gün 2500tane ikinci gün 1800 civarı.
Üçüncü gün yıkama yapıp tarifleri yaparak işlemleri tamamladılar.

On çizgiyi hakan hocam beraber karar verdik.bana nasıl olmasını istediğimi sordu.fotolardaki gibi yani dökülmeden önceki halimi.duz çizgiyi açıkçası sevemedim.o da uygun buldu.

Çizgiyi ekip yaptı fakat hakan belki gelip on defa şurası şöyle şurası böyle yol gösterdi.

Ekip yaklaşık dokuz kişi yorulan değişiyor.ekimi yapan hakan hoca haricinde iki kişi var ahmet bey ve aygül hanim.onlar da dört yıldır yapıyorlarmış.

Burada size gözlemlediğim birkaç tavsiye mümkün mertebe ekim günu tek hasta siz olun cunku bu kisiler de insan ve 7 8 saat calisiyorlar neticede yorgunlukla ayrintilari kacirabilir.ben ilk cuma gününe ikinci hasta olarak randevu alabilmiştim.persembe boşaldığını duyunca izin işlemlerim zor olsa da o güne çektim iyiki de çekmişim.tek hasta nendim.tepemde döndü durdular.

Saç ekiminin en zor kısmı anestezi.orda da tecrübem iğne vurulurken hızlı hızlı değil de birkaç saniye bekletilerek vurulması.cunku hızlı yapılınca uyuşmadan her seferinde o acıyı çekiyorsun.ilk gün acıdan ter aktı.ikinci gün daha zor olmasına rağmen rica ettim ince uclu iğne ve yavaş yavaş.emin olun hiç acı çekmedim ve uyudum.
cevaplar için çok sağolun.
ekimden önce Hakan hocayla görüştünüz mü, yoksa ekim günü mü görüştünüz ?
ekimden önce herhangi bir tahlil, alerji vb. testler yapılıyor mu yoksa ekim günü mü yapılıyor?
ekim günü mü hastaneye gittiğiniz yoksa bir gün önce mi gitmek daha mantıklı olur?
Ekim yapılan hastanede tek kişilik odalarda mı kalınıyor, birde farklı ilden gelenler için refakatçi
refakatçiye izin veriliyor mu?
Birde ilaveden 2 3 gün daha hastana kalma imkanı oluyor mu?
çok soru sordum hakkınızı helal edin  :) :)
ekiminiz tekrardan hayırlı olsun, :)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
cevaplar için çok sağolun.
ekimden önce Hakan hocayla görüştünüz mü, yoksa ekim günü mü görüştünüz ?
ekimden önce herhangi bir tahlil, alerji vb. testler yapılıyor mu yoksa ekim günü mü yapılıyor?
ekim günü mü hastaneye gittiğiniz yoksa bir gün önce mi gitmek daha mantıklı olur?
Ekim yapılan hastanede tek kişilik odalarda mı kalınıyor, birde farklı ilden gelenler için refakatçi
refakatçiye izin veriliyor mu?
Birde ilaveden 2 3 gün daha hastana kalma imkanı oluyor mu?
çok soru sordum hakkınızı helal edin  :) :)
ekiminiz tekrardan hayırlı olsun, :)

Bir gün önce gittim,ekimden önce hakan hocayla yarım saat görüştük.samimi gerçekçi yaklaşıyor.tek kişilik odada kaldık.3 gün kaldım.havalanindan özel arabayla alıp bırakıyorlar.ekimden önce kan tahlili yaptılar.alerjik sorun olup olmadığı vb. Sorular sordular.

Refakatçi kalıp kalmayacağını bilemiyorum fakat tek kişilik odalar ya koltukta kıvrılıp yatar ya da otelde kendi imkânlarınızla kalırsınız tahminim.cunku perşembe günü bir hasta eşiyle gelmişti o gün çıkıyordu.o otelde kalmıştı.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum bu şekilde.anestezi yüzde şişlik yapıyor epey azaldı.once alna ardından kas kısmına son olarak göz altı torbalarda.olacagi söylenmişti.bir haftaya geçeceği belirtildi.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi ciddi asimetrik duruyor , şişliklerdendir umarım.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kafayı yan tutmuşum hocam ,kulak hizalarından anlaşılabilir.Tablo işi yaptıgımdan bir milim dahi dikkatimi çeker açıkcası.(ki müdahele ettim kimi zaman)

peyler

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç çizginiz güzel olmuş saçınız ince telli sanırsam çok doğal güzel görüntü olur ekilen saçlarınız çıkarsa

İnce tel saçlar daha mı doğal bir görünüm sağlıyor. Peki doğal bir görünümde diğer etkenler nedir.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnce tel saçlar daha mı doğal bir görünüm sağlıyor. Peki doğal bir görünümde diğer etkenler nedir.
Ince telde doğal olduğunu doktor da söyledi fakat çok gur olmayacağı da gerçek,keşke kalın olsaydı diyorum ben açıkçası.beklentim sırf bu nedenle çok yüksek değil.saclari güçlendirmenin yollarını arayacagim

peyler

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı Öncelikle hayırlı olsun. Çok güzel sonuçlar alırsın inşAllah.
Fiyat hakkında bilgi vermen mümkün mü?
Alınan sakalların öncesi ve sonrası foto koyabilir misin. Benim gibi sizin de seyrek bir sakalınız var gibi.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fiyat 7 ile9 arasinda duruma gore degisiyor hocam sakallar aşağıdaki gibiydi.buraya yazmam bilemiyorum ne derece dogru

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gördüğüm dhi yöntemiyle yapılan ekimlerde genelde ön çizgi nedense yeterince keskin olmuyor.Sıkı bir ekim olmuş bu sıkılığa net ve doğal bir ön çizgi beklenir sonuç inşallah istediğin gibi neticelenir.

Facebook Twitter Instagram