Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61149 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sanırım iade almıştın diye hatırlıyorum, doğru mudur abi? Ekimin başarısı bence % 50 bile değil, kendi fikrim tabii ki. Çünkü sakaldan da baya alım yapılmış. Bu arada yukarıda bahsettiğin şampuan Sebamed forte muydu?

Aynen sağolsun Hakan Hoca ücret iadesi yapmisti
Ekim dediğiniz gibi yüzde elli yok gibi bence de.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sebame d anti hair loss kullanıyorum.

Ama benim fark ettiğim eylül, ekim,kasım  da bende dökülme oluyor  .sebamed kullanmama rağmen döküldü. Geri kalan aylarda tek tuk

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun hocam fena durmuyor. Hakan hocanın böyle ekimleri oluyor anlamadım neden

aykutsanli1453

• Yeni üye
  • *
Abı şampuanla dökülme durmaz , dursaydı milyarlık saç sektörü karışırdı.
Yani dediğiniz gibi bu şampuan dökülmeyi durduruyor ise 18 ine gelen her erkek sebamed e başlasın ülkede kel kalmasın? Mümkün mü?
Yorumlarını okuyorum gerçekten mantık dairesinin dışına çıkmıyor ve çoğu girdiğim konularda aynı fikri paylaştığımızı düşünüyorum. Arkadaşlar hepimiz umutlu insanlarız ve bizleri çoğu zaman umut ticareti ile kandırıyorlar. Dökümü yavaşlatabilecek, saçlara canlılık kazandırabilecek, kepeği yok edecek, saçları partacak ŞAMPUANLAR olabilir. Fakat dökülmeyi durdurabilecek bir şampuan olmuş olsaydı SAÇ EKİM MERKEZLERİ batması gerekirdi ki, bu da yılda 3.5 milyar dolarlık bir ticari gelir alanı. Buradaki rantı kolay kolay esnetmezler. Bu yüzden böyle bir şampuan olduğuna asla inanmıyorum ve sizde inanmayın.

Facebook Twitter Instagram