Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61513 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
:)  ben de bu kadar etkili olacağını bilmiyordum ama bende ve arkadaşlarımda ise yaradı.soyle ifade edeyim bir tüp şampuanın bitti.ikinciyi köye çıkarmıştım 2 hafta kullanmadım o süreçte tekrar dökülme oldu.elime attığımda 10civari tel geliyordu.
Neticede ben faydasını gördüm.ve tavsiye ediyorum .

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar güzel olmuş helvalı bencede keşke zamanında biraz finasterid kullansaymışsın cesaret edip senin adına sevindim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Şampuanla kesinlikle saç dökülmesi durmaz. Şampuan genetik dökülmenin dışında oluşan diğer etkenlere karşı etkilidir. Benim saçlarım yağlı mesela iyi bir şampuan kullanıyorum 2 yıldır bu problem yok oldu. Bu da doğal olarak saçlara bir tık olumlu etkisi oluyor o kadar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben gözlemimi faydası olma adına yazdım, takdiri artık arkadaşlar bilir.bu konuda hiç uzman değilim
Çok tecrübeli arkadaşlar var .bana sorana kesinlikle tavsiye edrim deyim noktalayim:)

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Değerli forum üyeleri tekrar merhaba,
Yaklaşık üç aydır, saclarim çok seyrek kaldığından nette dolaşan mavi serum benzeri ilaç kullandım (adı falan hiçbir şey yok arkadaş vasıtasıyla aldim).faydasini gördüğümü düşünüyorum..
Saç ektiren arkadaşların kullanmasını tavsiye ederim.

Geçmiş olsun. Benim arkadaşım da önerdi (Tanıdığının fotosunu gördüm saç çıkmış baya) ama ben forumlarda çok kötü yorumlarda okudum arada kaldım. Siz dermaroller ile mi uyguluyosunuz? (İğneli aparat) ile mi yoksa sade masaj ile mi?
Not: Ben ekim yaptırdım ekim alanıma asla sürmicem sadece vertex bölgem için düşünebilirim.) Toparlarsa ekime gerek kalmaz diye düşünüyorum çok aşırı açık değil. işe yaramazsa seneye 1500 greftlik ekim düşünüyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dermerollerle birlikte kullandım evet

matamata

• Jr. Member
  • **
Hakan Hoca görmesin parayı geri ister, öyle güzel duruyor.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoları Hakan hocama attım,dediğim gibi 12.aydan sonra kullanmaya başladım.degisim  ilaçtan sonra oldu.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
n11 üzerinden almıştım ürün linki https://urun.n11.com/sampuan/sebamed-anti-hairloss-sac-dokulmesi-sampuani-2x400ml-2-adet-P230226235
mavi serum. dedigin ve sipariş ettiğin sitenin linkini de atabilirmisin, malesef benim ekim de patladı başarısız bir sonuç oldu, bu nette dolanan seruma bakayım, gerçi bu sitede.bir arakadaş.yan etkilerinden baya bahsetmişti ama gene de bi araştırmaya deger

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ben siteden almadım arkadaş vasıtasıyla aldım.Isin aslı nettekiler bence daha güvenilir. Çünkü barkodu ,sağlık bakanlığı onaylı olanları var gördüğüm.benim aldığımda hiçbir ad veya onay yok.
Peki ben niye aldım navi serumu hiç bilmiyordum önceden,arkadaş tavsiye etti kullanan çevresinde güzel sonuç almışlar dedi ,saçlar çıkmayıp para iade olunca da bari bunu deneyim dedim.
Benim kullandığım bu ürün.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Komple ücret iadesi yapması bence de güzel ve dik bir duruş. Normalde bazı ekim merkezleri yarısı tutmuş deyip yarısını iade ediyor. Bu arada Hakan beyin iyi karakterli bir insan olduğu tartışılmaz da, iyi ekimci olup olmadığı tartışılır. Son ekimlerinde tutma oranı baya bir düştü.

Evet güzel açıklama olmuş. Şimdi  AHD kliniğin forumu takip ettiğini biliyoruz. Bu ekimlerle ilgili sorun nedir bir açıklama yaparlarsa yol gösterici olur diye düşünüyorum. Kanımca forum artık bu yöne kaymalı diye düşünüyorum. Yabancı forumlara Koray Erdoğan da dahil her merkezin doktoru ekim hakkında girip yorum yapıyor . Forum bu yöne evrilmeli bence .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ücret iadesinde hatta şöyle bir şey oldu.hocamiz tamamını gönderdi,ben itiraz ettim.bu şekilde olmaz diye .yarışı olsun fazlasını iade edeyim dedim kabul etmedi.israr ettim fakire fukaraya ver dedi.

Neticede Hakan hoca on numara bir insan ,ekimim doğal olması açısından hiçbir sıkıntı yoktu ,sadece çok seyrekti. Kendisine minnettarım.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ücret iadesinde hatta şöyle bir şey oldu.hocamiz tamamını gönderdi,ben itiraz ettim.bu şekilde olmaz diye .yarışı olsun fazlasını iade edeyim dedim kabul etmedi.israr ettim fakire fukaraya ver dedi.

Neticede Hakan hoca on numara bir insan ,ekimim doğal olması açısından hiçbir sıkıntı yoktu ,sadece çok seyrekti. Kendisine minnettarım.
artik baska bir yontem izliyor malesef kusura.bakamyin cumlesinide cok duyamadikmalesef..bu konuda sana katılmıyoru, ...dedigin serumu ise  ne yazarak bulalım anlamadım ama iyi bir araştırma.yapacsgim.kullanirsam paylaşırım,, senin ki anladığım kadarıyla uraw sac serumu  değil galiba, çok şey dolanıyor hangisine güvenelim bira kafam karisti,,, bu arada serum dan istediğin sonucu almana sevindim, kötü ekim sıkıntısı zor, bunu serumla çözebilsene gerçekten sevindim. darısı bizim.basimiza

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Uzun zaman oldu forumda yazmiyordum ,
Bir tecrübemi paylaşmak istiyorum , ekimde saçların çoğu çıkmamıştı, sağolsun Hakan hocamız destek de oldular ,ardından bir çözüm de mavi serum benzeri sıvı kullanmıştım ilk iki kullanımda mükemmel sonuç verdi ,yukarıda fotoları mevcut .
3 şişede ise hiç tesir etmeyip çıkarttıkları da bir ay iki ay içind e döküldü sadece edilenler kaldı diyebilirim.

O nedenle nette her yerde karşımıza çıkan bu mavi serumların kesinlikle uzun soluklu bir çözüm olmadığı kanaatine vardım.

Fotomu koyuyorum.ekimden sonraki 12 .aya geriledi.
Ne çok iyi ne de çok kötü bir ekim bence ,

Facebook Twitter Instagram