Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61520 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
9.ay arkadaşlar

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim kesinlikle moral bozmak için söylemiyorum lütfen yanlış olmasın ama burada hepimiz gerçekleri söyleyip birbirimize yardımcı olup yol göstermemiz gerekli, öncelikle geçmiş olsun, bendeki durumda eski saçıma göre var değişim ama beklediğim ve greft sayısına göre olması gereken sonuçta değil 3gün sonra paylaşıcam inşallah. Bence  9. ayda bu kadar olan saç artık extra bir duruma girmez düşüncesindeyim aksini belirtecek arkadaşımız varsa lütfen aksini gösterir bir link paylaşarak bizi aydınlatsın. Hakan hoca, evet iyi bir hoca gerekenide yapıcam demiş yapacaktırda, umarım kalıcı ve sonucu gerçekten iyi olacak bir çözüm üretilir.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim kesinlikle moral bozmak için söylemiyorum lütfen yanlış olmasın ama burada hepimiz gerçekleri söyleyip birbirimize yardımcı olup yol göstermemiz gerekli, öncelikle geçmiş olsun, bendeki durumda eski saçıma göre var değişim ama beklediğim ve greft sayısına göre olması gereken sonuçta değil 3gün sonra paylaşıcam inşallah. Bence  9. ayda bu kadar olan saç artık extra bir duruma girmez düşüncesindeyim aksini belirtecek arkadaşımız varsa lütfen aksini gösterir bir link paylaşarak bizi aydınlatsın. Hakan hoca, evet iyi bir hoca gerekenide yapıcam demiş yapacaktırda, umarım kalıcı ve sonucu gerçekten iyi olacak bir çözüm üretilir.
Aynı fikirdeyim çok bir değişim olacağını sanmıyorum.Ne yapacağıma da karar veremedim.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvali hocam tekrardan geçmiş olsun.Hakan Hoca forumdan edindiğim bilgileri ışığında gerçekten çok dürüst bir insan ve kendisinin telafi edeceğini söylemesi bile bu Ekimin olmadığını kabul ettiğini göstermektedir .Telafi etmeye çalışması bence çok güzel bir davranış. Bundan sonraki süreçte İnşallah rabbim yardımcın olur .Hakan hocanın ellerinden çok güzel bir Ekim sonucu elde edersin inşallah.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
9.ay bir sıklaştırma operasyonu düşünüyorum

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
9.ay bir sıklaştırma operasyonu düşünüyorum

Kesinlikle gerekiyor. Forumda konusu olmayan yine ekibe yaptırmış bir arkadaşım var. Onunda ikinci bir operasyon ihtiyacı görünüyor ki bendede gerekecek. Ancak bu Hakan hoca mı olur başkasımı sanırım sizde kararsızsınız, değil mi?

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu kadar greft ekimine göre çıkışlar az olmuş ama idare eder bir sonuç.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2019, 22:14:45 Gönderen: tolga06 »

Hasan2580

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı kardes aslında ilk resimlerine göre çok kötü sayılmaz ekimin sıklastırma ekimiyle sıkıntı kalmaz inşallah ... sence bu ekimde sonucun böyle olmasında haziran ayında {antalyada sanırsam hakanhoca) terlemenin en yoğun olduğu gunlerde ilk 3 gün özellikle greftlere zararı olmuşmudur terlemenin yada güneş ışıgının

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı kardes aslında ilk resimlerine göre çok kötü sayılmaz ekimin sıklastırma ekimiyle sıkıntı kalmaz inşallah ... sence bu ekimde sonucun böyle olmasında haziran ayında {antalyada sanırsam hakanhoca) terlemenin en yoğun olduğu gunlerde ilk 3 gün özellikle greftlere zararı olmuşmudur terlemenin yada güneş ışıgının

Yüzde 50 diyebilirim çıkış var,terleme olmadı,ilk 15 20gün pek dışarı da çıkmadım.açıkcası sonuç neden böyle oldu bilemiyorum ,saç yapım ince telli onun etkisi de olabilir ,ama dediğim gibi ancak yüzde 50 si çıkmıştır.sadece ön bölgeye 2500 greft ekilmişti

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
2000-2500'ü ancak çıkmış. Ne yazıkki başarısız bir ekim olmuş. Çok geçmiş olsun.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
11.aya doğru.Bu son paylaşımımdır.süreç tamamlandı sayılır.Tam olarak beklentimi karşılamadı.Ama doğal gözükmesi moral veriyor.Hakan hocamyla görüştüm.Ücret iadesi yaptı.

Buradan kendisine de teşekkür ediyorum.Ekimim çok iyi olmadı fakat değerli bir insan tanıdık.

Saçekimiforumu ailesine  de teşekkür ediyorum böyle bir platform kurdukları için.

Sağlıcakla kalınız

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hocaya helal olsun.
Ücret iadesi yapmış olması , olmamış bir ekimi kabullendigi anlamına geliyor.
Bu da karakter olarak kibirsiz bir insan olduğunun kanıtı.
İşin diğer yani keşke ekim başarılı olsa ve giden paranız olsaydı.
Sağlık ve geçmiş olsun.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hocayı tebrik ederim gerçekten . Açıkçası ekimlerini beğenmediğim  bir ekimcidir. Ama hiç laf söz etmeden kötü ekimi kabul etmiş hakikaten şu devirde takdirlik ... Senin şansın ekim olduğu anlaşılmayan seyrek saçlarla kalmış olman . Birde sokakta çim adam gezen bir kitle var onu düşünürsen mutlu olabilirsin .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim merkezlerinin 2 tel saçı çıkan hastalarına açık alanın çoktu başarısız ekim değil dediği dönemde bu ekime hocanın ücret iadesi yapması takdire şayan bir davranış gerçekten.

Facebook Twitter Instagram