Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61519 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla abi, şu saatten sonra büyük bir atak bekleme bence.

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
belki yeteri kadar saç çıkmamış ama doğalık konusunda süper ekim olmuş en fazla bir sklaştırma daha yapılır  bence en önemli şey doğal olması  orjinal saç gibi doğal yapılmadığı zaman gürde olsa güzel durmuyor ama  orjinal gibi ekildiği zaman seyrekde olsa  sıkıntı yok

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
belki yeteri kadar saç çıkmamış ama doğalık konusunda süper ekim olmuş en fazla bir sklaştırma daha yapılır  bence en önemli şey doğal olması  orjinal saç gibi doğal yapılmadığı zaman gürde olsa güzel durmuyor ama  orjinal gibi ekildiği zaman seyrekde olsa  sıkıntı yok
kafa derisi fazlaca belirgin olarak görüldükten sonra doğallık olsa ne olur olmasa ne olur

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sonuçta Burda 4200 greftlik bi Ekim var kardeşim yarısı bile çıkmamış benim tahminim canını sıkma dostum teknoloji hızla gelişiyor umarım istediğin saçlara kavusursun durumu bencede hakan hocayla bi görüs.

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam helvalı senin konunu takip ediyorum. Iyi bir sonuç bekliyordum.iyi olmamış gibi.  Çokta kötü değil  en azından homojen çıkış olmuş seyrek olsada umarım hakan hoca gerekeni yapar veya bu ay içinde müthiş bir atak olur.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum budur arkadaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
görüntü çok doğal önceki paylaşıma göre bıraz daha gelişmiş görünüyor saçların ınsallah zamanla daha cok hacım kazanıcak diye düşünüyorum
Global Moderator

kafabikarışık

• Full Member
Aslında saç tellerinde bariz kalınlaşmalar var. Fakat ön tarafta çıkmamış ya da çıkamamış bir bölge var. 1. yılın tamamlanmasını beklemek lazım ama yüzde doksan büyük değişim olmayacaktır.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum budur arkadaşlar

9. ay için 4300 greftlik bir ekimde bu ön kısım için doğal veya iyi bir ekim demek mümkün değil malesef . 1. yılı beklemekte fayda var ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim merhaba. Ekimini baştan beri takip ediyorum benden 2 ay öndesin. Benim ekimimde ağır bir seyir halinde. Hatta Hakan hoca ekibine benimle beraber ektirmiş, konu açmamış bir arkadaşımız var onunda durum aynı şekilde devam ediyor. İnşallah hepimiz umduğumuz saçlarla karşılaşırız. Tekrar etmemize inşallah gerek kalmaz.  Takipteyim kardeşim.

kafabikarışık

• Full Member
Benim toplamda 3340 greft fln ekildi. Helvalının ekimi kadar sık değildi. Ben ekimini çok beğenmiştim. Masaj yap hocam. Şimdi burada boş boş yazıyorsun diyecekler ama köklerin kanlanması çok önemli. Benim saçlar iki kere komple bıraktı kendini. Tam çıkıyordu sonra pat diye dibi açılıyordu. Sonun düzene girdiler.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin başlangıcı çok dolu görünüyordu .
ama çıkanlar bana göre de bunlar olur ,bundan sonra hacim kazanmasını beklemek var yalnız sıkılaştırma ile istediğiniz hacime kavuşabilirsiniz bence.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ön hattın yoğun olmasını istemiştiniz sanırım bu şekilde doğal ancak beklentilerinizi karşılayan bir ekim olduğu söylenemez. Yaklaşık 4500 graft saç ekiminden de daha sık bir görüntü olmasını beklerdim. Kesinlikle ilk görüntünüze göre büyük bir değişim söz konusu ama beklentileri karşılayan bir ekim olmamış maalesef. Umarım ekilen saçlar hacim kazanır ve sizi daha mutlu eden bir sonuç ortaya çıkar...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar biraz demoralize oldum ,o nedenle çok da yazmak istemiyor insan .özellikle ön kısım seyrek pek bir değişim yok epeydir.Hakan Hoca sağolsun aradı gerekirse ikinci ekimi bizzat kendisinin yapacağını da ifade etti.Yazın sıkılaştırma için bir operasyon daha yaptıracağız görünen o ki.Doğallık olarak herkes çok beğeniyor çevremde

Facebook Twitter Instagram