Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34640 defa)

dodooo_fb

• Sr. Member
Öncelikle merhaba değerli forum takipçileri ektirenler ektirmeyi düşünenler...
15 gün evvel arenamedde ekimimi gerçekleştirdim buradan sizlere öncesininde sonrasınında fotoğraflarını atacağım daha şok dökülmem baslamadı. Procapil %3 içeren sprey özel şampuan ve biotin gingko bloba at kuyruğu ekstatı içeren hap,yanında xpecia ve artı olarak biotin günde 5 mg alıyorum yani günde  sabah 3 akşam 3 tok karnına takviye edici vitamin alıyorum mümkün oldugunca. Sizlere fotoğraflarımı paylaşacağım. İlk gün vs. Donor bölgem kaşınmaya başladı ufak ufak saç dökülmeleri oluyor 5 10 tel kadar ön eki bölgesinde dökülme yok şuan 15. Gün sizlere paylaşıyorum teşekkürler

Ön bölgeye yaklaşık 4300
Tepe bölgeye 500 greft sıklaştırma uygulandı

Tepe bölgelerin garantisi verilmedi ama ön bölgenin gerçekren kayda değer güzel olacağı söylendi siz değerli üyelerin yorumlarını beklemekteyim

Alın çizgisi sizce nasıl?
Ekim nasıl?
Donör bölgem nasıl?

Başlıca merak ettiklerim

Teşekkür ederim
İlk günden itibaren mi kullanmaya başladınız ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim 10 numara olmuş.
Ön çizgide
 Doğallıkta
Gayet iyi..

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim 10 numara olmuş.
Ön çizgide
 Doğallıkta
Gayet iyi..

Sloocer üstad senden başarılı ile geçtiysek tamamdır bu iş gibi geldi banada şükürler olsun herşey yolunda çok uğrastım cok didindim otursun saçlar diye vitaminler reçeller pekmezler kan yapıcılar sonunda meyvesini aldım

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle merhaba değerli forum takipçileri ektirenler ektirmeyi düşünenler...
15 gün evvel arenamedde ekimimi gerçekleştirdim buradan sizlere öncesininde sonrasınında fotoğraflarını atacağım daha şok dökülmem baslamadı. Procapil %3 içeren sprey özel şampuan ve biotin gingko bloba at kuyruğu ekstatı içeren hap,yanında xpecia ve artı olarak biotin günde 5 mg alıyorum yani günde  sabah 3 akşam 3 tok karnına takviye edici vitamin alıyorum mümkün oldugunca. Sizlere fotoğraflarımı paylaşacağım. İlk gün vs. Donor bölgem kaşınmaya başladı ufak ufak saç dökülmeleri oluyor 5 10 tel kadar ön eki bölgesinde dökülme yok şuan 15. Gün sizlere paylaşıyorum teşekkürler

Ön bölgeye yaklaşık 4300
Tepe bölgeye 500 greft sıklaştırma uygulandı

Tepe bölgelerin garantisi verilmedi ama ön bölgenin gerçekren kayda değer güzel olacağı söylendi siz değerli üyelerin yorumlarını beklemekteyim

Alın çizgisi sizce nasıl?
Ekim nasıl?
Donör bölgem nasıl?

Başlıca merak ettiklerim

Teşekkür ederim
İlk günden itibaren mi kullanmaya başladınız ?

Evet hocam ilk günlerden itibaren vitamin takviyelerine basladım 6ay kadar kullandım 1ay finans ta kulllandım ama bıraktım yan etki yaptı hiç gerek yok saçı düzeltecez diye cinsel hayatından olursun. Dhaa sonra araştırdım kan yapıcı şeyleri demir nasıl alabilirim dışarıdan diye takviyeler aldım iyi beslendim sigaraya ara versem yada bıraksam belki cok daha iyisi olabilirdi sigara kafa tasındaki kılcal damarları inanılma etkiliyor yani konumu bastan sona inceleyen yeni ekim yapmış arkadaslara yada tavsiye isteyenlere sürecimi bastan sona aktardım yardımcı olabildiğimi düşünüyorum bir nebzede olsa

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçlar harika olmuş keşke her saç ekimi sonucu böyle olsa dedirten cinsten  :) güle güle tara kardeşim çok yakışmış.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçlar harika olmuş keşke her saç ekimi sonucu böyle olsa dedirten cinsten  :) güle güle tara kardeşim çok yakışmış.

Ekim yapılan yer
Ekim yapan kisinin uzmanlıgı
%60 70lik bir kısım

Daha sonrası tamamen sizin elinizde hocam bu yüzdende biraz fark etti cok tesekkürler değerli yorum için

Cihandoğan

• Hero Member
Kardeşim çok doğal ve güzel sonuç güle güle tara

Zobizeretta

• Full Member
Hayırlı olsun çok güzel sonucunuz maşallah sizede çok yakışmış

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ektiripte sonunda böyle havalı fotoğraflar atmak herkese nasip olmuyor malesef inşallah bizede nasip olur diyelim :)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim çok doğal ve güzel sonuç güle güle tara

Çok teşekkür ederim hocam yorum için herkese nasip olsun insallah

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun çok güzel sonucunuz maşallah sizede çok yakışmış

Tesekkürler hocam eski halime geri tam anlamıyla dönmesemde basarılı oldu allaha şükürler olsun darısı basınıza

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ektiripte sonunda böyle havalı fotoğraflar atmak herkese nasip olmuyor malesef inşallah bizede nasip olur diyelim :)

Valla burayı bundan sonra instagram gibi kullanırım daha süreç tam anlamıyla bitmedi çünkü 😂😂

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada daha detaylı görebilmek adına instagramdada birçok fotoğraf var bakabilirsiniz

İnstagram:Yasingulr

son gohan

• Hero Member
güzel sonuç hayırlı olsun

hyperKel

• Hero Member
inşallah bende bir gün böyle saçları geriye dikip geriye atabileceğim fotolar atarım foruma  :)
çok güzel olmuş hayırlı olsun kardeşim.

Facebook Twitter Instagram